Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
2 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Prodavam mikroskop REICHERT 310

Mikroskop REICHERT 310 Avstrija. Mikroskopot ne e voopsto koristen. O...


400 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Оптички уреди / Микроскоп

21 дек 13:19novi mini mikroskopi mikroskop 60x

novi mini mikroskopi mikroskop 60x zgolemuvanje i 45x odliceni za zla...


390 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Оптички уреди / Микроскоп

24 мар 11:39Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам