Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
3 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

LUPA - MIKROSKOP - MONEY detector - 60x - Minijaturna

Лупата или наречена „МИКРОСКОП“ зголемува 60 пати. Многу е практична...


299 МКД
или предлог цена
12 мај 08:13Офталмолошка леќа за гледање на очно дно. OD 18mm

Нова некористена офталмолошка леќа, купена од САД.


14.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Оптички уреди / Лупи

17 апр 13:24LUPA NA STALAK SO NEONSKO SVETLO NA 220V

Достава на рака или по карго.Ако ви треба помош за читање на текст со...


1.750 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Оптички уреди / Лупи

10 фев 10:38Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам