Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
56 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Оригинал Giorgio Armani

Очила за сонце, оригинал Армани купени во Милано. Одлично сочувани, ...


50 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Оптички уреди / Очила

Вчера 19:05Алатка за очила (Пар)

Алатка за очила која недозволува поместување на вашите очила. Цената...


100 МКД
или предлог цена
12 мај 14:27Univerzalni Unisex Ocila Naocari so Diopter za site nameni

Univerzalni Unisex naocari so diopter Za gledanje daleku i blisku od...


200 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Оптички уреди / Очила

09 мај 00:16Ramki za ocila Naocari Рамки за очила Наочари

Ramki za naocari, izraboteni od medicinski titanium, visoka klasa i k...


2.500 МКД
или предлог цена
08 мај 15:42Специјализирани очила- Бренд REVISION, по поволна цена

Се продаваат оригинал, малку користени, неоштетени очила од американс...


1.500 МКД
или предлог цена
07 мај 12:34Ocila - Naocari za SONCE - POLAROID-Polarizirani - KINGSEVEN

Неупотребувани, НОВИ наочари за сонце. Полароид одн. поларизирани. Им...


По Договор
или предлог цена
06 мај 18:58Очила

Се продаваат оригинал очила Вог. Цена по договор. Контакт телефон 076...


1 МКД
или предлог цена
04 мај 21:37NAOCARI

PRODAVAM NAOCARI 500 DENARIN KOMAD TELEFON ZA KONTAKT 070 239 561 JAV...


300 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Оптички уреди / Очила

03 мај 19:58NAOCARI ZA ZASTITA od stetnite zracenja od TV i kompjuter

Исфилтрирајте ги штетните зрачења кои ги сосздаваат телевизорите и ко...


600 МКД
или предлог цена
02 мај 23:13Ocila za nokjno vozenje

Novi ocila za nokjno vozenje Kontakt na 075978954 ili na Viber n...


400 МКД
или предлог цена
30 апр 15:44GUESS ocila za sonce

GUESS ocila za sonce komplet so kutija i krpa. https://ggveyewear.co...


2.500 МКД
или предлог цена
29 апр 11:57OCILA - NAOCARI - miopija-kratkovidost - opticki-dioptrija

Очилата се со диоптер -3.0 и -3.25 и за за кратратковидост - миопија....


399 МКД
или предлог цена
27 апр 11:47LUPA NAOCARI LUPI LED SVETLO 1x,1,5x ,2x,2,5x,3,5x

Опис на производот Модерен дизајн и прекрасен изглед,со професионалн...


1.250 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Оптички уреди / Очила

27 апр 10:45RayBan Aviator P

Se prodavaat Rayban aviator polarizirani ochila so siv gradient na le...


89 €
или предлог цена
17 апр 12:37Versace Orginalni Americki

Naocari Orginalni Versace doneseni od Amerika ..plateni 360$


100 €
или предлог цена
16 апр 21:39Очила за сонце - Ocila za sonce

Доаѓа пролетта а и летото е близу. Сонцето се посилно свети. Не се ...


400 МКД
или предлог цена
15 апр 07:42Naocari - Ocila - RAZNI: multi fokalni, obicni, na rasklop

Наочарите се многу квалитетни со одличен оквир, нежен и лесен. Цената...


По Договор
или предлог цена
10 апр 01:26Naocari protiv zracenja od ekran, UV zraci, za nokno vozenje

Наочари со жолти или безбојни леќи со вградени повеќе видови на филтр...


650 МКД
или предлог цена
04 апр 22:00OPTICKI NAOCARI/OCILA OXYDO (made in Itali)

PRODAVAM OPTICKI NAOCARI/OCILA OXYDO (made in Itali)MNOGU MAKLU KORIS...


3.000 МКД
или предлог цена
31 мар 20:40Том Форд

Tom Ford Диоптрични очила, за поволна цена, донесени од Америка... ...


3.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Оптички уреди / Очила

31 мар 18:26Очила со обично стакло без диоптер.

Очила со обично стакло без диоптер.


500 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Оптички уреди / Очила

31 мар 17:40Наочари

Продавам наочари кои штитат од светлосно зрачење, малку користени, ка...


1.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Оптички уреди / Очила

31 мар 09:05Очила со заштитен филтер од сини зраци без диоптер

Очила со заштитен филтер од штетните сини зраци (Anti-blue light) без...


500 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Оптички уреди / Очила

20 мар 18:06Prodavam novi RayBan naochari

Prodavam novi RayBan naochari


1.200 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Оптички уреди / Очила

18 мар 09:49Police okviri orginalni preubavi lesni

1800 den 100 eu plateni pred 2 god 076777877


1.800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Оптички уреди / Очила

16 мар 11:52Guess GU 7411 57B

Dizajnerski naocari za sonce UNISEX


3.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Оптички уреди / Очила

02 мар 15:39Ray-Ban !!!

Prodavam zenski ocila Ray-Ban, odlicno socuvani.


4.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Оптички уреди / Очила

28 фев 13:08Se prodavaat naocari za sonce Bolle

Se prodavaat originalni novi naocari za sonce od francuskata marka " ...


8.900 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Оптички уреди / Очила

20 фев 19:10Leki (Lekji) Novi -0.75 x2

Se prodavaat dve novi neotpakuvani lekji zaradi smenet diopter. Rok ...


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Оптички уреди / Очила

11 фев 17:32KONTAKTNI LEKJI -2.25

Se prodavavaat kontaktni meki lekji Air Optix diopter -2.25 kupeni se...


1.500 МКД
или предлог цена
30 јан 13:27Očila anti-blue za kompjuter i čitanje, diopter po izbor

Ponuda na moderni očila, anti-blue za kompjuter i za čitanje (maški, ...


900 МКД
или предлог цена
24 јан 17:08Očila za čitanje (maški, ženski) so vgraden diopter

Ponuda na očila za čitanje (maški, ženski) so vgraden diopter (jačina...


800 МКД
или предлог цена
13 јан 17:54Барнер стакла за очила за заштита од лед светлина

Барнер Високо квалитетни органски леќи,блокираат 100% сина светлина.....


1.500 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
2.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Оптички уреди / Очила

23 дек 13:20Naocari so dupcinja za pomos i korekcija na vidot

Наочари со дупчиња за помош и корекција на видот, како кај кратковиди...


400 МКД
или предлог цена
05 дек 11:55Tipski Ocila dioptriski naocari KAIRO org

Kako novi 076777877 viber kontakt


1.800 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Оптички уреди / Очила

03 дек 15:01Just Cavalli оквир за очила EXTRA

Prodavam okvir Just Cavalli original, kupeni 9000den. a sega moze da ...


6.300 МКД
или предлог цена
26 ное 23:03Detski Naocari

Prodavam 2 para detski ramki za naocari zenski. informacii na 070 36...


500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Оптички уреди / Очила

23 окт 10:31Ocila za zashtita od digitalni ekrani

Главен извор на штетната свина светлина покрај сонцето е и онаа што ...


999 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Оптички уреди / Очила

22 окт 00:03DVA KONTEJNERI ZA KONTAKTNI LEKI

PRODAVAM 2 KONTEJNERI ZA KONTAKTNI LEKI NA FIRMATA BAUCH & LOMB USA ...


200 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Оптички уреди / Очила

08 окт 11:16Novi naočari PUMA

Novi naočari PUMA Aviator gunmetal


2.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Оптички уреди / Очила

29 сеп 10:15Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам