Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
8 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Stalazi za Naocari Stalaza Сталажи за наочари!!!

Се продаваат 2 сталажи за наочари за дуќан. Цена на dvete 100€ edna ...


6.000 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Оптички уреди / Останато

04 мај 18:57ZA OCEN PREGLED REFRAKTOMETAR KANON

ZA OCEN PREGLED ZA OPTIKI ILI OCNA ORDINACIJA


4.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Оптички уреди / Останато

02 апр 13:11Apsorber na vlaga

Se prodava skoro nov apsorber na vlaga Gorenje so garancija


11.000 МКД
или предлог цена
29 мар 18:30PRODAVAM RENU VODA ZA LEKI

ReNu Multiplus voda za Leki ne otforeni vo kutija Prakam po kargo


499 МКД
или предлог цена
07 фев 20:38Nenska svetilka za lupa.

Za kozmeticki lupi neonska svetilka.22W/220v.Vnatresen dijametar 14 c...


151 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Оптички уреди / Останато

06 мар 08:22Kosmodisk

Se prodava nov neotpakuvan kosmodisk


900 МКД
или предлог цена
13 фев 09:56Офталмолошки пробни стакла

Офталмолошки пробни стакла за одредување на диоптрија 266 броја на ст...


450 €
или предлог цена
11 апр 14:30Laser aparat

Prodavam Laser aparat, neznam tocno za sto se raboti, izgleda e laser...


10.000 МКД
или предлог цена
27 јул 11:18Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам