Цела Македонија
                   
246 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Oprema za frizer

Oprema za frizee


220 €
или предлог цена
Тетово

Останато

Вчера 19:35Hauba za susanje

Hauba


80 €
или предлог цена
Тетово

Останато

Вчера 19:35Inhalator

Inhalatorot e kako nov


1.500 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Останато

20 мај 11:42Solarium

Se prodava solarium kako nov ekstra cena za kes Kontakt 071357376


1 €
или предлог цена
Радовиш

Останато

19 мај 20:46Логопед Гостивар

Нудам логопедски услуги во Гостивар Контакт тел. 076/913-490


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Останато

19 мај 20:28Продавам камп кревети 193 х 73 см.

Продавам три камп кревети 193 х 73 см. Добро сочувано платно и алум...


1.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

18 мај 14:44MOSER 1400 Mashinka za Shishanje Kosa

Prodavam ORIGINAL MOSER 1400 elektrichna mashinka za potshishuvanje, ...


4.200 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

18 мај 04:41Антидекубитален пневматски душек со компресор

Се продава антидекубитален пневматски душек со компресор. Активно пом...


4.500 МКД
или предлог цена
Струга

Останато

17 мај 21:58Ambene

Prodavam germanski inekcii Ambene, 5 inekcii 1000 denari


1.000 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Останато

16 мај 19:42Plusmed lenti za seker ленти за шеќер 1x50

Plusmed Нови ленти за мерење на шеќер/гликемија во крвта. Novi lenti ...


500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

16 мај 15:36Var pecena na drva- varova voda

Prodavam var (za varova voda) pecena na drva . Prakam i po kargo ( m...


1 €
или предлог цена
Битола

Останато

15 мај 14:00Aparat za merenje seker

Novo vo kutija se e spakuvano aparat so penkalo 100 lenti i 100 igli


2.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

14 мај 07:53ДУПЛИ ТУРМАЛИНСКИ ПОЈАС ЗА ГРБ И АБДОНЕМ

ДУПЛИ ТУРМАЛИНСКИ ПОЈАС ЗА ГРБ И АБДОНЕМ Турмалинскиот појас eфикасн...


800 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Останато

12 мај 15:29Kosmodisk Classic

Nov ne koristen Kosmodisk Classic !!!


799 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

12 мај 14:51Alko tester -Алко тестер

Дигитален уред за проверка на алкохол во крвта


2.990 МКД
или предлог цена
Кочани

Останато

12 мај 14:29Kozmeticka i dermatoloska oprema za salon

Se prodava upotrebuvana profesionalna oprema od dermatoloska ordinaci...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Останато

12 мај 12:10PRODAVAM

Polovni ispravni


1 €
или предлог цена
Штип

Останато

11 мај 16:01Digitalen aparat za pritisok

Novi aparati za merenje na krven pritisok


1.000 МКД
или предлог цена
Градско / Велес

Останато

11 мај 12:14Med, Borov sirup, Propolis, Babin zab

Prodavam berovski planinski med, borov sirup, propolis i babain zab(t...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

10 мај 08:24Stegaci za koleno i pojasi za grb

Анатомски стегачи за колено и појаси за грб изработени од квалитетни ...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

09 мај 17:32TENS aparat za Fizikalna Terapija Masaza so struja

TENS e aparat koj sed kortisti vo fizikalna terapija za namaluvanje n...


1.700 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

09 мај 00:05OKSIMETAR OXIMETER ОКСИМЕТЕР

NOV OKSIMETAR OXIMETER ОКСИМЕТЕР -meri saturacija / zasitenosta na...


300 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
350 МКД
Скопје Центар / Скопје

Останато

08 мај 21:09Drveni palki za baseball

Drveni palki za baseball TEL 075 248 405


600 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

08 мај 19:42MINI USB OVLAZNUVAC SO VODA ZA VLAZNOST NA PROSTORII

PRODAVAM MINI USB OVLAZNUVAC ZA RAZNI PROSTORII KANCELARII SOBI ZA DO...


400 МКД
или предлог цена
Кочани

Останато

07 мај 20:52Јонизатор на воздух Sistema Aeroion

Го активира кислородот на воздухот којшто го дишеме! Каде и кога се ...


1.820 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

07 мај 18:55Volcano Zapper

Volcano Zapper • Помага кај: - Тешки хронични заболувања - Појав...


50 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

06 мај 11:29Medicinski ventil za kislorod O2/Вентил за Кислород О2

Вентил за боца со килсород, со овлажнувач. Дискретно одредување на ко...


12.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

05 мај 10:32Aparat za trajno otstranuvanje na vlakna 5500den

Za trajno otstranuvanje na vlakna.Nov ne upototrebuvan.078521252


3.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

04 мај 07:12Bastum

Se prodava Bastum Ne koristen


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

03 мај 21:17Novi Dormeo nadduseci i letno jorgance od Top Shop

Prodavam Dormeo dva nadduseci od 3,5sm, dva nadduseci od 4,5sm i let...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

03 мај 18:54PH metar - Alkalnost i Kiselost na Voda

Овој дигитален рН метар е идеален инструмент за аквариуми, рибарска и...


499 МКД
или предлог цена
Прилеп

Останато

02 мај 15:03HITNO EVTINO nova ultrazvucna kada

Хитно Евтино, поради селидба нова некористена ултразвучна када SEVERI...


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

01 мај 14:24HITNO EVTINO kvakitetno slusno aparatce

Хитно Евтино, ново некористено слушно апаратче донесено од Германија ...


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

01 мај 14:24Aparat za lecenje na sinusi i respiratorni bolesti

Евтино, оригинал Lifemax (Made in England) нов некористен апарат за л...


3.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

01 мај 14:202 Novi original mini slusni aparatcinja od Svajcarija

Евтино, 2 оригинал нови некористени квалитетни слушн апаратчиња (Mad...


3.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

01 мај 14:18evtino,nov nekoristen Welneo 2in1 warm masager

Евтино, нов некористен масажер, затоплувач на стопала. Ги масира и за...


1.600 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

01 мај 14:18HITNO EVTINO kvakitetno slusno aparatce

Хитно Евтино, ново некористено квалитетно слушно апаратче Unitron Qua...


3.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

01 мај 14:16Хитно, Многу Евтино, поради пензионирање и селидба, комплетн

Хитно, Многу Евтино, поради пензионирање и селидба, комплетно исправе...


250 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

01 мај 14:05Хитно, Многу Евтино, поради пензионирање и селидба, комплетн

Хитно, Многу Евтино, поради пензионирање и селидба, комплетно исправе...


250 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

01 мај 14:05EVTINO nov kvaliteten Ultrazvi;en Ozonator,Procistuvac,Ovlaz

Хитно Евтино поради селидба нов некористен ЕВТИНО, нов квалитетен Улт...


1.200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

01 мај 14:04Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам