Скопје Центар
                   
8454 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Скутер LONGJIA FORMULA 50cc 2T

**Купен нов во Април 2022 Година** **Поминати 1160 КМ** **Има важечко...


1.250 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мопеди (под 50 cc)

Вчера 20:01Промовирано

2006 MERCEDES-BENZ GL320 4-MATIC, G-tronic

Vozilo so ful oprema i kompletna istorija od prv sopstvenik, uvezeno ...


15.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

24 мај 11:14Промовирано

Golf 7 1.6tdi 2016/17

Продавам Голф 7/1.6тди 12 месец 2016 година со 148 000км Возилото е...


13.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Денес 08:47Промовирано

BMW 525 F10 3000 KUBIKA GODINA 12/2010

BMW 525 F10 3000 KUBIKA GODINA 2010 REGISTRACIJA CELLA GODINA SO ZELE...


16.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Денес 12:01AUDI Q5 3.0 TDI QUATTRO AUTOMATIK SO FULL OPREMA 2009 GODINA

AUDI Q5 3.0 TDI QUATTRO AUTOMATIK SO FULL OPREMA 2009 GODINA NAVIGACI...


15.800 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Денес 12:01  НОВ ОГЛАС

Slep Sluzba PREMIUM 24/7

Slep Sluzba 24/7 Најбрза интрвенција на пат. Вршиме превоз во Маке...


10 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Шлеп служба

Денес 11:54OTKUP NA ELEKTRICNI SKUTERI

otkup na elektricni scuteri xiaomi mi xiaomi pro 2 xiaomi 3 ninebot ...


500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Електрични скутери

Денес 11:53Peugeot 208 1.4 HDI 68 KS

Voziloto e doneseno so vozenje od Germanija od prv gazda so kompletna...


5.900 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Денес 11:50BMW 118d

Se prodava BMW 118d So naj full oprema Registrirano i servisirano No...


6.999 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Денес 11:44VW PASSAT 2017 DSG

Se prodava Passat b8 1.6 DSG 2017god. Registrirano so zelen karton ed...


17.999 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Денес 11:44MERCEDES A160 benzin-plin TOP SOSTOJBA

Se prodava mercedes A160 benzin plin raboti perfektno so atestiran pl...


1.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Денес 11:44MAN 41.430 41.480 KIPER-KIPERI

SE PRODAVAT MANOVI 4 KOMADA KOMPLETNO SERVISIRANI SITE NOVI GUMI,SPRE...


53.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

Денес 11:41Mercedes E270 CDI w211

Prodavam glava od w211 mercedes 270 cdi komplet so ventili ispravna 1...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Авто делови и Авто Опрема / Останато

Денес 11:38Ламела и ременица на радилица за BMW 320D E46

Се продава оригинална репарирана ременица на радилица (чувана за резе...


2.500 МКД
или предлог цена
Денес 11:31MAN TGX 480 euro(6)

se prodava MAN TGX 480 euro(6) standard godina 2016/5 pominati 800.0...


39.000 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
41.000 €
Скопје Центар / Скопје

Камиони

Денес 11:28MERCEDES ML 320 CDI 4MATIC 7G-TRONIC 4×4 SUV FULL OPREMA

MERCEDES ML 320 CDI 165 KW / 224 KS SERVISIRAN REG SO ZELEN KAR...


8.900 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
9.000 €
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Денес 11:24CITROEN C3 PICASSO EXCLUSIVE 1.6HDI BESPREKORNA SOSTOJBA -12

CITROEN C3 PICASSO EXCLUSIVE LIMITED EDITION 1.6 HDI 16V 68 KW - 92 K...


5.300 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
6.000 €
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Денес 11:11CORSA 1.3 CDTI 2011

SE PRODAVA OPEL KORSA 1.3CDTI 2011 GODINA SO SERVISNA KNISKA EKSTRA S...


5.300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Денес 11:02AUDI A3 1.9 TDi FULL OPREMA

AUDI A3 1.9 TDI 77KW/105 KS 2004 GOD . ODLICNA SOSTOJBA KLIMATRONIK...


4.499 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
4.700 €
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Денес 10:52PEUGEOT 207 1.4 HDI FULL OPREMA

PEUGEOT 207 1.4 HDI 50 KW 2007 GOD REG. DO 03.2024 GOD. KLIMA CEN...


3.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Денес 10:51Bmw 520D 136ks 2001 god odlicna

Bmw 520D 2001 god reg do 11 mesec 2023 so naj full oprema komandi vol...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
2.650 €
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Денес 10:48Se prodava ww passat-CC 2.0 Tdi bluemotion

Se prodava ww pasat-CC 2.0 TDi, bluemotion,so 140 konja,vo odlicna so...


10.000 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
10.300 €
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Денес 10:47Toyota Rav4 L 1.8.16v VVT I 2WD unikat

Toyota RAV4 1.8 16v VVT-i 2WD UNIKAT GARAZIRANA 100/ posto odrzuvana ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
7.000 €
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Денес 10:45Volvo fh 12 Euro 5

Volvo fh 12 440ks Evro 5 1450000km Prv sopstvenik Odlicen motor...


12.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

Денес 10:42Touareg 2.5 TDI

Se prodava Touareg 2.5TDI Bugarski tablici (tehnicki do 09.02.2024)...


6.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Денес 10:41otkup za zelezo, kamioni, gradezni masini, traktori

Otkup na kilo na: kamijoni, gradezhni mashini, traktori, kombajni, ze...


15 МКД
или предлог цена
Денес 10:35195/65/15 MICHELIN [M+S]

195/65/15 MICHELIN [M+S] gumite se kako novi se gleda na slikite za p...


60 €
или предлог цена
Денес 10:34245/45/17 PIRELLI

245/45/17 PIRELLI gumite se kako novi se gleda na slikite za povekje ...


100 €
или предлог цена
Денес 10:34175/65/15 UNIROYAL

175/65/15 UNIROYAL gumite se kako novi se gleda na slikite za povekje...


55 €
или предлог цена
Денес 10:34175/65/14 KELLY

175/65/14 KELLY gumite se kako novi se gleda na slikite za povekje in...


55 €
или предлог цена
Денес 10:34185/60/15 [M+S]

185/60/15 [M+S] gumite se kako novi se gleda na slikite za povekje in...


55 €
или предлог цена
Денес 10:34195/50/16 GISLAVED

195/50/16 GISLAVED gumite se kako novi se gleda na slikite za povekje...


5.000 МКД
или предлог цена
Денес 10:34185/55/16

185/55/16 gumite se kako novi se gleda na slikite za povekje informac...


55 €
или предлог цена
Денес 10:34185/60/14 MATADOR [M+S]

185/60/14 MATADOR [M+S] gumite se kako novi se gleda na slikite za po...


2.200 МКД
или предлог цена
Денес 10:33195/65/15 DUNLOP

195/65/15 DUNLOP gumite se kako novi se gleda na slikite za povekje i...


7.000 МКД
или предлог цена
Денес 10:33255/40/20

255/40/20 [2020god] gumite se kako novi se gleda na slikite za povekj...


7.000 МКД
или предлог цена
Денес 10:33235/50/17 MICHELIN PILOT SPORT

235/50/17 MICHELIN PILOT SPORT gumite se kako novi se gleda na slikit...


100 €
или предлог цена
Денес 10:33175/65/14

175/65/14 gumite se kako novi,se gleda na slikite,za povekje informac...


По Договор
или предлог цена
Денес 10:33185/60/14 MICHELIN

185/60/14 MICHELIN gumite se kako novi se gleda na slikite za povekje...


55 €
или предлог цена
Денес 10:33Audi Q5 3.0 TDI Quatro

S- LINE OPREMA - PANORAMA. - QUATTRO 4X4 - FABRICNA I OPTICKI PARKING...


15 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
16 €
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Денес 10:33195/55/16 MICHELIN

gumite se vo super sostojba,se gleda i na slikite


4.000 МКД
или предлог цена
Денес 10:33Audi A3 1.9 tdi 2009 godina redizajn

Prodavam Audi a3 1.9 tdi 2009 redizajn registrirana i so zelen karton...


6.700 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Денес 10:31Prodavam m+s all season gumi 235 60 16

Prodavam m+s all season gumi goodyear so dimenzija 235 60 16. Cena:2...


2.500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
3.000 МКД
Денес 10:29Страна 1 од 212

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам