267 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Prodavam LAPTOP DELL Latitude e6410

Prodavam LAPTOP DELL Latitude e6410 Laptopot e vo solidna sostojba, ...


6.000 МКД
или предлог цена
Денес 18:44Procesor LGA 1155 i3 3240 dual core i5 3570 quad core

Procesori ( CPU ) - LGA 1155 👉 i3 3240 - 1100 ден. Cores: 2 Thre...


Денес 13:00Se prodava Razer deathadder v2 mini maus

Se prodava Razer deathadder v2 mini 1000 den fiksna Poveke info na ...


Денес 02:28RIG РИГ Rigovi Extra Cena za dva

RIG РИГ ........................... Gigabyte RX 580 8GB Gigabyte R...


По Договор
или предлог цена
Вчера 11:12Asus ZenBook UX305UA

Asus ZenBook UX305UA kupen od setec, vo perfektna sostojba bez zamerk...


340 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
350 €
Вчера 03:39MacBook Pro Mid 2014

MacBook Pro (Mid 2014) ITNO, odlicno socuvan, bez zabeleska! Korist...


320 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
340 €
Вчера 03:39Хард диск Hard disk Toshiba 1TB

Продавам хард диск Toshiba од еден терабајт, 3.5", SATA. Хард дискот ...


1.100 МКД
или предлог цена
31 мај 22:02Cyberpunk 2077 za PS4

Kupena od Anhoch


1.500 МКД
или предлог цена
31 мај 21:25FarCry 5

FarCry5 Far Cry 5 ps4


20 €
или предлог цена
31 мај 21:25Intel i7-10700 2.9Ghz 16 g Ram,512 Nvme 2, Medion Erazer

Specifics: -CPU: Intel i7-10700 2.9Ghz -GPU: NEMA -RAM: 16 GB DDR4...


25.000 МКД
или предлог цена
31 мај 19:27ZVUCNA KARTA CREATIVE LABS,NEISPRAVNA

ZVUCNA KARTA CREATIVE LABS NADVORESNA,NEISPRAVNA


350 МКД
или предлог цена
31 мај 19:24Се продава 24" монитор Dell

Се продава 24" монитор Dell P2419H со гаранција до 1 март 2024 год. ...


8.000 МКД
или предлог цена
31 мај 16:25Се продава PC под гаранција

Се продава десктоп компјутер со гаранција до Август 2025 год, рамот д...


8.000 МКД
или предлог цена
31 мај 16:24Samsung 970 evo/980/ 990 pro 1TB/2TB

Se prodavaat poveke modeli na ssd nvme: Samsung 970 evo plus 2tb 7500...


4.000 МКД
или предлог цена
30 мај 16:372.1 Zvucnici Logitech Z625 THX

Novi nekoristeni Logitech Z625 THX, spakuvani vo kutija. Se prodavaa...


9.500 МКД
или предлог цена
30 мај 15:48nov desktop kompjuter i3-10105/8gb/512gb

nov ne koristen desktop kompjuter Intel core i3-10105@ 3.70 GHz RAM...


280 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
300 €
29 мај 11:50konfiguracii novi P.Gold/8gb Ram/240gb SSD kompjuter desktop

novi konfiguracii ASUS PRIME H310M-K intel pentium gold G5400 Inte...


190 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
200 €
29 мај 11:50Prodavam nov Fujitsu Esprimo komjuter so licenciran windows

Kompjutero e bukvalno nov, nekoristen. Kompletno spakuvan kako na sli...


12.000 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
14.000 МКД
29 мај 10:31Rigovi Graficki za mining

Se prodavaat 2 masini za majning rigovi so po 6 graficki karti. 6x660...


3.500 €
или предлог цена
- 19 % Попуст
4.300 €
29 мај 10:24Nov originalen polnac za ASUS

Nov originalen polnac za Asus lap top, 19v - 3,42 A, dzekot e so di...


28 мај 13:53Procesor LGA 775, Q9500, Q8400, E8500. Quad Core, Dual Core.

Procesori ( CPU ) - LGA 775 👉 Q9500 - 1200 ден. Quad Core, 6M Ca...


28 мај 01:31AMD - AM2+ AM3 :: Phenom ll x4 - 955 125w, Athlon II x3 450

Процесори :: Procesori Phenom ll x4 - 955 125w procesor - 1100 ден. ...


28 мај 01:31Preinstalacija / preinstaliranje na Windows 7, 8, 8.1, 10

Вршам инсталирање или форматирање (Windows 8, 8.1, 10, Linux) на комп...


500 МКД
или предлог цена
26 мај 22:00LAPTOP LENOVO ODLICEN

LAPTOP LENOVO 8GB RAM ODLICEN NEMA MANI DRZE BATERIJA PREINSTALIRAN 8...


8.499 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
8.999 €
26 мај 17:12Rig za majning so graficki karticki 6 x Asus RX 570 4GB

Rig za majning so graficki karticki 6 x Asus RX 570 4GB So 3 napo...


850 €
или предлог цена
26 мај 16:52SSD M.2 Samsung NVMe 970 EVO Plus 2TB PCIe

Se prodavaat SSD M.2 Samsung NVMe 970 EVO Plus 2TB novi ne koristeni....


7.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
8.000 МКД
26 мај 12:55Crucial SSD P3/ P5 Plus 1TB/2TB/4TB

Se prodavaat poveke modeli na ssd: Crucial p3 1tb 3500 den Crucial p3...


3.500 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
4.000 МКД
26 мај 12:54Se prodava HDD 2TB Western Digital Ultrastar

Se prodava HDD 2TB Western Digital Ultrastar nov neupotrebuvan samo o...


25 мај 20:42Lenovo i5 8250u Laptop

Se prodava LENOVO IDEAPAD laptop kupen nov prv gazda Se prodava por...


220 €
или предлог цена
- 15 % Попуст
260 €
24 мај 19:42HP Elitebook 850 G5

Продавам лаптоп HP Elitebook 850 G5 донесен од Швајцарија (без батери...


10.500 МКД
или предлог цена
23 мај 11:18Се продават монитори куќишта пикадо и фудбалче.

Продавам ЛЦД И ЦРТ монитори, куќишта за компјутери, фудбалчиња и пика...


По Договор
или предлог цена
22 мај 11:14Lcd Monitori 6 kom 3x22inch 3x17inch

Na lager uste 1 kom Hyundai 22inch 2000den raboti samo so vga ,s...


2.000 МКД
или предлог цена
21 мај 19:40Preinstalacija Formatiranje Windows 10

Ako vi e potrebno cistenje od virusi,formatiranje , preinstalacija ,n...


500 МКД
или предлог цена
21 мај 19:39Processor I7 720qm za laptop

Prodavam ispraven processor za laptop I7 720qm... Moze i so moja mon...


21 мај 19:39Thermal Printer POS BIRCH 80mm USB, Serial, Ethernet printer

Thermal Printer POS BIRCH 80mm USB, Serial, Ethernet printer, 80mm ro...


6.790 МКД
или предлог цена
21 мај 13:46Thermal Printer TYSSO PRP-300, USB, LAN, RJ11, PARALLEL

Termal Printer TYSSO PRP-300-BI-BG-U-2, 79.5+-0.5mm, 220mm/sec, USB/P...


8.290 МКД
или предлог цена
21 мај 13:46BarCode Scanner Symcode/Alacrity MJ-6708(2D) Handheld 2D USB

BarCode Scanner Symcode/Alacrity MJ-6708(2D) Handheld 2D USB Laser Bl...


3.590 МКД
или предлог цена
21 мај 13:46Se prodava pc/kompjuter 4gb ram,amd 4000+ 500gb hdd

Se prodava kompjuter socuvan,raboti odlicno bez nikakov problem 4 gb...


3.500 МКД
или предлог цена
18 мај 17:36PC конфигурација и работно биро

Се продаваат солидно сочивани работно биро, столица и полица со следн...


7.000 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
7.500 МКД
17 мај 03:45Продавам Lenovo IdeaPad Gaming 3 15IHU6 Shadow Black !

Продавам Lenovo IdeaPad Gaming 3 15IHU6 Shadow Black многу зачуван, к...


По Договор
или предлог цена
15 мај 23:55Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам