Подкатегорија:
                   
122 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Procesor LGA 1155 i3 3240 dual core i5 3570 quad core

Procesori ( CPU ) - LGA 1155 👉 i3 3240 - 1100 ден. Cores: 2 Thre...


Денес 13:00Хард диск Hard disk Toshiba 1TB

Продавам хард диск Toshiba од еден терабајт, 3.5", SATA. Хард дискот ...


1.100 МКД
или предлог цена
31 мај 22:02ZVUCNA KARTA CREATIVE LABS,NEISPRAVNA

ZVUCNA KARTA CREATIVE LABS NADVORESNA,NEISPRAVNA


350 МКД
или предлог цена
31 мај 19:24Се продава 24" монитор Dell

Се продава 24" монитор Dell P2419H со гаранција до 1 март 2024 год. ...


8.000 МКД
или предлог цена
31 мај 16:25Samsung 970 evo/980/ 990 pro 1TB/2TB

Se prodavaat poveke modeli na ssd nvme: Samsung 970 evo plus 2tb 7500...


4.000 МКД
или предлог цена
30 мај 16:372.1 Zvucnici Logitech Z625 THX

Novi nekoristeni Logitech Z625 THX, spakuvani vo kutija. Se prodavaa...


9.500 МКД
или предлог цена
30 мај 15:48Procesor LGA 775, Q9500, Q8400, E8500. Quad Core, Dual Core.

Procesori ( CPU ) - LGA 775 👉 Q9500 - 1200 ден. Quad Core, 6M Ca...


28 мај 01:31AMD - AM2+ AM3 :: Phenom ll x4 - 955 125w, Athlon II x3 450

Процесори :: Procesori Phenom ll x4 - 955 125w procesor - 1100 ден. ...


28 мај 01:31SSD M.2 Samsung NVMe 970 EVO Plus 2TB PCIe

Se prodavaat SSD M.2 Samsung NVMe 970 EVO Plus 2TB novi ne koristeni....


7.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
8.000 МКД
26 мај 12:55Crucial SSD P3/ P5 Plus 1TB/2TB/4TB

Se prodavaat poveke modeli na ssd: Crucial p3 1tb 3500 den Crucial p3...


3.500 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
4.000 МКД
26 мај 12:54Se prodava HDD 2TB Western Digital Ultrastar

Se prodava HDD 2TB Western Digital Ultrastar nov neupotrebuvan samo o...


25 мај 20:42Lcd Monitori 6 kom 3x22inch 3x17inch

Na lager uste 1 kom Hyundai 22inch 2000den raboti samo so vga ,s...


2.000 МКД
или предлог цена
21 мај 19:40Processor I7 720qm za laptop

Prodavam ispraven processor za laptop I7 720qm... Moze i so moja mon...


21 мај 19:39Напојување Gigabyte P450B 80Plus Bronze 450W

Продавам напојување Gigabyte P450B 80Plus Bronze 450W PSU. Потполно и...


1.500 МКД
или предлог цена
14 мај 17:16НОВИ ЕКСТЕРНИ ДИСКОВИ Freecom HDD External, 500GB, USB 3.0,

Се продаваат 4 нови(неотпакувани) екстерни дискови Freecom HDD Exter...


2.000 МКД
или предлог цена
13 мај 18:21Продавам РАМ Меморија од 8GB за Лаптоп

Продавам нова РАМ Меморија Crucial од 8GB DDR4-2133 SODIMM за Лаптоп....


1.000 МКД
или предлог цена
11 мај 14:50ASUS STRIX GTX 970 OC

Se prodava dobro socuvana graficka Asus Strix 970, koristena samo za ...


4.500 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
5.000 МКД
11 мај 10:56Be quiet! Silent Wings 4 120mm PWM high-speed

Продавам кулер Be quiet! Silent Wings 4 120mm 4pin PWM high-speed вер...


10 мај 11:46HDD ZA LAPTOP I DESKTOP POLOVNI I NOVI

HARD DISKOVI ZA LAPTOP I DESKTOP OD 120GB DO 4TB BEZ BAD SEKTORI 100%...


09 мај 18:33RAM MEMORII ZA DESKTOP I LAPTOP

sekakov vid na RAM MEMORII za desktop i laptop povolni ceni ima mest...


09 мај 18:33Se prodava Razer deathadder v2 mini maus gluvce

Se prodava Razer deathadder v2 mini 1200 den Poveke info na 077493...


08 мај 06:04graficka karta

Se prodava graficka karta RTX 2060 so 6gb PNY Blower edition i RX 58...


07 мај 20:38Verbatim CD/DVD External USB Slimline Writer

2 нови(неотпакувани): Verbatim CD/DVD External USB Slimline Writer...


1.100 МКД
или предлог цена
05 мај 12:24PRODAVAM PROCESOR CPU Intel i3 3240

PRODAVAM PRCECSOR CPU Intel i3 3240 3.40 GHz 3M Cache Cores 2, T...


04 мај 15:47RTX 3060 Twin Edge OC 12GB

Се продава картата, потполно исправна, користена многу малку за лајт ...


23 апр 05:03Се продава напојување Cooler Master

Се продава напојување Cooler Master Elite V3 400W во исправна состојб...


1.800 МКД
или предлог цена
19 апр 07:41ORGINALNI POLOVNI ADAPTERI ZA SITE LAPTOP KOMPJUTERI

ne se site navedeni imam poveke ima i novi orginalni ceni od 950den ...


900 МКД
или предлог цена
18 апр 13:36ram 4GB DDR3 za laptop

poloven ram za laptop DDR3 2GB 400den DDR3 4GB 900den DDR3 ...


900 МКД
или предлог цена
18 апр 13:35novo 600W Gembird 80Plus Bronze napojuvanje real power

novi napojuvanja 600W real power 80 plus 12 cm cooling fan Active...


18 апр 13:14novi MS Platinum 500W real power psu napojuvanje

novi ne otpakuvani napojuvanja real power 500w MS PLATINUM 500 v5 ...


18 апр 13:10cpu procesor nov G5400 GOLD box LGA1151

novi ne otpakuvani procesori G5400 GOLD box so kuler


18 апр 13:07cpu procesor nov i3 7100 box LGA1151

novi procesori i3 7100 box so kuler ne otpakuvani


18 апр 13:05maticna ploca nova ASUS PRIME H310M-K 1151

novi ne koristeni maticni ploci Intel® Socket 1151 for 9th / 8th Gen...


18 апр 13:03nova ploca ASUS PRIME B360M-K 1151

novi maticni ploci Intel® Socket 1151 9th / 8th


18 апр 13:00HP Color Laserjet CP1025

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ ХП Цолор Ласерјет ЦП1025, 16 стр/мин, 4 ст...


17 апр 09:45Gigabyte GeForce GTX 1660 SUPER 6GB GPU Graficka Karta

Се продава Gigabyte GeForce GTX 1660 SUPER 6GB


12 апр 10:53MSI GeForce RTX 3080 (non LHR) 10GB GPU Graficka Karta

Се продава MSI GeForce RTX 3080 GAMING Z TRIO 10GB (non LHR)


12 апр 10:52XFX RX7900 XT MBA RX-79TMBABF (Nova!!)

XFX RX7900 XT MBA RX-79TMBABF Сосема нов OVP Ќе добиете фактура со се...


03 апр 22:2710GB MSI GeForce RTX 3080 GAMING Z TRIO LHR GDDR6X (Retail)

Најновата верзија на легендарната серија GAMING на MSI нуди највисоки...


03 апр 22:26Gigabyte GeForce RTX 2070 SUPER 8GB GPU Graficka Karta

Се продава Gigabyte GeForce RTX 2070 SUPER 8GB


31 мар 11:29Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам