246 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Gaming PC, i5, 1660 super, 16 GB ram, 1 TB HDD

Се продава gaming PC со следниве компоненти: - ASRock H81M-VG4 - ...


23.000 МКД
или предлог цена
Денес 09:01Dell Vostro3500

i5 11gen 256ssd 8g ram Iris Xe Graphics mnogu malce koristen uste pod...


2 €
или предлог цена
Денес 08:14Se prodava HDD 2TB Western Digital Ultrastar

Se prodava HDD 2TB Western Digital Ultrastar nov neupotrebuvan samo o...


70 €
или предлог цена
- 22 % Попуст
90 €
Денес 07:21СЕ ПРОДАВА ЛАПТОП ACER ASPIRE 3 (2018г.)

Се продава Acer Aspire 3 A315-53G-33 E4 купен 2018 г. Intel CORE i3...


8.000 МКД
или предлог цена
Вчера 18:232 x Rigovi RX 580 4gb

Se prodavaat 2 riga so po 6 graficki , - XFX Radeon RX 580 4GB site ...


2.700 €
или предлог цена
Вчера 15:21RAM MEMORII ZA DESKTOP I LAPTOP

sekakov vid na RAM MEMORII za desktop i laptop povolni ceni ima mest...


Вчера 13:12ORGINALNI POLOVNI ADAPTERI ZA SITE LAPTOP KOMPJUTERI

ne se site navedeni imam poveke ima i novi orginalni ceni od 950den ...


900 МКД
или предлог цена
Вчера 13:12maticna i cpu ASUS SABERTOOTH Z77+ i5 3570k procesor

komplet maticna procesor i kuler povovni ASUS SABERTOOTH Z77 i5 35...


Вчера 13:12Procesor i5 4690k poloven 1150 CPU

Intel® Core™ i5-4690K Processor 6M Cache, up to 3.90 GHz


Вчера 13:12Lenovo G780 Laptop 17.3 LED, i5 ,6gb, 240 SSD,GT630 2GB,

poloven koristen 30 dena kako nov staven nov ssd 240gb 17.3 inci le...


200 €
или предлог цена
Вчера 13:11HP Color Laserjet CP1025

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ ХП Цолор Ласерјет ЦП1025, 16 стр/мин, 4 ст...


19 мар 08:56Се продава напојување Cooler Master

Се продава напојување Cooler Master Elite V3 400W во исправна состојб...


1.500 МКД
или предлог цена
18 мар 01:55Се продава PC под гаранција

Се продава десктоп компјутер со гаранција до Август 2025 год, рамот д...


7.500 МКД
или предлог цена
18 мар 01:54SSD M.2 Samsung NVMe 970 EVO Plus 2TB PCIe

Se prodavaat SSD M.2 Samsung NVMe 970 EVO Plus 2TB novi ne koristeni....


9.800 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
10.500 МКД
17 мар 21:47AMD Ryzen 3 2200G

prodavam procesor Ryzen 3 2200G kupen na novo od setec i koristen 2ip...


17 мар 15:39PRODAVAM RIG 6 x MSI 3080 Z TRIO 10 GB

PRODAVAM RIG NA NEXA coin vadi 702.3 MH/s 0d 3,60$ do 5$ na den vo ...


4.800 €
или предлог цена
17 мар 09:02GAMERSKI PC

Intel(R) Core(TM) i5-10400F CPU @ 2.90GHz 2.90 GHz RAM 16.0 GB RA...


26.500 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
30.000 МКД
16 мар 20:12Intel i7-10700 2.9Ghz 16 g Ram,512 Nvme 2, Medion Erazer

Specifics: -CPU: Intel i7-10700 2.9Ghz -GPU: NVIDIA GeForce RTX ASU...


28.500 МКД
или предлог цена
16 мар 18:50Половен десктоп компјутер I3 6100

Се продава десктоп компјутер со одлични перформанси за работа и домаш...


8.000 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
9.000 МКД
16 мар 17:14Se prodavaat monitori za kompjuter

Se prodavaat 2 monitori Lice za Kontakt Riste 070 210 092


По Договор
или предлог цена
16 мар 12:49Се продава лаптоп HP 610

Се продава лаптоп HP 610 во одлична состојба


По Договор
или предлог цена
16 мар 07:49MacBook Pro (Retina, 13-inch, Early 2015)

Laptopot e kupen od Slovenija i e odlicno socuvan.


450 €
или предлог цена
15 мар 14:20Напојување Gigabyte P450B 80Plus Bronze 450W

Продавам напојување Gigabyte P450B 80Plus Bronze 450W PSU. Потполно и...


1.800 МКД
или предлог цена
15 мар 11:21РАМ меморија Netac Shadow 8GB DDR4 3200 Mhz

Продавам РАМ меморија Netac Shadow 8GB DDR4 3200 Mhz. Потполно исправ...


1.000 МКД
или предлог цена
15 мар 11:21Be quiet! Silent Wings 4 120mm PWM high-speed

Продавам кулер Be quiet! Silent Wings 4 120mm 4pin PWM high-speed вер...


15 мар 11:21Rig za majning so graficki karticki 6 x Asus RX 570 4GB

Rig za majning so graficki karticki 6 x Asus RX 570 4GB So 3 napo...


850 €
или предлог цена
14 мар 00:37Procesor LGA 775, Q9500, Q8400, E8500. Quad Core, Dual Core.

Procesori ( CPU ) - LGA 775 👉 Q9500 - 1200 ден. Quad Core, 6M Ca...


13 мар 19:27AMD - AM2+ AM3 :: Phenom ll x4 - 955 125w, Athlon II x3 450

Процесори :: Procesori Phenom ll x4 - 955 125w procesor - 1100 ден. ...


13 мар 19:26Procesor LGA 1155 i3 3240 dual core i5 3570 quad core

Procesori ( CPU ) - LGA 1155 👉 i3 3240 - 1100 ден. Cores: 2 Thre...


13 мар 19:26Nintendo switch

Malku koristen Nintendo switch donesen od USA. Site originalni akses...


19.000 МКД
или предлог цена
13 мар 14:44Nintendo switch

Malku koristen Nintendo switch donesen od USA. Site originalni akses...


20.000 МКД
или предлог цена
13 мар 14:44ASUS STRIX GTX 970 OC

Se prodava dobro socuvana graficka Asus Strix 970, koristena samo za ...


12 мар 19:59Prodavam monitor monitori 22 inch

Prodavam 3 monitori vo ispravna sostojba. Site se 22 inchi golemi. Im...


1 МКД
или предлог цена
11 мар 20:25Nova Gembird Wireless tastatura

Se prodava nova nekoristena multimedialna bezina tastatura GEMBRID WI...


11 мар 13:37TP Link i D Link ruter 150mbps

Se prodavaat ruteri, ispravni so originalni adapteri i kabli. TP Link...


11 мар 13:34Nov originalen polnac za ASUS

Nov originalen polnac za Asus lap top, 19v - 3,42 A, dzekot e so di...


10 мар 15:20Десктоп компјутер (комплет или посебно)

Се продава половен десктоп компјутер во одлична состојба со следни сп...


2.000 МКД
или предлог цена
08 мар 11:06RIG РИГ Rigovi Extra Cena za dva

RIG РИГ ........................... Gigabyte RX 580 8GB Gigabyte R...


По Договор
или предлог цена
07 мар 11:56Се продава лаптоп HP 610

Се продава лаптоп HP 610 во одлична состојба


3.200 МКД
или предлог цена
07 мар 08:01RTX 3060 Twin Edge OC 12GB

Се продава картата, потполно исправна, користена многу малку за лајт ...


20.000 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
21.000 МКД
03 мар 04:42Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам