Подкатегорија:
                   
115 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

AMD Ryzen 3 2200G

prodavam procesor Ryzen 3 2200G kupen na novo od setec i koristen 2ip...


2.200 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
2.500 МКД
Вчера 15:28ASUS STRIX GTX 970 OC

Se prodava dobro socuvana graficka Asus Strix 970, koristena samo za ...


5.500 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
6.000 МКД
Вчера 13:22SSD M.2 Samsung NVMe 970 EVO Plus 2TB PCIe

Se prodavaat SSD M.2 Samsung NVMe 970 EVO Plus 2TB novi ne koristeni....


9.300 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
9.800 МКД
23 мар 15:15Gigabyte GeForce RTX 2070 SUPER 8GB GPU Graficka Karta

Се продава Gigabyte GeForce RTX 2070 SUPER 8GB


23 мар 09:39Gigabyte GeForce GTX 1660 SUPER 6GB GPU Graficka Karta

Се продава Gigabyte GeForce GTX 1660 SUPER 6GB


23 мар 09:39РАМ меморија Netac Shadow 8GB DDR4 3200 Mhz

Продавам РАМ меморија Netac Shadow 8GB DDR4 3200 Mhz. Потполно исправ...


1.000 МКД
или предлог цена
22 мар 17:59Напојување Gigabyte P450B 80Plus Bronze 450W

Продавам напојување Gigabyte P450B 80Plus Bronze 450W PSU. Потполно и...


1.800 МКД
или предлог цена
22 мар 17:59Thomson Monitor i TV 32 "

Se prodava TV/Monitor Thomson HD LCD 32" 1x VGA/DVI 2x HDMI 1080p 2x ...


3.000 МКД
или предлог цена
22 мар 10:44Se prodava HDD 2TB Western Digital Ultrastar

Se prodava HDD 2TB Western Digital Ultrastar nov neupotrebuvan samo o...


60 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
70 €
21 мар 07:21RAM MEMORII ZA DESKTOP I LAPTOP

sekakov vid na RAM MEMORII za desktop i laptop povolni ceni ima mest...


20 мар 13:12ORGINALNI POLOVNI ADAPTERI ZA SITE LAPTOP KOMPJUTERI

ne se site navedeni imam poveke ima i novi orginalni ceni od 950den ...


900 МКД
или предлог цена
20 мар 13:12maticna i cpu ASUS SABERTOOTH Z77+ i5 3570k procesor

komplet maticna procesor i kuler povovni ASUS SABERTOOTH Z77 i5 35...


20 мар 13:12Procesor i5 4690k poloven 1150 CPU

Intel® Core™ i5-4690K Processor 6M Cache, up to 3.90 GHz


20 мар 13:12HP Color Laserjet CP1025

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ ХП Цолор Ласерјет ЦП1025, 16 стр/мин, 4 ст...


19 мар 08:56Се продава напојување Cooler Master

Се продава напојување Cooler Master Elite V3 400W во исправна состојб...


1.800 МКД
или предлог цена
18 мар 01:55Se prodavaat monitori za kompjuter

Se prodavaat 2 monitori Lice za Kontakt Riste 070 210 092


По Договор
или предлог цена
16 мар 12:49Be quiet! Silent Wings 4 120mm PWM high-speed

Продавам кулер Be quiet! Silent Wings 4 120mm 4pin PWM high-speed вер...


15 мар 11:21Procesor LGA 775, Q9500, Q8400, E8500. Quad Core, Dual Core.

Procesori ( CPU ) - LGA 775 👉 Q9500 - 1200 ден. Quad Core, 6M Ca...


13 мар 19:27AMD - AM2+ AM3 :: Phenom ll x4 - 955 125w, Athlon II x3 450

Процесори :: Procesori Phenom ll x4 - 955 125w procesor - 1100 ден. ...


13 мар 19:26Procesor LGA 1155 i3 3240 dual core i5 3570 quad core

Procesori ( CPU ) - LGA 1155 👉 i3 3240 - 1100 ден. Cores: 2 Thre...


13 мар 19:26Prodavam monitor monitori 22 inch

Prodavam 3 monitori vo ispravna sostojba. Site se 22 inchi golemi. Im...


1 МКД
или предлог цена
11 мар 20:25Nova Gembird Wireless tastatura

Se prodava nova nekoristena multimedialna bezina tastatura GEMBRID WI...


11 мар 13:37TP Link i D Link ruter 150mbps

Se prodavaat ruteri, ispravni so originalni adapteri i kabli. TP Link...


11 мар 13:34RTX 3060 Twin Edge OC 12GB

Се продава картата, потполно исправна, користена многу малку за лајт ...


03 мар 04:42MSI GeForce RTX 3080 (non LHR) 10GB GPU Graficka Karta

Се продава MSI GeForce RTX 3080 GAMING Z TRIO 10GB (non LHR)


02 мар 10:18PRODAVAM PROCESOR CPU Intel i3 3240

PRODAVAM PRCECSOR CPU Intel i3 3240 3.40 GHz 3M Cache Cores 2, T...


24 фев 15:21Hyndai 20"

Половен, 4:3, HD, јавете се за договор,


1.500 МКД
или предлог цена
20 фев 12:30Монитор

Se prodavat dva Desctop Monitori Fujitsu L20T-2 Model Dvata zaedno -...


1.750 МКД
или предлог цена
18 фев 02:2210GB MSI GeForce RTX 3080 GAMING Z TRIO LHR GDDR6X (Retail)

Најновата верзија на легендарната серија GAMING на MSI нуди највисоки...


12 фев 17:55XFX RX7900 XT MBA RX-79TMBABF (Nova!!)

XFX RX7900 XT MBA RX-79TMBABF Сосема нов OVP Ќе добиете фактура со се...


12 фев 17:54GTX 1660 SUPER 6GB NOVA

Се продава нова GTX 1660 SUPER 6GB нова !!! Повеке инфо на 071 934...


05 фев 11:49Se prodava Razer deathadder v2 mini maus gluvce

Se prodava Razer deathadder v2 mini 1200 den Poveke info na 077493...


20 јан 09:25Wireless keyboard and mouse

Se prodavaat koristeni kombo tastatura i gluvce, koristeni retko


08 јан 15:56ram 4GB DDR3 za laptop

poloven ram za laptop DDR3 2GB 400den DDR3 4GB 900den DDR3 ...


900 МКД
или предлог цена
04 јан 10:55HDD ZA LAPTOP I DESKTOP POLOVNI I NOVI

HARD DISKOVI ZA LAPTOP I DESKTOP OD 120GB DO 4TB BEZ BAD SEKTORI 100%...


04 јан 10:55Lcd Monitori 6 kom 3x22inch 3x17inch

Na lager uste 1 kom Hyundai 22inch 2000den raboti samo so vga ,s...


2.000 МКД
или предлог цена
01 дек 09:19Se prodavaat dva ispravni monitori , ekran za komjuter

Montirorite se ispravni. Edniot e Germansko proizvodstvo, a vtoriot ...


200 МКД
или предлог цена
22 ное 18:26PROCESORI 775,AM3,AM2,1155,1156,478 QUAD,DUAL CORE,Core2Duo,

POLOVNI PROCESORI SITE TIPOVI 775 CORE 2 DUO QUAD INTEL AM2 AM3 775 ...


14 ное 13:05Monitor lcd 17inch neispraven

Prodavam monitor 17inch Belinea so audio i zvucnici komplet so kabli....


600 МКД
или предлог цена
07 ное 05:06Printer HP,pecatac(printer)SAMSUNG

Se prodavat printer i pecatac,za dopolnitelni informacii i dogovor ba...


03 ное 12:46Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам