Виница
                   
316 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Audi A4 2.0 Facelift 2012

Audi A4 2.0 extra socuvano,prva farba,realni kilometri so garancija. ...


12.300 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
12.600 €
Виница

Автомобили

09 мар 00:41Промовирано

Citroen C3 picasso 1.6 hdi 2010

Kolata e vo perfektna sostojba bez nikakva maana i dopolnitelni vlozu...


4.400 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 17:21Промовирано

BMW 318d

Se prodava BMW 318 d vo odlicna sostojba. Redovno servisirano i odrz...


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

10 мар 14:20Промовирано

Mondeo ekstra sostojba full titanium serija 2.0 dizel reg

Se prodava Ford Titanium model 2.0 dizel na lance 2004 ekstra sostoj...


4 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 18:33Volvo xc60 2019

Kolata poseduva visoko nivo na oprema i ima kompletna servisna istori...


34.200 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 17:21Citroen C3 picasso 1.6 hdi 2010

Kolata e vo perfektna sostojba bez nikakva maana i dopolnitelni vlozu...


4.400 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 17:21MERCEDES GLE 350 COUPE AMG 2017 god

Mercedes GLE 350 AMG COUPE 2017 godina Panorama , led , distronik ...


63.000 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
64.000 €
Виница

Автомобили

Денес 17:21AUDI A6 2.0 tdi 177 ks Avtomatik 2013 godina

AUDI A6 AVTOMATIK LED XENON -2.0 TDI 130 kw / 177ks - pomin...


15.900 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
16.500 €
Виница

Автомобили

Денес 17:21KIA SPORTAGE 1.7 CRDI 85 kw 2012 godina

KIA SPORTAGE 1.7CRDI 85KW 2012 GODINA NA PROIZVODSTVO SERVISNA KNIG...


11.950 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
12.200 €
Виница

Автомобили

Денес 17:21SUZUKI VITARA 1.9 dizel OFF ROAD

SUZUKI VITARA 1.9 dizel OFF ROAD -4x4. Spori , brzi -Godina na ...


8.700 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
8.800 €
Виница

Автомобили

Денес 17:20PEUGEOT 308 1.6 hdi 85 kw/115 ks

Peugeot 308 1.6hdi 2014 godina proizvodstvo 85 kw / 115 ks Oprema:...


9.700 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
9.800 €
Виница

Автомобили

Денес 17:20SEAT LEON led matrix 1.6 tdi 105 ks 2015 god.

SEAT LEON 1.6 tdi 77 kw /105 ks godina na proizvodstvo : 07.07.2015...


10.700 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
10.800 €
Виница

Автомобили

Денес 17:20VW GOLF 7 1.6 tdi 110 ks 6 brzini 135.000 kilometri

VW Golf VII 1.6 tdi bluemotion 81kw /110ks 135.000 kilometri Uvezen...


11.900 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
11.950 €
Виница

Автомобили

Денес 17:20VW GOLF 6 HIGH LINE 2.0 tdi 140 ks 4 motion 4x4 2.0

VW GOLF 6 HIGH LINE 4 MOTION 4 x 4 2.0 tdi 103 kw / 140 ks PRO...


8.200 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
8.300 €
Виница

Автомобили

Денес 17:20VW GOLF 6 1.6 tdi 77kw/105 ks 2011 godina

VW GOLF 6 euro 5 1.6 tdi 77 kw 105 ks pominati 175.000 kilometri p...


7.700 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
7.800 €
Виница

Автомобили

Денес 17:20VW GOLF 6 1.6 tdi 77kw/ 105 ks 2010 god.

VW GOLF 6 euro 5 1.6 tdi 77 kw 105 ks proizveden 11.2009 godina p...


7.700 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
7.800 €
Виница

Автомобили

Денес 17:20W GOLF 6 1.6 tdi 105 ks 2011 godina

VW GOLF 6 - Euro 5 -1.6 TDI 77 kw / 105 ks -2011 Godina...


7.300 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
7.400 €
Виница

Автомобили

Денес 17:20OPEL ASTRA 1.7 cdti 81 kw/ 110 ks 2010 godina

Marka: OPEL Model: ASTRA Motor: 1.7 CDTI ( dizel ) Moknost: 110ks ...


6.600 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 17:20VW POLO 1.6 tdi 75 ks 2011 godina

VW POLO 1.6 tdi 55 kw/ 75 ks godina na proizvodstvo po homologacija ...


6.200 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
6.300 €
Виница

Автомобили

Денес 17:20VW POLO 1.6 tdi 75 ks 2010 godina

VW POLO - Euro 5 -1.6 TDI 55 kw / 75ks -Godina na proizvo...


6.200 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 17:20Mercedes C180 BlueTec

Poveke info na 078 708 332


По Договор
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 13:15VW POLO 1.2 tdi 2012 godina

VW POLO 1.2tdi 2012G FULL OPREMA START STOP BLUEMOTION ODLICNA S...


6.300 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 13:00Reno Espace 2006/07 7sedla

Se prodava reno espace 2006/7 god 88kw / 120 konja 1.9 dizel So 7...


По Договор
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 13:00Golf 5 plus 1.9

Golf 5+ 1.9 105ks registrirana do 7 mesec 17 bandasi so letni gumi...


4.700 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 11:40BMW X5 za delovi(se prodava komplet)

Mozna e zamena za malo vozilo


1.783 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 10:53  НОВ ОГЛАС

Citroen C3 Cabrio Kabriolet

Citroen C3 Pluriel , Kabriolet so 4 sedista 2008god Full opema...


3.150 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
3.200 €
Виница

Автомобили

Денес 10:39Ford tourneo connect

Uvezen od CH


4.870 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
5.000 €
Виница

Автомобили

Денес 10:26Kia Sorento

Kolata e vo odlicna sostojba mashinski i karoseriski, vredi da se vid...


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 09:16Audi A6 2.7TDI Quattro

Voziloto e vo besprekorna sostojba napraven servis registrirano cela...


10.900 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
11.199 €
Виница

Автомобили

Денес 08:35FIAT BRAVO 1.9JTD 2008

KOLATA E VO TOP SOSTOJBA REGISTIRANA 078-546-668


2.900 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 08:35PORSCHE PANAMERA 3.0D 2013 STAKLOO

KOLATA E VO TOP SOSTOJBA REGISTIRANA MOZE ZAMENA


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 08:35BMW 630I 2008 CABRIO

KOLATA E VO TOP SOSTOJBA SO FULL OPREMA KROVOT RABOTI 078-5...


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 08:35SMART FORFOUR 1.5CDI 2005

KOLATA E VO TOP SOSTOJBA 078-546-668


2.650 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 08:35MERCEDES ML350 BLUTEC 2012 CH

DZIPOT E VO TOP SOSTOJBA UVEZEN OD CH 239xxx km (SO PROVERKA KA...


28.500 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
29.999 €
Виница

Автомобили

Денес 08:35KIA CERATO 1.5 DIZEL 2005 *AUTO PLAC MECE*

KOLATA E VO TOP SOSTOJBA


1.850 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 00:26  НОВ ОГЛАС

MASERATI QUATTPORTE 4.2 *AUTO PLAC MECE*

KOLATA E VO TOP SOSTOJBA NE CARINETA 4.2 BENZIN 420HP


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 00:23  НОВ ОГЛАС

NISSAN 350Z 2005 *AUTO PLACE MECE*

KOLATA E VO TOP SOSTOJBA MOZE ZAMENA


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 00:20  НОВ ОГЛАС

NISSAN PATHFINDER

Se prodava Nissan Pathfinder 2007 god uvezen od Svajcarija, za 7 osob...


10.400 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 22:48Fiat Stilo Karavan

Se prodava Fiat Stilo 1.9 Multijet Treba da se smeni Zamaec inaku se...


2.300 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 18:47HONDA CR-V 2.2CTDi 150ks 12g EURO5 4X4

HONDA CR-V 2.2CTDi 150ks 6brzini 4X4 EURO5 195000KM SO SERVISNA KN...


11.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 18:38VW POLO 1.2 TDI 55KW BLUEMOTION 12g

Fuul oprema za modelot Registirano do 11mesec 2023g Napraveno kompl...


5.999 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
6.200 €
Виница

Автомобили

Вчера 18:38VW POLO 1.4 TDI 55KW BLUEMOTION 16G FACE

Kolata e kako nova Registrirana cela godina Perefektna sostojba B...


8.800 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 18:38AUDI A3 2.0TDI 140ks 12g SPORTBACK PANORAMA

Proizvedeno 13 11 2012godina Uvezeno od 🇩🇪 plateni site davacki d...


8.950 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 18:38Страна 1 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам