438 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava odlicen plac

Gorica so pogled na ezero i grad na 5 min od centar. Na samo 100m od ...


120 €
или предлог цена
Денес 05:32Shuma (Korija) za talpi i daski

Се продава шума (корија) за производство на маси и столици во Домаќин...


16.200 €
или предлог цена
Денес 02:30SE PRODAVA URBANIZIRAN PLAC VO OHRID

SE PRODAVA URBANIZIRAN PLAC VO OHRID 431m² NA MOMCILO JORDANOSKI NASE...


49.999 €
или предлог цена
Вчера 20:50  НОВ ОГЛАС

Плац Чекоштина

Чекоштина позади Х.Сончева порта, легализиран објект поглед на езеро....


1 €
или предлог цена
Вчера 19:51Plac vo S. Leskoec, Ohrid

Prodavam plac vo selo Leskoec pogoden za izgradba na kukja. Placot e ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 19:39  НОВ ОГЛАС

Niva TRNOVO 200m posle fabrikata EKOSPAR

Се продава земјиште од 1767м2 на околу 200м до фабриката Екоспар и по...


18 €
или предлог цена
Вчера 17:28Prodavam PLAC kaj Gorica 3

Prodavam plac 600m2 pokraj Ohridsko ezero kaj Gorica3 na samiot pat ...


110 €
или предлог цена
Вчера 16:41IZDAVAM PLAC OHRID -STRUGA ИЗДАВАМ ПЛАЦ ОХРИД- СТРУГА

Izdavam plac 4000m2 na samiot pat Ohrid -Struga odma do ezero vo b...


1 €
или предлог цена
Вчера 15:38Se prodava atraktivno zemjiste

Se prodava atraktivno zemjiste nad benziskata pumpa biljanini izvori....


2 €
или предлог цена
Вчера 14:19АТРАКТИВЕН ПЛАЦ ВО ЉУБАНИШТА

Се продава атрактивен плац од 4,000 м2 на Охридско езеро, на самиот б...


1 €
или предлог цена
Вчера 11:31ЧОЈС-Niva vo Lakocerej

Se prodava obrabotlivo zemjiste (niva) vo Dolno Lakocerej so vk kvadr...


10 €
или предлог цена
Вчера 11:15Se prodava niva vo blizina na Sv. Troica Trnovo

Se prodava niva vo mesnosta Trnovo Crnogorci 1292 m2. Vo neposredna b...


10.000 €
или предлог цена
Вчера 00:06EKSKLUZIVNO!! Zemjiste AQUARIUS - OHRID

EKSKLUZIVNO!! Se prodava zemjisteto pod kafe bar AQUARIUS - Ohrid koj...


1 €
или предлог цена
01 јун 21:12PLACEVI VELESTOVO

Plac velestovo Voda struja cist imoten list so zapisan objekt od 10...


110.000 €
или предлог цена
01 јун 16:00PLAC

Plac nad nas raca prekrasen pogled Moznost za priklucok na voda kan...


40 €
или предлог цена
01 јун 16:00ENHELEJA - Plac nas.Sv stefan

Placot e vo Blizina na H.Belvedere, ima pristapen pat, i pogled na ez...


59.000 €
или предлог цена
01 јун 09:42PLAC VELESTOVO

Placot e lociranvo Velestovo vednash do restorant Bravo, i Crkvata sv...


72.500 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
73.000 €
01 јун 09:41Se prodava zemjiste 22000m2

Se prodava zemjiste na patot Ohrid- Struga blisku do Aerodrom so vku...


30 €
или предлог цена
01 јун 09:04Се продава плац во Видобишта

Се продава плац на улица "Андреја Јованоски" во Видобишта. Плацот е ...


60.000 €
или предлог цена
01 јун 08:35Se prodava niva vo Ohrid

Se prodava niva vo Ohrid vo mesto vikano Trno na 100 m od fabrikata z...


По Договор
или предлог цена
01 јун 08:23Се продава нива во Лакочереј

Се продава нива во Лакочереј во месноста гавала на самиот пат со имот...


12 €
или предлог цена
01 јун 08:13Се продава нива во Горно Лакочереј

Се продава нива во Горно Лакочереј во месноста четири ореви на самио...


12 €
или предлог цена
01 јун 08:13Se prodava plac vo Ohrid od 315m2

Se prodava plac vo Ohrid od 315m2 za 10000eur. Placot se naoga na sam...


10.000 €
или предлог цена
01 јун 07:00Prodavam plac dolno Konjsko

Prodavam plac okolu 600m2 vo naselbata dolno Konjsko, nad hotel Grani...


80 €
или предлог цена
31 мај 18:19Plac so prekrasen pogled gorno Konjsko

Se prodava plac vo gorno Konjsko so prekrasen pogled na gradot Ohrid ...


35 €
или предлог цена
31 мај 18:18VO BLIZINA NA OHRID PLAC/NIVA

SE PRODAVAAT DVA PLACA, 4.359 m22,25 km od Ohrid,30 min.voznja.Do pat...


5 €
или предлог цена
31 мај 16:49URBANIZIRAN PLAC vo OHRID

Placot e okolu 300m2 vo Vidobista, so prekrasna markica, vo osnova 90...


24.000 €
или предлог цена
31 мај 16:39Се продава парцела во Горно Коњско

Катастарско одделение: Охрид Катастарска општина: Коњско Број н...


По Договор
или предлог цена
31 мај 12:33Plac Ljubanista na patot za Sv Naum

Placot e lociran na magistralniot pat za Sv Naum vednas posle vrtenje...


38.000 €
или предлог цена
31 мај 12:13АГЕНЦИЈА ЈУРИС - СЕ ПРОДАВА УРБАНИЗИРАН ПЛАЦ

Плацот е пред бараки со површина 427м2 со комплетна документација.


135 €
или предлог цена
31 мај 12:10Se prodava plac 1765 m2 na 15 korpus

Се продава плац 1765 метри квадратни nа ул 15ти Корпус со три маркици...


32 €
или предлог цена
31 мај 11:09Izdavam ili Prodavam vo Prilep

Izdavam ili Prodavam niva vo Prilep lokacija Selce na...


1 €
или предлог цена
31 мај 10:29Prodavam Plac vo Ljubanista Ohridsko

Prodavam plac vo najubaviot del Sveti Naum placot e vo se...


1 €
или предлог цена
31 мај 10:28АГЕНЦИЈА ЈУРИС - СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ СО МАРКИЦА

431М2 плацот, 22м2 легализирано. Со маркица за градба.


50.000 €
или предлог цена
31 мај 09:07Плац/Овоштарник

Се продава плац-овоштарник со над 33 корења черешни на супер место во...


55.000 €
или предлог цена
31 мај 05:01ИМПЕРИЈА – Плац 400м²

Шифра Е 70/20 Се продава градежен плац со платени комуналии со марки...


70.000 €
или предлог цена
30 мај 21:20ИМПЕРИЈА – Нива 1715м²

Шифра Е 77/4 Се продава нива со површина 1715м² во с.Лакочереј Им...


16.000 €
или предлог цена
30 мај 21:20PLAC SO MARKICA BLIZU AERODROM OHRID

Placot ima markica za gradba...se naojga blizu aerodrom ohrid na 100...


1 €
или предлог цена
30 мај 16:49Se prodava imot vo selo Vrbjani - Ohridsko

Informacii samo na telefon.


1 €
или предлог цена
30 мај 16:17EVTIN URBANIZIRAN PLAC

Placot e okolu 300m2 i se naogja vo Vidobista, so markica od maksimum...


24.000 €
или предлог цена
30 мај 12:33Страна 1 од 11

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам