Подкатегорија:
                   
147 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава трпезариска маса

Се продава трпезариска маса. Одлично сочувана и купена прилично скапо...


9.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

27 мар 21:41Промовирано

Preklopna masa-преклопна маса

Комплет со 4 столици Пренослив алуминиумска Нозете може да се заклуча...


2.600 МКД
или предлог цена
Вчера 15:16PRODAVAM MASI I STOLICI

Prodavam masi i stolici od cresovo drvo najkvalitetno drvo,plateni se...


160 €
или предлог цена
Вчера 11:22Trpezariska masa precnik 105cm plus 54cm

Trpezariska masa precnik 105 cm plus 54 cm sreden del. Visina 71cm ...


4.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

Вчера 07:26IKEA kafe masi KLUB masa

Pradavame Kafe masa klub masa po simbolicni ceni od 800 den http://...


800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

31 мар 22:11Masivni trpezariski stolici (x12)

Prodavam drveni tapacirani trpezariski stolici, 12 na broj. Stolicite...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Столици

31 мар 17:36Novi metalni nogarki za masa, najpovolna cena

Izrabotuvame Hairpin nogarki kako na slikata vo bilo koja dimenzija p...


350 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

31 мар 13:00Novi neotakuvani masicki IKEA

KONTAKT VIBER SE PRODAVAAT NOVI KLUB MASICKI VO BELA I CRNA BOJA SO ...


800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

31 мар 10:23TRPEZARIJA SO KREDENEC LESNINA

PRODAVAM TRPEZARIJA, GOLEMA PRAVOAGOLNA MASA SO MOZNOST ZA PRODOLZUVA...


По Договор
или предлог цена
31 мар 08:32СЕ ПРОДАВА МАСА ОД ИКЕА

СЕ ПРОДАВА МАСА ОД ИКЕА, користена 1 месец. Масата е во одлична сост...


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

30 мар 21:07Prodavam trpezariska golema masa i 6 stolici Komplet

Trpezariska masa i 6 stolici komplet 8777 Cm 150 x 95 Cisto drvo ...


8.666 МКД
или предлог цена
- 1 % Попуст
8.777 МКД
29 мар 09:51Се продава трпезариска маса

Се продава трпезариска маса. Одлично сочувана и купена прилично скапо...


9.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

27 мар 21:41Biro 120x60x75

Se prodavat biroa so dimenzija 120x60x75.


1.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

27 мар 08:52STOLICI

Prodavam 4+1 stolici od drvo cena po dogovor


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Столици

26 мар 13:50trpezariska masa

trpezariska masa so staklo 150x90 so 4 stolici komplet cena 4500den


4.500 МКД
или предлог цена
21 мар 17:07Bentwood retro zakacalka - ретро закачалка

Prodavam drvena retro zakacalka bo dobra sostojba, soglasno godinite....


2.000 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
2.500 МКД
Скопје Центар / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Друго

19 мар 19:53Стилски работни маси

Стилски работни маси од дрво во одлична состојба 1400х790х800мм и 120...


7.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

18 мар 11:42SE PRODAVAAT 2 NOVI BIROA

Se prodavaat 2 novi biroa 4000den biro


4.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Друго

18 мар 10:44STOLICI I VISOKI MASI (KONOPOJ)

Masa - 90 eur ( 120cm Dolzhina, Shirina 35cm, Visina 110cm ) Stoli...


По Договор
или предлог цена
17 мар 17:43Ubavi 6 stolcinja

Ne se koristat


7.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Столици

17 мар 13:16Garnitura Separe noviot model 2022

Prodavam garnituri na separe naj noviot model 2022 so garancia 3 godi...


20.600 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Друго

15 мар 16:54Trpezariska masa

Drvena crna masa 1.5m x 1m i se izdolzuva na 2m. Cvrsta i socuvana, m...


1.500 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
2.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

14 мар 13:51OPREMA GRADINA

AKCIJA !!! HLOR TABLETI PREMIUM QUALITY . . . PAKUVANJE: 1 Kg T...


900 МКД
или предлог цена
13 мар 17:25Продавам трпезариски столици

Продавам 4 трпезариски столици. Цена по договор. Контакт телефон: 071...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Столици

12 мар 15:38prodavam polovni fotejli i kauc

pcrodavam malku koristeni fotejli i kauc cena po dogovor


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Столици

06 мар 19:31Masa i stolici od kovano zelezo

Se prodava ekskluzivna masa so 4 stolici od kovano zelezo.


350 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
370 €
06 мар 06:44Se izdavat!!!

Se izdavat masi i stolici!!! Japim tavolina me qira!!! Tel: 07824...


По Договор
или предлог цена
28 фев 11:55Продавам висока барска маса - коњопој (дрвен)

Евтино се продава дрвена висока маса... За повеќе инфо на: 070-331...


50 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

19 фев 17:13TRPEZARISKA MASA

SE PRODAVA TRPEZARISKA MASA OD MASIVNO DRVO Dolzina 140 Sirina 90 ...


15.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

09 фев 10:26Клуб масичка маса / Klub masicka masa

Продавам дрвена клуб масичка за во дневен престој. Димензии: должина...


1.200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

08 фев 14:39Италијански столици

Италијански луксузни столици од железо и дрво 6+2 ком


2.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Столици

08 фев 09:23Клуб маса

Клуб маса со стакло 1000 ден Конракт 071 2711 25


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

06 фев 12:28Prodavam razlicni dimenzii na restoranski masi

Prodavam dosta malku koristeni masi odlicno socuvani moze da se vidat...


3.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

06 фев 10:58Prodavam Hairpin metalni nogarki za trpezariska i klub masa

Продаваме хаирпин метални ногарки за маса со димензии 43, 45 и 75 цм ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

06 фев 10:28Продавам трпезариска маса со столици

Продавам трпезариска маса со 6 столици, цена по договор. 078 272 624


По Договор
или предлог цена
30 јан 21:14Masa za vo dnevna

Prodavam masa za vo dnevna . Izrabotena od masivno drvo - cresha. D...


8.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

22 јан 09:47Prodavam Barok mebel

Prodavam Barok mebel


1 €
или предлог цена
03 јан 12:53PRODAVAM UNIKAT ANTIKVITET MASA

PRODAVAM UNIKATNA MASA ANTIKVITET SO DIMENZII 80 SM...


200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

03 јан 11:36PRODAVAM MASA I DVE STOLICI

PRODAVAM MASA I DVE STOLICI GRATIS SOCUVANI SKORO NOVI MALKU KORISTEN...


200 €
или предлог цена
03 јан 11:34Stakleni masi - Casa Italia

Se prodava staklena masa so dimenzii - 140 * 60 sm. Masata e od kale...


4.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

02 јан 12:20Trpezariska masa

Se prodava masa za trpezarija, mnogu dobro očuvana, zaradi preselba i...


12.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

23 дек 16:32Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам