38 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PAKERKI DOZERI TRANSPORTERI MLINOVI MESACI

Производи: Индустриски машини и алати />Proizvodstvo na : -avtomatski...


1 €
или предлог цена
02 окт 08:33PAKERKI DOZERI POLZAVESTI TRAKASTI TRANSPORTERI

Производи: Индустриски машини и алати />Proizvodstvo na : -avtomatski...


1 €
или предлог цена
02 окт 08:32Prodavam ispraven motor

Prodavam ispraven motor


100 €
или предлог цена
01 окт 10:24KAMENJA ZA BRUSENJE

Se prodavaat kamenja za brusenje imam vo naj razlicni golemini moze i...


1 €
или предлог цена
24 сеп 09:51vafli vafla вафла вафли професионални производи

Професионални палачинкари за вафли, различни форми, одличен квалитет ...


1 €
или предлог цена
21 сеп 04:25STANC MASINA ZA HARTIJA, DRVO, LIM

Se prodava stanc masina. Upotrebuvana za proizvodstvo na hartieni hro...


4.500 €
или предлог цена
02 сеп 16:52Инокс опрема, inox, mijalnici, vitrina, mikser, konvektomat,

Сопствено производство и изработка на севкупен асортиман за прехранбе...


1 €
или предлог цена
31 авг 23:47Електро мотор 22kW Раде Кончар

Нов, некористен мотор 22kW Rade Koncar E7AZ 180M-2 2935rpm. Контак...


98.000 €
или предлог цена
10 авг 10:50Noz za secenje hartija POLAR

Nozot i ofset masinata "ADAST 514" se vo odlicna sostojba,


1.700 €
или предлог цена
18 апр 20:35nisko pritisen paren kotel

nisko pritisniot kotel e za upotreba vo industrii za proizvodstvo i p...


1 €
или предлог цена
09 апр 18:46inox stalazi i kolicki za pvekenamensko proizvodsto

Upotreblivi za proizvodstvo vo mlecna,mesna industrija kako i prerab...


1 €
или предлог цена
09 апр 18:46Frekventen regulator za motor Yaskawa

11kW Yaskawa frekventen regulator 3x380V


600 €
или предлог цена
07 апр 16:32Sistemi za podmackuvanje na masini ( Caterpillar, Komtasu,)

Алфатек ДООЕЛ Скопје нуди производи и услуги од следните области: ...


1 МКД
или предлог цена
28 мар 08:13Sistemi za otprasuvanje ( procistuvanje vozduh)

Алфатек ДООЕЛ Скопје проектира и изведува системи за отпрашување одно...


1 МКД
или предлог цена
28 мар 08:13Filtracija i procistuvanje na industrisko maslo

Алфатек ДООЕЛ Скопје е застапник за фирмата HY-PRO за филтрација и пр...


1 МКД
или предлог цена
28 мар 08:13Hidraulicen alat i oprema - HI-Force... za podiganje

Алфатек ДООЕЛ Скопје е застапник за фирмата HI-Force за хидрауличен а...


1 МКД
или предлог цена
28 мар 08:13lenti,elevatori od razlicni dimenzii

lentite i elevatorite se koristeni .So mala adaptaciija se stavaat vo...


1 €
или предлог цена
16 мар 13:00lenti,elevatori od razlicni dimenzii

lentitei elevatorite se koristeni .So mala adaptaciija se stavaat vo ...


1 €
или предлог цена
02 мар 11:08Pakerka / vakumerka

Prodavam pakerka/ vakumerka vo odlicna sostojba, mnogu malku koristen...


850 €
или предлог цена
03 фев 09:27PAKERKI DOZERI TRANSPORTERI MLINOVI MESACI

Производи: Индустриски машини и алати />Proizvodstvo na : -avtomatski...


1 €
или предлог цена
23 јан 21:15PAKERKI DOZERI MLINOVI POLZAVESTI TRANSPORTERI

Производи: Индустриски машини и алати />Proizvodstvo na : -avtomatski...


1 МКД
или предлог цена
10 дек 16:36ПРОДАВАМ ЦО2/250

Продавам исправен апарат ЦО2/250 со боца.


1 €
или предлог цена
30 сеп 08:32Vakum Pumpa 400m3 na cas, 11kw

Vakum Pumpa Buchs 400m3 na cas, 11kw


По Договор
или предлог цена
19 сеп 17:51Inok kolicka za vo proizvodstvo i prerabotka na hrana

Kolickata e so dimenzii 135 x 78 x 60 cm


1 €
или предлог цена
02 јул 13:52Ulje za masini vo prehrnbena industrija

Ulje i bela grejs mast sto se koristi za masini vo prenhranbena indus...


По Договор
или предлог цена
27 апр 12:59DOZER ZA PELLET 15KGR

Производи: Индустриски машини и алати />Proizvodstvo na : -avtomatski...


1 €
или предлог цена
21 апр 07:34PAKERKI DOZERI TRANSPORTERI MLINOVI MESACI

Производи: Индустриски машини и алати />Proizvodstvo na : -avtomatski...


1 МКД
или предлог цена
20 апр 07:48POLZAVESTI TRAKASTI KOFICASTI TRANSPORETERI

Производи: Индустриски машини и алати />Proizvodstvo na : -avtomatski...


1 МКД
или предлог цена
15 мар 18:17Системи за подмачкување

Алфатек ДООЕЛ Скопје нуди производи и услуги од следните области: ...


1 МКД
или предлог цена
16 дек 08:34Postanski sandacinja - Поштански сандачиња

Izrabotka i montaza na postanski sandacinja po zelba, vo red/linija p...


550 МКД
или предлог цена
29 авг 14:43Држачи за ПП апарати - Drzaci za PP aparati

Изработка на зидни и подни држачи за ПП апарати, електростатски фарба...


550 МКД
или предлог цена
29 авг 14:43PRODAZBA NA VISOKO KVALITETEN INOX

НИКЕЛ ИНОКС ГРУП- единствени сме на пазарот кои можеме истовремено да...


По Договор
или предлог цена
04 апр 11:49SERVIS I MONTAZA ZA SITE MASINI

SERVISIRAME MASINI MONTIRAME I PUSTAME VO RABOTA HIDRAULIKA PNEVMA...


1 €
или предлог цена
20 окт 18:47Ekektricen bonsk

Elekrricen bonsek skoro nov


850 €
или предлог цена
15 авг 16:28Reduktor

Reduktor niv neupotreben za mnogu bameni za proizvotstvo i masini


550 €
или предлог цена
15 авг 16:20Hidroulicna pumpa

Hidroulicna pumpa skoro nova neupotrebuvana .


750 €
или предлог цена
13 авг 11:26Aparati za gasenje pozar

Aparati za gasenje pozar S50 ,ne servisirani,cena po dogovor.


1 €
или предлог цена
13 авг 08:49CILER za Ladenje voda 7/12*C

Poloven, vo ispravna sostojba, CILER za ladenje voda tip BLU BOX mode...


18.500 €
или предлог цена
02 авг 13:00Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам