655 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Izdavane na stan za edno dneven ili pokratok preston

Se izdava luksizen renoviran stan vo strog centar na gradot odlicno m...


1 €
или предлог цена
Велес

Станови

26 јан 11:28Промовирано

IZDAVAM APARTMAN STAN ZA EDNODNEVEN PRESTOJ VELES

IZDAVAM APARTMAN STAN ZA EDNODNEVEN PRESTOJ VO VELES CELOSNO OPREMEN ...


По Договор
или предлог цена
Велес

Станови

Денес 06:53se prodava LOZJE

Se prodava lozje 2.5 dekara ima i sidana soba lozjeto se naogja na a...


По Договор
или предлог цена
Вчера 23:40GARAZA PO KOMPLEKS GARAZI POD SIMPO

Info samo na 078492201 078492201 Prodavam garaza na ul.11 Oktomvri...


5.000 €
или предлог цена
Велес

Гаражи

Вчера 21:49kupuvam deloven prostor

kupuvam dukjan deloven prostor vo veles ponudi na 075 325 176 ili n...


1 €
или предлог цена
Велес

Дуќани

Вчера 20:49Se prodava 1 sprat na kukja

Prodavam 1 sprat na kukja, ima 3 sobi, golemo pretsoblje i kupatilo, ...


35.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

Вчера 19:36Плац во трпезица

Плац во трпезица веднаш до патот асфалтниот пат. Број на парцела 161...


21.000 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
23.500 €
Вчера 18:55Ponudete kuka vikendica vo Otovica veles

Kupuvam kuka- vikendica vo Otovica veles so dvorno mesto od 500 kvadr...


11.111 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

Вчера 18:18  НОВ ОГЛАС

Се издава нов опремен стан во центар

Се издава нов комплетно опремен апартман во центар до хотел Интернаци...


По Договор
или предлог цена
Велес

Станови

Вчера 16:39КРАТОК ПРЕСТОЈ во ВЕЛЕС 1000 ден

Се издава стан за КРАТОК ПРЕСТОЈ цена 1000 денари, ноќевање 1500 дена...


1.000 МКД
или предлог цена
Велес

Станови

Вчера 15:09Se izdava deloven prostor vo centarot na gradot-kancelarija

Se izdava, kancelariski prostor opremen so inventar i mini bar. Moze ...


1 €
или предлог цена
Вчера 14:22Se prodava nova kukja

Се продава куќа со деловен простор и нива во населба Речани,Велес. ...


По Договор
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

Вчера 13:16Се продава куќа (земјиште) во влез на Велес

Се продава куќа со дворно место на влезот на Велес (поранешен "Алекс"...


По Договор
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

Вчера 13:16Plac 3.700 m2 so kuka na 2 sprata karabina 50m2 so lozje

Se prodava Plac 3.700 m2 so kuka na 2 sprata karabina 50m2 so lozje n...


1 €
или предлог цена
Вчера 12:49Se prodava/izdava dukjan vo centar na Veles

Se prodava dukjan vo centar na Veles do sudot 37 m2. WC plus ostava ....


1 €
или предлог цена
Велес

Дуќани

Вчера 12:43Izdavanje apartman stan za ednodneven prestoj veles

Izdavam apartman stan za ednodneven prestoj veles celosno opremen nov...


По Договор
или предлог цена
Велес

Станови

Вчера 12:40Se izdava Dukjan 70m2 vo centar na Veles

Se izdava dukjan 70m2 vo centar na Veles poranesen Pet Shop K-M do ri...


1 €
или предлог цена
Велес

Дуќани

Вчера 12:27NOV STAN SE.NOVO..VELES.70.kvadrata.

NOV STAN SE NOVO NOVA GRADBA...GLAVNA LOKACIJA..NASPROTI KAFICOT DAVI...


8 €
или предлог цена
Велес

Станови

Вчера 11:52Se prodava Vikendica

Se prodava Vikendica vo blizina na zel. stanica Rajko Zinzifov . So p...


4.000 €
или предлог цена
Вчера 10:39Стан 70м2

Целосно реновиран(струја вода ѕидови подови прозори термо фасада 8см)...


1 €
или предлог цена
Велес

Станови

Вчера 08:55SE PRODAVA NIVA

Se prodava niva vo VON Bashino selo , vo blizina na firmite ENMON i O...


4.500 €
или предлог цена
Вчера 08:02Se prodava niva so povrsina 6000m²

Se prodava niva so povrsina 6000m² do avtopat...posle Motel Makedonij...


10 €
или предлог цена
Вчера 02:28Ovostarnik,lesnici,niva,

Se prodava ovoshtarnik so lesnici.Nivata e 3500m2, ima 200 drva le...


6 €
или предлог цена
04 фев 22:17Plac vo naselba-Recani

Se prodava niva vo naselba Recani 2000kvm-pozadi Gardenija Kontakt t...


1 €
или предлог цена
04 фев 20:17Stala

Se prodava stala vo procegura na legalizacija pogodna za cuvanje na ...


22.222 €
или предлог цена
Велес

Останато

04 фев 14:24NIVA-PLAC vo OTOVICA

OTOVICA mesto TARABA 3.300 m2 SE IZNAJMUVA PRVENSTVO ZA SOLARNI PAN...


1 €
или предлог цена
04 фев 14:16Se PRODAVA DUKAN na glavna ulica - Kompleks Ubavici !

Se PRODAVA Deloven prostor - Dukan so povrsina od 20 m2 na ulica Bla...


1 €
или предлог цена
Велес

Дуќани

04 фев 12:24Се издава наместен стан

Се издава потполно наместен стан во „Панини“ на подолг временски пери...


200 €
или предлог цена
Велес

Станови

04 фев 11:27DNEVNO IZDAVANJE NA STAN APARTMAN VELES

IZDAVAM APARTMAN STAN ZA EDNODNEVEN PRESTOJ VO VELES CELOSNO OPREMEN ...


По Договор
или предлог цена
Велес

Станови

04 фев 09:20СЕ ПРОДАВА КОМПЛЕТНО ОПРЕМЕНА НОВА КУЌА

СЕ ПРОДАВА КОМПЛЕТНО ОПРЕМЕНА НОВА КУЌА НА УЛИЦА КОСТАДИН БОДИН бр.66...


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

04 фев 01:17Se prodava kukja

Se prodava kukja na ulica Prohor Pcinski 44, dva sprata plus potkrovj...


45.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

03 фев 16:32SE PRODAVA INDUSTRISKI PLAC SO GOTOVI DOKUMENTI ZA GRADBA!

СЕ ПРОДАВА! Градежна парцела од 2387м2 со легализирани документи и ...


22 €
или предлог цена
03 фев 14:20СЕ ПРОДАВА ГРАДЕЖНО ЗЕМЈИШТЕ ДО АВТОПАТ

СЕ ПРОДАВА ГРАДЕЖНО ЗЕМЈИШТЕ ДО АВТОПАТ СКОПЈЕ-ВЕЛЕС, ПОВРШИНА 1803М2...


20 €
или предлог цена
03 фев 14:20Kuka na odlicna lokacija

Kukata e na odlicna lokacija mnogu mirno mesto,dva posebni sprata so ...


По Договор
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

03 фев 13:28Продавам стан на супер локација

Продавам делумно реновиран стан во „Жаба“ зграда. Нов ламинат, блиндо...


38.500 €
или предлог цена
Велес

Станови

03 фев 12:41Basino Selo Eksluzivna lokacija

Prodavam gradezno zemjiste vo Basino Selo od 3000 kv. Cist imoten lis...


10 €
или предлог цена
03 фев 11:22Izdavanje na apartman stan za ednodneven prestij veles

Izdavam apartman stan za ednodneven prestoj veles moze i za povejke d...


По Договор
или предлог цена
Велес

Станови

03 фев 10:16Magacinski prostor

Se prodava magacinski deloven prostor vo izgradba. Lokacijata na obje...


По Договор
или предлог цена
03 фев 09:30Plac vo veles 3000m2

Plac vo veles 3000m2 so postoečki objekt-magacin od 120m2 so dostapen...


1 €
или предлог цена
02 фев 19:15Dukan -centar Veles

Se izdava pod naem kompletno renoviran dukan vo cenar na Veles,neposr...


По Договор
или предлог цена
Велес

Дуќани

02 фев 18:25Се издава мал Дуќан во трговски

Продавам / Изадавам дуќан во Трговски во Населба, на спратот , пред Ф...


555 €
или предлог цена
Велес

Дуќани

02 фев 17:23Страна 1 од 17

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам