66 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava Bansek za secenje na koski

Se prodava inventar za mesarnica. Cela komplet.Cena po dogovor


1 €
или предлог цена
04 окт 10:47Elektro servis premotuvanje (vinklovanje)elektromotori

elektro servis premotuvanje (vinklovanje) na site vidovi elektro moto...


1 €
или предлог цена
04 окт 00:48Agregat Honda

Se iznajmuva agregat Honda, se poveke informacii 072 263 830 Dragan


По Договор
или предлог цена
01 окт 19:44transformator

Се продава трансформатор комплет со разводна табла и две дрвени банде...


1 €
или предлог цена
25 сеп 10:09PRODAVAM GREDI DASKI LETVI I KERMIDI.

Nemam gredi, daski i letvi samo kermidi.Imam 320 kermidi Vinicka ton...


1 МКД
или предлог цена
23 сеп 11:06Izdavam mesalica za beton 500den dnevno

Izdavam mesalica za beton 500 denari dnevno


500 МКД
или предлог цена
18 сеп 20:44Daski za gradeznistvo

Daskite se 1,20 cm na 18 cm imam 16 daski. Inf na tel 078/426-229 Sta...


1 МКД
или предлог цена
14 сеп 13:21Crevo za navodnuvanje 1 col

Prodavam 20 metri crevo od 1 col. Inf na 078/426-229 Stanko Fedzo.


1 МКД
или предлог цена
14 сеп 13:21Se prodava PISA

Prodavam pogolema kolicina na pisa cena po dogovor.


1 МКД
или предлог цена
Пробиштип

Суровини

14 сеп 13:21Paletarka 11kw

Se prodava plaetarka 11kw i drobalica 6,5kw Poveke info na -0767506...


3.700 €
или предлог цена
13 сеп 07:45ELEKTROMOTOR OD PERALNA GORENJE

ELEKTROMOTOR OD PERALNA SO KONDEZATOR


1.000 МКД
или предлог цена
03 сеп 12:25lim

Се продава парче лим со дебелина од 3 милиметри, должина 9 метри, шир...


10 €
или предлог цена
Пробиштип

Суровини

29 јул 13:55Ventilator

Se prodava ventilator so dva pravci na vrtenje duva i ispumpuva.


1 МКД
или предлог цена
14 јул 23:05STRAFOVSKA ROBA

Eftino prodavam : Masinski strafovi Torban strafovi Pleh strafov...


1 €
или предлог цена
06 јул 17:51TEZGA MONTAZNA ZA NA PAZAR

DIMENZII 3 X 1 M


100 €
или предлог цена
Пробиштип

Останато

03 јун 13:09Aparat za zavaruvane jupiter 130A

Aparatot e ispraven za domasna upotreba 130a koj e zainteresiran inf ...


4.500 МКД
или предлог цена
11 апр 22:41Masina za sienje

Broj za info. 078439137 Zoran


1 €
или предлог цена
24 мар 13:00delovi za peralna gorenje

motor i nekoj drugi delovi se komplet za 30evra


1.500 €
или предлог цена
22 мар 10:58Boci za Oksigensko zavaruvanje

Se prodava info na 071 872 531


1 €
или предлог цена
12 мар 17:54Изработка на ПВЦ, алуминиумски, и дрвени врати и прозорци

Изработуваме ПВЦ, алуминиумски и дрвени врати или прозорци за вашиот ...


1 €
или предлог цена
08 мар 15:13Prodavam masina za pletenje ( плетење )

Prodavam masina za pletenje super socuvana ispravna. so nea idat tego...


110 €
или предлог цена
25 јан 21:07Industriski masini za sienje JUKI

Prodavam industriski masini za sienje, 2 masini JUKI, 2 masini DURKOP...


199 €
или предлог цена
12 јан 13:58Komplet offset masini za pecatenje

Се продаваат комплет на offset машини за печатење за комплетно опреме...


1 €
или предлог цена
11 јан 13:30Nova presa SILTER so pegla za peglanje 070816971

Presata e nova donesena od Turcija 071368468. 070816971


12.500 МКД
или предлог цена
10 јан 22:19Masini avtomatski ful obicni Jack

Se prodavaat avtomatski masini ful kako novi Jack 2020 i obicni Juki ...


10.000 МКД
или предлог цена
02 јан 01:46ELEKTRICEN RACEN ALAT EINHELL/BAVARIA PO NABAVNI CENI

ELEKTRICNA UDARNA BUSILICA BBH950/900W-5000 DEN ELEKTRICNA UDARNA ...


1 МКД
или предлог цена
08 дек 13:06Oprema za igroteki

Laverint komplet so lizgalka I tunel, trombolino I bazren za topki so...


1 €
или предлог цена
01 дек 17:43Drveni burinja za vino Drvena Kaca 150 i 300 Litri

Drveni burinja za vino od 150 litri i Drvena kaca od 300 litri Po...


3 €
или предлог цена
21 ное 13:46Masina za siene Sewtec, Машина за шиење

Машината е користена само неколку месеци, шие право , цик цак и праве...


440 €
или предлог цена
01 ное 21:24Печатење на мајци за најмалите школарци за ПРВАЧИЊАТА

Брзај брзај прваче кон школскиот двор Таму те чека учителка со мајчи...


1 €
или предлог цена
14 авг 00:50ПЕЧАТЕЊЕ НА РЕКЛАМЕН МАТЕРИЈАЛ

Цената зависи од количината


1 €
или предлог цена
10 авг 09:37Firma postara od 2 godini

Se kupuva firma postara od 2 godini bez dolgovi na drzavata


По Договор
или предлог цена
29 јул 00:02SRAFOVSKA ROBA

Eftino prodavam : Masinski srafovi Torban srafovi Pleh srafovi ...


1 €
или предлог цена
09 јул 10:11ELEKTRICEN RACEN ALAT EINHELL/BAVARIA PO NABAVNI CENI

ELEKTRICNA UDARNA BUSILICA BBH950/900W-5000DENARI ELEKTRICNA UDARN...


1 МКД
или предлог цена
09 јул 10:00cikular

vo odlicna sostojba 078 606 332 071839594


69 €
или предлог цена
19 јун 10:37prodavam 2 kaloriferi na struja

2 kaloriferi na struja 1 sporet za parno na drva 8kw mixer za testo...


1.000 €
или предлог цена
Пробиштип

Дукани и опрема

19 јун 10:36Masini

Polovni masini za sienje na lager a i bilo kakva masina moze da se n...


10.000 МКД
или предлог цена
03 апр 23:33Elektromotor

Se prodava elektromotor isparaven. 1.1kw 1400 obrati Cena po dogov...


3.000 МКД
или предлог цена
02 апр 09:51Prodavam mikser za testo,razladna vetrina,pecka za burek

Prodavam mikser za testo 15litarski so dve brzini,plinska pecka za b...


1 €
или предлог цена
Пробиштип

Дукани и опрема

26 јан 11:51FITING JUGOSLOVENSKI PO FABRICKI CENI

KOLENO,DUPLA NIPLA,TESTIK,MUFNA,3/4COLA PO 30 DENARI HOLENDAR 3/4 PO...


2 МКД
или предлог цена
09 јан 17:05Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам