Скопје Центар
                   
2653 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава седмосед во одчилна состојба

Седмосесот е во одлична состојба за повеќе информации контактирајте. ...


12.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

13 сеп 13:37Промовирано

Паркетари Parket Don

Монтажа на секаков вид дрвен под паркет,таркет,ламинат. Стругање лак...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Подна облога / Паркет

Денес 13:00Промовирано

Се продава дневна соба

Троседот(210x85), двоседот(184x85) и фотељата (80x85)се користени пом...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Комплетна дневна соба

Денес 21:11Се продава комплет спална соба

Спалната е со димензии 195x180, со 4 фиоки испод нејзе.. Се продава к...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Комплетна спална соба

Денес 21:11ELWODI SADNICI

ZIMZELENI SADNICI AKCIJA !!! . . . ELWODI PREKRASNI ELWODI, POPULARNI...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 МКД
Скопје Центар / Скопје

Градина / Хортикултура - растенија

Денес 20:38Garnitura Sedmosed

Se prodava sedmosed Boja: krem dushek so cena koza Se spojuva i se ...


11.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

Денес 18:50Бамбус Bambusa aurea

Се продаваат контејнерски садници бамбус погодни за садење во секое в...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Хортикултура - растенија

Денес 18:29Nandina domestica

Контејнерски садници во 22см саксија, погодни за садење во било кое в...


400 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Хортикултура - растенија

Денес 18:28Ligustrum japonicum 'Texanum' /зимзелена жива ограда/

Зимзелена жива ограда , брзорастечка , лесна за одржување. Контејнерс...


150 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Хортикултура - растенија

Денес 18:28Proizvodi od drvo i metal

Izrabotka na proizvodi od drvo i metal: Masi Klupi Drzaci za vino...


1 €
или предлог цена
Денес 15:01Се продава печка на пелети

Се продава печка на пелети. Цена по договор. Повеќе информации слобо...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:00Паркетари Parket Don

Монтажа на секаков вид дрвен под паркет,таркет,ламинат. Стругање лак...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Подна облога / Паркет

Денес 13:00Нова кујна

Итно продавам неискористена кујна 2 м должина со пулт, висечки елемен...


600 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Комплетна кујна

Денес 13:00Kancelariski mebel

Se prodavaat tri skafcinja i fiokar, pogodni za koristenje i vo kance...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

Денес 13:00SOKOVNIK NA PAREA

SOKOVNIK NA PAREA METALEC


По Договор
или предлог цена
Денес 12:54  НОВ ОГЛАС

Nastresnica tenda podmetaci

Se prodavaat metalni ganc novi neupotrebeni podmetaci za gredi za nas...


350 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градежни материјали

Денес 12:34Masa,komodi

Masata e drvena socuvana maksimalno,edna od komodite e drvena i kvali...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

Денес 11:28Plinski ventili

Prodavam 38 parcinja razni plinski ventili za skari boci i drugo komp...


150 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Греење и климатизација / Останато

Денес 11:22V380Pro 1080P 3MP WiFi IP Wide-Angle Outdoor/Indoor Camera

V380 Pro Security Auto Tracking AI Smart CAMERA * Нови модели 2022...


1.500 МКД
или предлог цена
Денес 11:17360° ROTIRACKA PTZ SOLAR 4G SMART KAMERA 4MP

UBox Pro Security Auto Tracking AI Smart 360° CAMERA SOLAREN MODEL S...


7.000 МКД
или предлог цена
Денес 11:17Гарнитура - тросед и двосед

Продавам гарнитура, составена од две софи - тросед и двосед. > > >...


3.500 МКД
или предлог цена
- 30 % Попуст
5.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

Денес 11:05OGLEDALO Ogledala

IZRABOTKA na ogledala so fazeta (obraboteni strani) i razlicni nijan...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Декорација и Украси / Рамки и слики

Денес 10:21krsenje rusenje isrlanje prevoz transport

krsenje rusenje beton plocki kosulici isflanje sut prevoz transport ...


900 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градежни материјали

Денес 10:15Зимзелени ситни грмушки

Зимзелени мали грмушки од видот Euonymus japonicus 'Microphyllus vari...


300 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Хортикултура - растенија

Денес 10:07Зимзелена жива ограда, Прунус (Prunus laurocerasus)

Контејнерски садници (во саксија) Prunus laurocerasus.


150 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Хортикултура - растенија

Денес 10:07КРЕВЕТИ НА СПРАТ-НАМАЛЕНИ ЦЕНИ

ПРОИЗВЕДУВА ФЕНИКО2000 БОГДАНЦИ КУПУВАТЕ ДИРЕКТНО ОД ПРОИЗВОДИТЕЛО ...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Кревети

Денес 10:00ЕДИНАЧНИ КРЕВЕТИ-НАМАЛЕНИ ЦЕНИ

ФИРМА ФЕНИКО2000-БОГДАНЦИ ОД АВГУСТ 2019г ПУШТИ ВО ПРОДАЖБА НОВИ МОДЕ...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Кревети

Денес 09:59GRADINA

UKRASNI I ZIMZELENI DRVCA AKCIJA !!! . . . KATALPI ELWOODI FOTINIJA C...


По Договор
или предлог цена
Денес 08:47OPREMA GRADINA

ZIMZELENI SADNICI AKCIJA !!! . . . TUJA SMARAGD THUJA SMARAGD GOL...


По Договор
или предлог цена
Денес 08:46OPREMA ZA DVOR

ZIMZELENI SADNICI AKCIJA !!! . . . TUJA SMARAGD THUJA SMARAGD GOL...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Мебел за во двор

Денес 08:45OPREMA

ZIMZELENI SADNICI AKCIJA !!! . . . TUJA SMARAGD THUJA SMARAGD GOLD PR...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
6.500 МКД
Денес 08:45Изработка на мебел по мерка,кујни,плакари...

Изработка на кујни, плакари... Томислав , 075 495 182


7 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

Денес 08:42GRADINA

ZIMZELENI SADNICI AKCIJA !!! . . . TUJA SMARAGD THUJA SMARAGD GOL...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Хортикултура - растенија

Денес 07:50Masicka masivno drvo komoda i sr elementi

Masicka masivno drvo 3000 den Komoda 2200 den Dr dve elementi 1000...


2.200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Маси

Вчера 23:53  НОВ ОГЛАС

Trosed,fotelja,masa,masice,stolce,klackalka od masivno drvo

Elementite se od masivno drvo socuvani nerasklateni i neosteteni. T...


450 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

Вчера 23:41Plakar/garderober

Se prodava agolen plakar so garderober vo odlicna sostojba. Istiot e ...


5.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Останато

Вчера 22:26Пвц pvc врати и прозорци

Врати и прозорци со термопан стакло во различни димензии. Поставени с...


1 €
или предлог цена
Вчера 22:12Џакузи Jacuzzi

Се продава италијанско џакузи, многу малку користено, во состојба как...


250 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Бања / купатило / Хидромасажни кади

Вчера 22:12Ikea fotelja

Se prodava koristena fotelja kupena od Ikea. Kompletno zdrava i socuv...


9.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Фотељи

Вчера 21:44Nova kujnska cesma so dve creva komplet

Se prodava nova kujnska cesma so dve creva komplet co kutija i creva...


2.700 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Бања / купатило / Чешми

Вчера 21:17Hortikulturno ureduvanje na dvorovi

Formiranje trevnik,alpiniumi,fontani,dekoracii od ukrasen kamen,siste...


478 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Хортикултура - растенија

Вчера 20:57Tuli cugli cigla

Se prodavaat cigli tuli polni, stari 3000 parchinja na raspolaganje


9 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градежни материјали

Вчера 20:43Страна 1 од 67

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам