Кисела Вода
                           
3953 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

DUPLEKS 85m2 vo KISELA VODA 2011 1050e

Vo odlichna sostojba,zgradata e pravena 2011 godina.So stanot doagja ...


1.050 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

02 дек 12:26Промовирано

Извонредна можност за стан во Саник

Извонредна можност да купите стан во некој од објектите на Саник! ...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 13:00Промовирано

КУЌА СО ПРЕКРАСЕН ПОГЛЕД НА ГРАДОТ И ЧИСТ ВОЗДУХ ****

🔰 КУЌА СО ПРЕКРАСЕН ПОГЛЕД НА ГРАДОТ И ЧИСТ ВОЗДУХ **** во СКОПЈЕ, К...


930 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

24 ное 10:27Промовирано

ДРАЧЕВО

Продавам цтна во драчево спроти пазарот станот е на прв спрат 58м2 со...


50.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 01:11IZDAVAM STAN 34M2 KAJ SAMPIONCE VO KISELA VODA

Izdavam stan za podolg period.Bez agencii.Stanot e sloboden od 01.01....


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 21:56Se izdava stan vo K.Voda 200 evra

Se izdava stan vo Kisela Voda,na Prvomajska,kaj opstinata,karsi tinex...


200 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 21:30ПРОДАВАМ ПЛАЦ ВО ДРАЧЕВО

ЛИЦЕ ЗА КОНТАКТ ЗОРАН ТЕЛ:075/444-783


60 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 21:19Zemja na prekrasno mesto

**Kurija-Negotino** Se prodava zemja vo selo Kurija Negotino 6000m2,...


14.990 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 19:19IZDAVAM NOV APARTMAN ZA NOKEVANJE

Издавам нов апартман во кисела вода, на само три километри од центар,...


25 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Соби

Вчера 18:41SE PRODAVA PLAC VO NASELBA DRACEVO

SE PRODAVA PLAC VO NASELBA DRACEVO NA UL.MALESEVSKA POGODEN ZA GRADBA...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 18:07PRODAVAM PLAC VO DRACEVO

Prodavam plac vo dracevo..moze i zamena za avtomobil..ul malesevska 5...


27.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 17:52Убава куќа во Кисела Вода- Припор (Kisela Voda- Pripor)

Се продава куќа во Кисела Вода, во близина на последната 24ка, кај ме...


165.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 17:48Нива до Качанички пат

Се продава нива до Качанички пат викано место Штитине КП. 1730 КО. Г...


23 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
25 €
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 17:09Станови во градба К. Вода-2 спални - Димо Хаџи Димов

Се продаваат станови во градба на улица Димо Хаџи Димов бр. 90, П + 3...


1.350 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 16:31Станови во градба во Кисела Вода - спроти Веро

Станови во градба во Кисела Вода - наспроти Веро Се продаваат стано...


1.400 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 16:31STAN KAJ LOKO KROKO VO KISELA VODA

Se prodava stan vo nov objekt od 58 m2 na 4/5 kat so 2 spalni sobi, k...


81.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 16:14VEDNAS VSELIV STAN VO KISELA VODA

Se prodava nov vednas vseliv stan vo Kisela Voda od 41 m2 od koj 37 m...


55.500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 16:14STAN VO BLIZINA NA EKONOMSKO

Se prodava stan vo Kisela Voda vo neposredna blizina na Ekonomsko od ...


73.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 16:13STAN VO KISELA VODA

Se prodava stan vo Kisela Voda vo neposredna blizina na Meckarov od 7...


90.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 16:13STAN VO KISELA VODA

Se prodava stan vo Kisela Voda vo nesporedna blizina na FLATIRON od 7...


110.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 16:13STAN VO KISELA VODA

Se prodava stan vo Kisela Voda vo neposredna blizina na OU Partenie Z...


85.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 16:13STAN NASPROTI GET KAFE

Se prodava stan od 86 m2 na 1 sprat vo objekt so lift i parno nasprot...


95.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 16:13GARSONJERA VO KISELA VODA

Se prodava nova garsonjera vo Kisela Voda od 32 m2 na 3/7 sprat. Gars...


49.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 16:13DUPLEKS STAN VO KISELA VODA

Se prodava celosno opremen dupleks stan vo Kisela Voda vo neposredna ...


79.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 16:13STAN VO PRIPOR

Se prodava stan vo gradba vo Pripor od 53 m2 n2 3/3 sprat vo objekt s...


58.500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 16:12PLAC ZA GRADBA VO CRNICE - A1

Se prodava plac za gradba vo Crnice - A1 kategorizacija so cista imot...


200.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 16:10ПЛАЦ ЗА ГРАДБА - А1

Се продава плац за градба со категоризација А1 во Црниче со чиста имо...


160.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 16:10PLAC ZA GRADBA VO CRNICE - A1

Se prodava plac za gradba vo Crnice so kategorizacija A1 so cista imo...


150.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 16:10PLAC ZA GRADBA VO CRNICE - A1

Se prodava plac za grabda vo Crnice - A1 so slednive gradezni karakte...


160.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 16:10PLAC VO DRACEVO

Se prodava plac vo gradezen reon so cista imotno pravna dokumentacija...


28.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 16:08Se izdava dukan vo DracevoСе издава дел. простор во Драчево

Се издава деловен простор на влезот во нас. Драчево 62м2 и како таков...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор / Останато

Вчера 15:31PRAZNA GARSONJERA VO KISELA VODA

Se izdava nova praznja garsonejra vo Kisela Voda vo neposredna blizin...


180 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 15:25POLUNAMESTEN STAN VO CRNICE

Se izdava polunamesten stan vo Crnice so kujna i vgradeni garderoberi...


500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 15:24se prodava zemjiste - plac

se prodava zemjiste varvara markov manastir i rakotinci


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 13:49Izdavam 3 Soben Stan Crnice

Izdavam trosoben stan, renoviran, na 10 minuti peski od klinicki cent...


220 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 13:24Niva DobriDol Skopje

Niva vo s.DobriDol skopje se naoga na200 m posle crkvata gradski vodo...


1 €
или предлог цена
- 96 % Попуст
23 €
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 13:23Livada vo markova reka

Na 200m od varvara ima dva placa ednniot e okulu 1000m2 a drugiot oku...


1 €
или предлог цена
- 94 % Попуст
17 €
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 13:23Станови по најдобра цена

Во услови кога сите цени растат ние се грижиме за нашите идни клиенти...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 13:00Стан во Кисела Вода поволно

Се продава стан во Кисела Вода на мирна локација, во непосредна близи...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 13:00Stan vo karabina 37mkv, 1 kat do Vero Kisela Voda

🏢 Стан ТИП 5 ➡️ 1 кат . Дневна,кујна,тераса и посебна спална. ➡️И...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
1.390 €
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 13:00Извонредна можност за стан во Саник

Извонредна можност да купите стан во некој од објектите на Саник! ...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 13:00Се издава/изнајмува Трособен комплетно наместен Стан

Се издава/изнајмува трособен комплетно наместен стан за краток прест...


50 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 13:00Se Izdava deloven Objekt. Pintija kisela voda skopje

Se izdava deloven prostor do 2000m2 na Bulevar Boristrajkovski Pred...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 13:00Страна 1 од 99

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам