1169 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Samsung telefoni otkupuvame - MOBICOM

Vrsime otkup na NOVI I POLOVNI telefoni od ponovite modeli na SAMSUNG...


По Договор
или предлог цена
17 ное 08:36Промовирано

Откуп на нови и половни телефони ИСПЛАТА ВЕДНАШ!!!

Откуп на нови и половни телефони од брендовите Apple, Samsung, и Xiao...


08 авг 18:08Промовирано

Samsung iPhone EVROPSKI NOVI - MOBICOM

ЦЕНОВНИК АВГУСТ 2022!!! IPHONE iPhone 13 Pro Max 256GB EU = 76990...


По Договор
или предлог цена
13 јун 09:01Промовирано

Xiaomi Redmi Note 10s 6/128GB KAKO NOV!!!!

Telefonot e koristen 11 meseci. So mnogu mali tragi na koristenje-ka...


10.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
11.000 МКД
Денес 01:17HUAWEI Y6P(2020)

Prodavam huawei y6p 2020godina vo odlicna sostojba. Kupen od neptun,r...


5.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
5.500 МКД
Денес 00:29PRODAVAM SAMSUNG FOLD Z 3 zelena boja

mobilniot e koristen 10 meseci i e bez znaci na koristenje od prviot ...


1.050 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
1.100 €
Вчера 20:01Huawei nova 5t

Telefonot e vo odlicna sostojba full pakovanje koristen 2 godini bez ...


7.800 МКД
или предлог цена
- 2 % Попуст
8.000 МКД
Вчера 19:09Samsung Note 10 lite

Се продава Samsung Note 10 lite,со гаранција до 24.10.2022(купен е од...


14.000 МКД
или предлог цена
Вчера 18:21Samsung S21 ultra 12/256 kako nov - mobicom

Samsung S21 ultra 12/256 gb kako nov. Komplet kutija so site accesori...


43.000 МКД
или предлог цена
Вчера 15:53  НОВ ОГЛАС

Се продава Xiaomi note 7

Се продава Xiaomi note 7 сочуван, со заштитно стакло, заштитна футрол...


4.300 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
4.500 МКД
Вчера 14:38Samsung Galaxy Watch4

Se prodava Samsung Galaxy Watch4 44 mm, nov, koristen 1 mesec, so gar...


200 €
или предлог цена
Вчера 14:33Samsung Galaxy A6+

Odlicen 3G ram 32GB memory 3500mAh dual SIM


6.000 МКД
или предлог цена
Вчера 14:04  НОВ ОГЛАС

Xiaomi Pocophone F1

Se prodava pocophone F1 dve godini raboten celosno ispraven komplet s...


6.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:46Samsung A51

Se prodava samsung A51 telefonot e bez nikakva zabeleska bez nitu edn...


9.500 МКД
или предлог цена
Вчера 13:45Iphone 11

Iphone 11 64gb Sim free (dostapen na site mrezhi) Top sostojba Ima tr...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
24.999 €
Вчера 13:27Samsung S22 ULTRA *NE ODPAKOVAN*

Se prodava SAMSUNG S22 ULTRA skroz nov, absolutno ne ODPAKOVAN tele...


1.250 €
или предлог цена
Вчера 13:00Huawei P10 Lite - se prodava ITNO!!!

So original kutija so dokumenti od kae i kako So original polnac+ka...


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00Samsung S22 ULTRA *NE ODPAKOVAN*

Se prodava SAMSUNG S22 ULTRA skroz nov, absolutno ne ODPAKOVAN tele...


1.250 €
или предлог цена
Вчера 10:48Telefon Sagem na preklop

Prodavam mal Sagem my200c telefon, siva boja ispraven i raboti na sit...


700 МКД
или предлог цена
Вчера 10:35  НОВ ОГЛАС

Samsung A20e во одлична состојба

Здраво! Се продава целосно исправен Samsung A20e користен околу 2 ...


5.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
5.500 МКД
Вчера 10:09Iphone 11 EVROPSKI NOVI - MOBICOM

Iphone 11 64gb vo site boi NOVI NEAKTIVIRANI so Garancija 1 godina za...


31.990 МКД
или предлог цена
Вчера 09:14Samsung A53 5G EVROPSKI NOVI - MOBICOM

Samsung Galaxy A53 5G 6/128GB Black, Blue White. Telefonite se novi n...


19.990 МКД
или предлог цена
Вчера 09:13iPhone 13 Pro EVROPSKI NOVI - MOBICOM

Iphone 13 Pro 128gb vo site boi NOVI NEAKTIVIRANI so Garancija 1 godi...


64.990 МКД
или предлог цена
Вчера 09:13Samsung S22 Ultra EVROPSKI NOVI - MOBICOM

Samsung S22 Ultra 5g evropski NOVI neotpakovani so 2 godini garancija...


61.990 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
64.990 МКД
Вчера 09:13Samsung S21 ultra kako nov - mobicom

Samsung S21 ultra 12/128gb ako nov. Komplet kutija so site accesories...


41.000 МКД
или предлог цена
- 2 % Попуст
42.000 МКД
Вчера 09:13Iphone xs max kako nov - mobicom

Iphone XS max 64gb zlatna boja kako nov. Prakame po Kargo Ekspres n...


21.000 МКД
или предлог цена
Вчера 09:13Samsung S10 kako nov - mobicom

Samsung S10 8/128gb kako nov. Crna boja. Komplet kutija so site acces...


12.000 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
14.000 МКД
Вчера 09:13Iphone 11 pro max kako nov - mobicom

Iphone 11 pro max 64gb. Bela boja kako nov. Komplet so site accesorie...


32.000 МКД
или предлог цена
Вчера 09:13Samsung S22 ultra 12/256 kako nov - mobicom

Samsung galaxy S22 ultra 12/256 gb kako nov 10 DENA KORISTEN. Komplet...


56.000 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
58.000 МКД
Вчера 09:13Samsung S21+ kako nov - mobicom

Samsung S21+ 7/128gb kako nov. Komplet kutija so site accesories. Pod...


33.000 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
34.000 МКД
Вчера 09:13Iphone 12 pro kako nov - mobicom

Iphone 12 pro 128gb. Plava boja kako nov. Komplet kutija so site acce...


37.000 МКД
или предлог цена
Вчера 09:13Samsung A12 kako nov - mobicom

Samsung A12 kako nov plava boja. Komplet kutija so site accesories. P...


6.000 МКД
или предлог цена
Вчера 09:13Xiaomi 12 2022god

Nov kupen pred edna nedela Informacii na tel:071 519 606 ICKO


35.000 €
или предлог цена
Вчера 08:59  НОВ ОГЛАС

Samsung A6 2018 odlicno socuvan

Prv sosptvenik Sostojba ednakvo na nov. Kupen od Neptun Bez znaci ...


4.500 МКД
или предлог цена
Вчера 08:49Samsung s9 mozna e zamena

Telefonot e ispraven i zacuvan. Nazad ima smeneto kapache unikatno be...


160 €
или предлог цена
Вчера 08:18  НОВ ОГЛАС

Mobilni telefoni od 2500 - 4500

Podetalni informacii na telefon


2.500 МКД
или предлог цена
Битола

Останато

Вчера 08:10  НОВ ОГЛАС

Iphone 12 Pro Max 128GB T-mobile USA so Turbo-sim!!!

Prodavam Iphone 12 Pro Max 128gb, zaklucen na T-mobile USA, vo komple...


600 €
или предлог цена
Вчера 07:55iPhone XR

Se prodava iPhone XR 64GB bel maksimalno zacuvan bez nitu edna grebna...


По Договор
или предлог цена
Вчера 06:42Prodavam XIAOMI MI 10T PRO,kako od salon,full paket.

Tel.e nov.Telefonot e koristen dve nedeli.raboti na Android 12 i sedi...


350 €
или предлог цена
18 авг 22:05XIAOMI REDMI 5 , ISPRAVEN SO POLNAČ

Xiaomi redmi 5 bel so polnac 2800 Samsung a5 ..2000 Iphone 4 ...800...


2.800 МКД
или предлог цена
18 авг 17:14Apple Iphone 12 pro 128gb

so mali zabeleski na ekranot ne e menvan drugo se si funkcionira odli...


600 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
650 €
18 авг 14:12Iphone 11 pro

Se prodava iphone 11 pro vo odlicna sostojba, 89% baterija Bez greb...


400 €
или предлог цена
18 авг 14:08Samsung Galaxy S20 Plus Kako Nov Garancija Vili Mobile

Se prodava,,Samsung Galaxy S20 Plus,, Evropski Model -Kako Nov,Bez N...


23.990 МКД
или предлог цена
18 авг 13:55Страна 1 од 30

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам