Охрид
                   
19 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Студија во центар на ОХРИД позади Охридска банка

Се издаваат студија во центарот на Охрид позади охридска банка,студиј...


500 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

Вчера 21:35Studija vo centarot na OHRID pozadi OHRIDSKA BANKA

Stusijata se naogjaat vo centarot na Ohrid pozadi ohridska banka na 3...


500 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

13 авг 11:54Izdavam Apartmani

Izdavam dvosobni Apartmani vo Ohrid za 4 i 5 osobi so sopstven parkin...


25 €
или предлог цена
Охрид

Останато

07 авг 14:23Se prodavaat Pedalinki/Педалинки

Se prodavaat 4 pedalinki vo odlicna sostojba,moze da se vidat na lice...


400 €
или предлог цена
Охрид

Останато

02 авг 07:40Se izdavaat sobi

Se izdavaat sobi vo naselba raca sobite se dvokrevetni i trokrevetni ...


400 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

30 јул 11:01Izdavam stan

Se izdava stan vo centarot na Ohrid vo blizina na Ohridska banka info...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Останато

25 јул 23:18Apartman Riki 2

Apartmanite se na 1 kat so odlicna termo i zvucna izolacija.Raspolaga...


15 €
или предлог цена
Охрид

Останато

24 јул 16:43Prevoz na patnici

vrsam prevoz na patnici so kombe ;


По Договор
или предлог цена
Охрид

Останато

22 јул 22:43Izdavam opremena prikolka vo Ljubanista

Се издава целосно опремена приколка во Љубаништа ,капацитет 4 лица с...


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

18 јул 18:56Izdavam restoran na Ohridsko ezero

Izdavam rerstoran za biznis vo Ohridsko na eden kilometar ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

27 јун 01:49Apartmani *JOVAN* Ohrid

Апартмани и Студиа во центарот на Охрид ! 👉 Се издаваат Апартмани и...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Останато

10 јун 17:46Apartman Riki 1

Apartmanite se na 1 kat so odlicna termo i zvucna izolacija.Raspolaga...


15 €
или предлог цена
Охрид

Останато

31 мај 10:53Останато

Доколку ви е потребен личен возач јавете се поседувам автомобил


100 €
или предлог цена
Охрид

Останато

30 јан 14:09Se iznajmuva Apartman

Се изнајмува апартман во населба Воска. Зградата се наоѓа покрај езер...


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

26 авг 10:03Апартмани Велестово

Се издаваат нови штотуку отворени апартмани за 2-4 лица во Велестово,...


35 €
или предлог цена
Охрид

Останато

16 јул 17:29Apartman vo Ohrid

Se izdava apartman vo Ohrid blizu centar 3 kreveti , kujna , tarasa...


20 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

01 јул 13:07Apartmani Wish&Welcome

Apartmanite se locirani vo strog centar na Ohrid neposredno vo blizin...


1.111.111 €
или предлог цена
Охрид

Останато

16 фев 11:13se izdava stan za leto

se izdava stan za letna sezona vo ohrid hristo uzunov inf na tel.077 ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

24 јун 17:00Лежалки за сончање и одмор

Конечно и во Македонија лежалки за сончање и одмор, германско произво...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Останато

06 јун 13:00Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам