Скопје Центар
                   
8536 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Slep, shlep, шлеп,шлеп служба 24/7 vlecna sluzba,slep sluzba

БРЗА, БЕЗБЕДНА И ДОСТАПНА 24 ЧАСА ШЛЕП СЛУЖБА " ЛЕО" ВО СКОПЈЕ КОЈА В...


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Шлеп служба

25 мај 14:15Промовирано

VW Beetle 1.6 DI 105KS 2013

Купена од Порше Македонија, редовно сервисирана во нивниот овластен с...


11.650 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Вчера 13:00Промовирано

Pikap polonez tovarno

Prodavam Pikap polomez tovarno smenet Motor so 77000 klometri perfekt...


1.750 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Вчера 13:00Промовирано

VW Tiguan 2.0 TDI 4 Motion -09

VW Tiguan 2.0 TDI 4 Motion 103Kw (140ps) 2009 nov uvoz so naj full op...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Денес 12:16Land Rover Freelander 2.2 eD4 -14

Land Rover Freelander 2.2 eD4 110kw(150ps) 2014 nov uvoz orginal dve ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Денес 12:16Audi Q5 3.0 TDI QUATTRO -10

Audi Q5 3.0 TDI QUATTRO 2010 nov uvoz so orginal KM 180ooo so servisn...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Денес 12:16VW GOLF VI

VW Golf VI 1.6 77Kw (105Ps) 2012 nov uvoz so orginal KM orginal dve k...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Денес 12:16Otkup na koli!!!

REALEN I POVOLEN OTKUP NA AVTOMOBILI Sakate da go prodadete vasiot ...


По Договор
или предлог цена
Денес 12:16VW GOLF VI

VW Golf VI 1.6 77Kw (105Ps) 2013 nov uvoz so orginal KM orginal dve k...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Денес 12:12VW GOlf VII

VW Golf VII 1.6 TDI 81Kw (110Ps) 2016 nov uvoz so orginal KM so servi...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Денес 12:12Mercedes C 220 CDI ELENGANCE

Mercedes C 220 CDI 125Kw (177Ps) 2008 nov uvoz so orginal KM so naj f...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Денес 12:12Audi A3 2.0 TDI PANORAMA S-line

Audi A3 2.0 TDI S-line PANORAMA 2007 nov uvoz so orginal KM orginal 4...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Денес 12:12Slep Sluzba PREMIUM 24/7

Slep Sluzba 24/7 Најбрза интрвенција на пат. Вршиме превоз во Маке...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Шлеп служба

Денес 12:12Slep, shlep, шлеп,шлеп служба 24/7 vlecna sluzba,slep sluzba

БРЗА, БЕЗБЕДНА И ДОСТАПНА 24 ЧАСА ШЛЕП СЛУЖБА " ЛЕО" ВО СКОПЈЕ КОЈА В...


999 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Шлеп служба

Денес 12:08PEUGEOT 508 130KS - 2019

PEUGEOT 508 - VO EKSTRA SOSTOJBA KOLATA E KAKO NOVA…proizvedena 11/20...


22.900 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
23.500 €
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Денес 12:07CITROEN C-ELYSEE 1.6 DIZEL 92KS - 2015

CITROEN C-ELYSEE 1.6 DIZEL 92KS, NEUVEZUVAN, 2015 godina na proizvods...


6.399 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Денес 12:07Krovni aluminiumski nosaci / drzaci (Atera Sgno)

Prodavam aluminiumski drzaci za krov Atera Signo, Drzacite se potpo...


100 €
или предлог цена
Денес 12:02  НОВ ОГЛАС

Zimski gumi 205 55 16

Prodavam 2 zimski gumi KUMHO 205 55 16 odlicni kako novi.Cena za dvet...


1.500 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
2.000 МКД
Денес 12:00PORSCHE PANAMERA 4.8 4S FULL OPREMA GTS LIMITED EDITION -11!

PORSCHE PANAMERA 4.8 4S PDK SO NAJVISOKO NIVO NA OPREMA LIMITED EDITI...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Денес 11:57Towing Service Slep Vlecna Sluzba 24/7 Patna Asistencija 24h

Avtotransport Zafirovski e licencirana i sertificirana sluzba so sto ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Шлеп служба

Денес 11:50Peugeot 206 HDI

Peugeot 206 HDI 2.0 Во одлична состојба - Клима - Централно - Еле...


2.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Денес 11:39Kia Ceed, 2009

+389 70 386 203 Dimitar Vtor sopstvenik, agregat-benzinec, manuelen ...


4.900 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Денес 11:37PRODAVAM MAZDA-6 FACELIFT 2.0 BENZIN DIPLOMATSKO VOZILO

PRODAVAM MAZDA 6 BENZIN 2006 GOD PRVA REG 2007 VOZILOTO E KUPENO OD A...


3.600 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
4.000 €
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Денес 11:36CHEVROLET CAPTIVA LD 2.0 D 4×4 SO SEDUM SEDISTA FULL OPREMA

PRODAVAM CHEVROLET CAPTIVA 2.0 D MODEL L.D 4X4 VO ODLICNA SOSTOJBA SO...


6.800 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Денес 11:3619ki 5x120 9J Et48 Bmw X3 X4 X5 X6 komplet so gumi

Bandasite se original zdravi pravi so garancija Bandasite se izvaden...


999 €
или предлог цена
Денес 11:3120ki 5x112 8.5J Et33 Audi A4 A5 A6 A7 A8 Q3

Bandasite se zdravi pravi so garancija Cena 799e Komplet so gumi


799 €
или предлог цена
Денес 11:3120ki 5x112 10J Et46 Mercedes AMG ML GL GLE

Bandasite se zdravi pravi so garancija Gumite se 275/40-20 nexen lr...


750 €
или предлог цена
Денес 11:3115ki 5x112 6J Et43 Golf Pasat Skoda Turan Saran Seat Caddy

Bandasite se zdravi pravi so garancija gi davam Gumite se 195/65-15 ...


399 €
или предлог цена
Денес 11:3116ki 5x112 7J Et45 Passat Golf Turan Saran Skoda Jeta Eos

Bandasite se zdravi pravi bez grepka Gumite se 215/55-16 letni ubav...


450 €
или предлог цена
Денес 11:3118ki 5x120 8J Et20 9J Et32 Bmw 3.5.6.7 F10 GT X1 X3 X5

Bandasite se zdravi pravi bez grepka Predni 8J Et20 gumi 245/40-18 ...


550 €
или предлог цена
Денес 11:3118ki 5x112 8.5J Et50 Golf Pasat Tiguan Turan Jeta Eos Seat

Bandasite se zdravi pravi so garancija Gumite se 225/40-18 letni ...


650 €
или предлог цена
Денес 11:3117ki 5x112 7J Et54 Golf Seat Turan Jeta Eos Skoda Saran

Bandasite se zdravi pravi so garancija Gumite se 225/45-17 letni ...


450 €
или предлог цена
Денес 11:3118ki 5x112 8J Et41 Pasat Golf Skoda Turan Saran Jeta Eos

Bandasite se zdravi pravi so garancija Gumite se 225/40-18 letni ub...


650 €
или предлог цена
Денес 11:3117ki 5x112 7.5J Et47 8.5J Et58 Mercedes A B C CLA SLK

Bandasote se zdravi pravi so garancija Predni 7.5J Et47 Gumi 225/45...


499 €
или предлог цена
Денес 11:3118ki 5x120 8.5J Et48 original Bmw X3 X5

Bandasite se zdravi pravi so garancija Gumite se 255/55-18 michelin...


550 €
или предлог цена
Денес 11:31Gumi 235/65-17 lassa letni 2kom so garancija gi davam

Gumite se zdravi pravi Cena 80e dvete so montaza i balansiranje


80 €
или предлог цена
Денес 11:31Gumi 255/55-20 Pireli m+s univerzalni 4kom so garancija

Gumite se zdravi pravi so garancija gi davam Cena 299e komplet so mo...


299 €
или предлог цена
Денес 11:30Gumi 255/45-19 Michelin letni 2kom so garancija

Gumite se zdravi pravi so garancija gi davam Cena 150e dvete so mon...


150 €
или предлог цена
Денес 11:30Gumi 215/60-16 Continental letni 2kom so garancija

Gumite se zdravi pravi so garancija Cena 60e dvete so montaza i bal...


60 €
или предлог цена
Денес 11:30Gumi 245/45 275/40-18 Bridgestone Runflat letni so garancija

Gumite se zdravi pravi so garancija gi davam Cena 260e so montaza i...


260 €
или предлог цена
Денес 11:30Guma edna RASPAR 225/50-17 Minerva letna 1guma

Gumata e zdrava prava so garancija ja davam Cena 50e komplet so mont...


50 €
или предлог цена
Денес 11:30Gumi 255/45-19 Perlas letni 2kom so garancija

Gumite se zdravi pravi so garancija gi davam Cena 120e komplet so mo...


120 €
или предлог цена
Денес 11:30Gumi 235/55-18 Pireli letni 4kom so garancija

Gumite se zdravi pravi so garancija gi davam Cena 160e komplet so mo...


160 €
или предлог цена
Денес 11:30Страна 1 од 214

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам