993 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Pekarska oprema

Malku koristena oprema kupena od FORTIS Mikser SM30B parc.1 Etazn...


1 €
или предлог цена
25 јан 17:34Промовирано

Elektro motor elektromotor elektromotori elektro motori елек

Голем избор на електро мотори и редуктори


5 €
или предлог цена
07 јан 18:53Промовирано

Golem izbor na Reduktori reduktor редуктор редуктори

Голем избор на motoreduktori vidi sliki ОДКУПУВАМ РЕДУКТОРИ И ЕЛЕКТР...


5 €
или предлог цена
27 јан 12:01Промовирано

Se prodava CNC masina za secenje na stiopol/stirodur

ЦНЦ машина за сечење на стиропол и стиродур со жешка жица. 1. Беспла...


1.000 €
или предлог цена
Денес 01:18KAFEMAT SPAZIO XL

Prodavam kafemati od modelot spazio so dve vrsti instant kafe so cita...


По Договор
или предлог цена
Вчера 23:27KAFEMAT SPAZIO XL / VENEZIA LX INSTANT

Prodavam instant kafemati so ili bez citaci Kafematite se vo ispravn...


По Договор
или предлог цена
Вчера 23:27KAFEMAT ZENITH

Prodavam kafemati od modelot zenith Kombiniran so kafe vo zrno i inst...


По Договор
или предлог цена
Вчера 23:26Mesalka za beton,kako NOVA

Se prodava mesalaka za beton,zacuvana kako nova malku koristena.LIV S...


16.900 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
18.000 МКД
Вчера 22:33Kotel na drva Tamstadler germanski

Se prodava kotel na drva germanski Tamstadler, kotelot e so mal defek...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Останато

Вчера 21:56СЕФ - BIROSEF T - 60/ PPK8

Огноотпорни орман Орманите од серијата PPK T60 се наменети за чува...


1 €
или предлог цена
Вчера 20:50Prikolka za Vafli i Amerikanski mini palacinki

Se prodava prikolka komplet so se masini za poveke informacii okolu c...


4.500 €
или предлог цена
Вчера 19:07Durkopp Adler so noz 467 ae

Extra soatojba bez mana durkop adler Broj za kontakt 075 21 66 88


4.650 €
или предлог цена
Вчера 15:45Bacci Fc 6 kopirka so 6 glavi

Extra sostojba , pogodna za serija bacci fc 6


25.900 €
или предлог цена
Вчера 15:45Kalibrirka Danckaert 900mm

Extra masina , mnogu malce rabotni sati kako nova


6.300 €
или предлог цена
Вчера 15:45El.vaga,vagi za traktori,kamioni вага,ваги 20т

ЕЛЕКТРОНСКА ВАГА ЗА СОЛО КАМИОНИ И СИТЕ ТРАКТОРИ -МЕРЕН ОПСЕГ : МАХ...


5 €
или предлог цена
Вчера 15:40ЕЛЕКТРОНСКА ВАГА (VAGA) 15/30kg verificirana (баждарена)

ВАГА Еlektronska 3/6/15/30kg;,nova,bazdarena, so 2 god. garancija -v...


3 €
или предлог цена
Вчера 15:40se prodava vaga za stoka

СЕ ПРОДАВА ЕЛЕКТРОНСКА ВАГА: -Сточна не заградена со платформа 1х2 м...


749 €
или предлог цена
Вчера 15:40Ел.вага,ваги платформски до 2000кг.VAGI,VAGA,NOVI

ВАГИ elektronski so platforma 1x1m; 1,25x1,25m; 1,25х1,5m; 1,5x1,5m; ...


750 €
или предлог цена
Вчера 15:39ELEKTRONSKA VAGA(ВАГА-ВАГИ)VAGI DO 500 KG.

Se prodava elektronska vaga do 150,300 ,500,600 kg . So platforma 400...


1 €
или предлог цена
- 67 % Попуст
3 €
Вчера 15:33Masina 5ka tutun

Masina za sadejne 5ka ista e kako nova ima nasadeno samo 5 dekari


111.111 €
или предлог цена
Прилеп

Останато

Вчера 15:25Breneri oxigen oksigen manometar

Manometri 3000 den 2 Breneri komplet cela garnitura 1500 den


1 МКД
или предлог цена
Вчера 15:10Masina za sienje

Masina za sienje komplet 075768053


6.500 МКД
или предлог цена
Вчера 15:10Вулканизерска машина демонтерка

Вулканизерска машина демонтерка за вадење гуми можи замена


5 €
или предлог цена
Вчера 14:52Концентратор на кислород

Се продава концетратор за кислород за домачна намена, се вклучува сам...


450 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
30.000 €
Вчера 14:45BOSCH Originalen Polnac za Baterii 10-18V

Se prodava originalen polnach za baterii na Bosch bateriski pistoli. ...


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 14:03  НОВ ОГЛАС

Cistilica za pvc prozori

Машината е компјутеризирана, ги чисти сите делови на агол, внатре над...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:00Електричен распрскувач за вода

Се продаваат нови електрични распрскувачи за вода, погодни за користе...


850 €
или предлог цена
Вчера 12:58Rabotni pultovi i ogledala za frizersko studio

Prodavam dva rabotni pultovi i ogledala za frizersko studio. Malku se...


200 €
или предлог цена
Вчера 12:32retrovizori novi za lada niva golemi i mali

se prodava retrovizori golemi i mali za lada niva dostava po kargo n...


399 МКД
или предлог цена
Прилеп

Останато

Вчера 11:45oreovi talpi - talpi od OREV - prodavam

Prodavam talpi od orev podgotveni za rabota vednas. Prodazba na parce...


60 €
или предлог цена
Вчера 11:02ТРУПЦИ ОД ОРЕВ - КУПУВАМ

Купувам ореови трупци, плаќам на лице место. Потребна документација з...


1 €
или предлог цена
Вчера 11:02OTKUP NA EURO PALETI / ОТКУП НА ЕВРО ПАЛЕТИ 070/488-968

⚠️ОТКУПУВАМ ЕВРО ПАЛЕТИ⚠️ со жиг (EPAL, WIC, EUR) плаќам кеш и ги зе...


По Договор
или предлог цена
Вчера 08:07elektrostatsko farbanje

prodavam pecka i pistol za elektrostatsko farbanje komplet so komora ...


1 €
или предлог цена
Вчера 07:53zemjodelska mehanizacija

proizveduvame ralnici[emishi] za plugovi,klinci za brani [drljachi] r...


1 €
или предлог цена
Вчера 07:52Motor Sever

Se prodavaat 2 motori sever Edniot e koristen a drugiot e skoro niv


100 €
или предлог цена
Вчера 01:35Itno Masina za plasticni pakovki

Itno se prodava masina za plasticni pakovki za jajca,no moze da proiz...


1 €
или предлог цена
30 јан 19:40SE IZDAVA FARMA 530 M2

Se izdava farma/magacin vo mestoto vikano "povodenici", koja e podele...


150 €
или предлог цена
30 јан 18:59Hauba so elektro motor

Hauba so el motor


300 €
или предлог цена
- 62 % Попуст
800 €
30 јан 18:46Kotel kiper za gotvenje

400 eu


400 €
или предлог цена
30 јан 18:37Kultivator, pluzina

Za meguredna obrabotka pluzina za tutun kompir piper novi se ne se ko...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
500 €
Прилеп

Останато

30 јан 16:56Masina za nizenje tutun

Mnogu malce koristena.


6.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Останато

30 јан 14:50PROGRAMATORI

PRODAVAM NOVI PROGRAMATORI ZA POSTARI TIPOVI MASHINI ZA PERENJE PG 1...


11 МКД
или предлог цена
30 јан 14:31FID SKLOPKI

PRODAVAM POTPOLNO NOVI, NETPAKUVANI FID SKLOPKI 63 A , MARKA GENERAL...


1.700 МКД
или предлог цена
30 јан 14:30Страна 1 од 25

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам