75 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

El.vaga,vagi za traktori,kamioni вага,ваги 20т

ЕЛЕКТРОНСКА ВАГА ЗА СОЛО КАМИОНИ И СИТЕ ТРАКТОРИ -МЕРЕН ОПСЕГ : МАХ...


5 €
или предлог цена
Вчера 15:40ЕЛЕКТРОНСКА ВАГА (VAGA) 15/30kg verificirana (баждарена)

ВАГА Еlektronska 3/6/15/30kg;,nova,bazdarena, so 2 god. garancija -v...


3 €
или предлог цена
Вчера 15:40se prodava vaga za stoka

СЕ ПРОДАВА ЕЛЕКТРОНСКА ВАГА: -Сточна не заградена со платформа 1х2 м...


749 €
или предлог цена
Вчера 15:40Ел.вага,ваги платформски до 2000кг.VAGI,VAGA,NOVI

ВАГИ elektronski so platforma 1x1m; 1,25x1,25m; 1,25х1,5m; 1,5x1,5m; ...


750 €
или предлог цена
Вчера 15:39ELEKTRONSKA VAGA(ВАГА-ВАГИ)VAGI DO 500 KG.

Se prodava elektronska vaga do 150,300 ,500,600 kg . So platforma 400...


1 €
или предлог цена
- 67 % Попуст
3 €
Вчера 15:33VAGA LIBELA 20kg

SE prodava vaga libela 20kg


2.000 МКД
или предлог цена
29 јан 11:25Kamionski vagi,vaga(ваги,вага) од 20 до 50 тони

ЕЛЕКТРОНСКА ВАГА ЗА КАМИОНИ ,ТРАКТОРИ -МЕРЕН ОПСЕГ : МАХ=20,30,50...


7 €
или предлог цена
29 јан 10:56Se prodavaat frizideri, sredna stalaza, vaga, druga oprema

Se prodavaat, poveke frizideri, ladilnici, zamrznuvachi, druga oprema...


100 €
или предлог цена
28 јан 17:02Fiskalna kasa DUNA Vardarec

Se prodava fiskalna kasa duna vardarec, ispravna so polnac, socuvana


9.000 МКД
или предлог цена
28 јан 17:02Masina za melenje

Se prodava glavata komplet bez motor


По Договор
или предлог цена
27 јан 14:55Fiskalna kasa Duna Severec Vardarec

Se prodavaat fiskalni kasi Duna Vardarec i Severec vo ispravna sostoj...


1 €
или предлог цена
26 јан 17:01Akreditirana labaratorija za vagi,vaga(Вага,ваги)ВАГАР ГАПЕ

АКРЕДИТИРАНА ЛАБАРАТОРИЈА ЗА МАСА (ВАГИ ) КЛАСА II,III,IIII до 50 00...


1 €
или предлог цена
26 јан 09:09СЕРВИС,ВЕРИФИКАЦИЈА(БАЖДАРЕЊЕ) НА СИТЕ ВИДОВИ ВАГИ (VAGI)

Servis, bazdarejne i vagi- vaga PRODAVAME SEKAKOV TIP NA VAGA: NO...


1 МКД
или предлог цена
26 јан 09:08Vaga,vagi,вага,ваги на вилушкар рачен

Prodavam viluskar PALETAR so vaga so 4 merni kelii za merejne na pale...


750 €
или предлог цена
24 јан 07:27Se prodava razlicni vidovi na oprema

Se prodavaat po polovni ceni, friziderite dva frizideri za odrzuvajn...


100 €
или предлог цена
16 јан 20:25Se prodava vaga kamionska do 50t. 18x3m

Vaga do kamionska do 50t. So dimenzija na platforma 18x3 metra nova.V...


7 €
или предлог цена
15 јан 12:25SE PRODAVA razladna vitrina trokrilna vo odlicna sostojba

razladna vitrina trokrilna vo odlicna sostojba


1.250 €
или предлог цена
09 јан 21:59Reflektor cob led 50w najnova tehnologija sveti kako 1000w

Najnova tehnologija cob led reflektor 50 w so edna dioda a efektivno ...


28 €
или предлог цена
02 јан 16:17Mengeme novo profesionalno od najmalo do najgolemo

Novi mengeminja profesionalni masivni ekstra kvalitetni na markata EP...


78 €
или предлог цена
01 јан 14:49* Boksovi Kafezi Kontenjeri za Hartija Plastika Otpad *

Izraborka na boksovi za separacija na otpad spored vasite potrebi


5 €
или предлог цена
23 дек 10:46Dve komori/komora DORIN 21 m3 i 15 m3

Се продаваат две комори, од 21м кубен и 15 м кубни и двете со Дорин м...


По Договор
или предлог цена
02 дек 14:36VAGA(ВАГА) ЕЛЕКТРОНСКА КОЛСКА ДО 20 ТОНИ ,БАЖДАРЕНА ваги

ЕЛЕКТРОНСКА ВАГА ЗА СОЛО КАМИОНИ И СИТЕ ТРАКТОРИ -МЕРЕН ОПСЕГ : М...


4 €
или предлог цена
18 окт 17:50Mikser za meso i testo skoro nov

Mikserot e skoro nov malku koristen... Na slikite e valkan od stoejne...


480 €
или предлог цена
17 окт 11:26Vitrina i pecka inoks

Se prodava vitrina inoks 600 evra i pecka inoks 500 evr


1.100 €
или предлог цена
07 окт 14:59ЕЛЕКТРОНСКА ВАГА (VAGA) do 2000 kg (za paleti)

Prodavam viluskar so vaga so 4 merni kelii za merejne na paleti od 10...


749 €
или предлог цена
03 окт 16:30СЕ ПРОДАВА ВАГА,VAGI,VAGA КАМИОНСКА ДО 50Т-СО ДИМЕНЗИЈА 14Х3

ПРОДАВАМ КАМИОНСКА ВАГА ЧЕЛИЧНО-БЕТОНСКА СО ДИМЕНЗИЈА 14Х3 И 18Х3 МЕ...


5 €
или предлог цена
03 окт 16:29Vitrina

Vitrinata e skoro nova i e mnogu zacuvana Kontakt 071 242 229 Vlatko


1 МКД
или предлог цена
23 сеп 22:29Masina za polnenje kolbasi sudzuk elektronska Fimar Italy

Elektronska masina "spric" za polnenje na kolbasi i sudzuk...kuleni i...


890 €
или предлог цена
19 сеп 16:29Mikser za meso profesionalen 30 litri Fimar Italy

Horizontalen profesionalen mikser za meso 30 litra... Namenata mu e z...


790 €
или предлог цена
19 сеп 16:27Masina za melenje meso inox 32ka Fimar Italy

32 ka masina za melenje meso Italijanska Fimar nova neotpakovana... I...


790 €
или предлог цена
19 сеп 16:26Inventar

Se prodava inventar pogoden za toobako,prodavnica


По Договор
или предлог цена
04 авг 09:26Se prodava inventar

Se prodavaat stolici , povejce vidovi , fotelji i postolja za masi.O...


1 МКД
или предлог цена
30 јул 06:39Ventilatori

Ventilatori 65cm pogodi za restorani kafici diskoteki


5.000 МКД
или предлог цена
24 јул 13:10Заштитни решетки за врати

2 koristeni metalni resetki-roletna sistem, bela boja, socuvani i fun...


10 МКД
или предлог цена
20 јул 22:21Oprema za pekara

Itno se prodava kompletna oprema za pekara poradi zaminuvanje vo stra...


1 €
или предлог цена
20 јун 17:28Продавам зипери со димензии: 6×5 см. Паковање 2000 парчиња.

Продавам зипери со димензии: 6×5 см. Паковање 2000 парчиња. Цена 600 ...


600 МКД
или предлог цена
02 јун 19:13Fiskalna kasa Synergu PF700

Fiskalnata e stara 4 meseci so GPS seuste pod garancija. Cena 10,000...


10.000 МКД
или предлог цена
05 мај 23:29Set celicni cevki za napitoci za poveke upotrebi so cetce

Сет челични цевки 4+4+1 со гратис едно четче за чистење, за пиење на ...


450 МКД
или предлог цена
02 мај 23:12Inventar za ugostitelski objekt

Masi pravoagolni 40 parčina so dimenzii dolžina od 2m;2,40 i širina 0...


35 €
или предлог цена
05 апр 03:08Фискална каса

Се продава фискална каса Дуна Северец ЕФТИНО Звонете на 072 770 835


1 МКД
или предлог цена
04 апр 13:45Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам