Подкатегорија:
                   
470 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SECENJE,RUSENJE,KRSENJE,BETON:070483719

krsenje rusenje so hilti sekakov tip na beton, vadenje na plocki ko...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

Денес 13:00Промовирано

MEBEL PO MERKA !

MMA Design Studio vrsi izrabotka i proektiranje na mebel po vasa zelb...


777 €
или предлог цена
Денес 04:36Промовирано

MOLER krecenje

Molerisuvanje krecenje na stoanovi,kuki Zgradi Skoli Ogradi so vas...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

Денес 13:22SECENJE,RUSENJE,KRSENJE,BETON:070483719

krsenje rusenje so hilti sekakov tip na beton, vadenje na plocki ko...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

Денес 13:00Moleraj i krecenje so dekorativen Japonski zid

Продаваме и вградуваме декоративен Јапонски малтер со исклучителна ес...


9 €
или предлог цена
Денес 12:58Moleraj,Moler,Krecenje,Molerisuvanje,Молер,Молерај,Gips

Kомплетна изведба, реновирање и уредување на вашиот дом, канцеларија,...


1 €
или предлог цена
Денес 10:55izrabotka na fasadi gips moleraj gletuvanje knauf

Firma so iskustvo kvalitet i odgovornost vo kvalitetot sami ke se uve...


1 €
или предлог цена
Денес 08:08Molerofarbarski uslugi

Opsivki prozorci i vrati evtino molerisuvanje kvalitetno i evtino


По Договор
или предлог цена
Денес 07:59Gips karton i moleraj

Opsivki prozorci i vrati pregradni zidovi od gipstabli molerisuvanje....


По Договор
или предлог цена
Денес 07:59Betoniranje

Dvorni povrsini, sobi, kupatila i dr. Povelete javete se. 075 269 749


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Бетонирање

Денес 07:59Lepenje plocki

Evtino lepenje na plocki po zid ili podni. Tel. 075 269 749 povelete ...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Плочкари

Денес 07:58Izveduvame sekakov vid gradezni i gipsarki raboti

GRADEZHNI RABOTI BETONIRANJE KOSHULICI DZIDANJE / ZIDANJE KROVO...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

Денес 06:54MEBEL PO MERKA !

MMA Design Studio vrsi izrabotka i proektiranje na mebel po vasa zelb...


777 €
или предлог цена
Денес 04:36Krsenje, rusenje

Krsenje na plocki, rusenje na zidovi i isfrlanje na shut


1 €
или предлог цена
Вчера 23:29POPRAVKA I RESTAVRACIJA NA MEBEL

Popravka / Osvezuvanje / Restavracija na mebel masi stolici polici ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 20:09vodovod odvod i sanitarija

Instalacija na dovod i odvod mestenje sanitarija tus kabini So ru...


1 €
или предлог цена
Вчера 19:36Prevoz Tamce Kiper

Sekakov vid na prevoz: pesok,sut,zemja i dr. Telefon: 075 228 260


1 МКД
или предлог цена
Вчера 17:01Hanter Daglas-aluminiumski plafon

Najnovo vo cela Makedonija(silver mat- ogledalen kako na glavnata sli...


1.111 МКД
или предлог цена
Вчера 13:06Mestenje Laminat

Profesionalna montaza na sekakov vid na laminat,majstori so dolgogodi...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Паркетари

Вчера 11:46Renoviranje,Gips Karton Moler,Krecenje,Knauf,Moleraj,Plockar

Kомплетна изведба, реновирање и уредување на вашиот дом, канцеларија,...


1 €
или предлог цена
Вчера 11:27ALUMINIUMSKA VRATA

DIMENZII NA VRATITE SE 2.40 VISINA SIRINA 85 PROZOROT 1.50 VISINA SIR...


10.000 МКД
или предлог цена
Вчера 10:34KRECENJE GLETOVANJE IZRABOTKA SO KAMEN

krecenje gletuvanje izrabotka so kamen ciganski cigli rusenje renovi...


111.111 €
или предлог цена
Вчера 10:33Metalni Konstrukcii, Izrabotka i Montaza

Izrabotuvame metalni konstrukcii za hali.


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Железарија

Вчера 09:11Hali, Magacini, so metalna konstrukcija i paneli

Izrabotuvame metalni konstrukcii za hali. -Betonski postament (ploca)...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Железарија

Вчера 09:11BEKATON MONTIRANJE (БЕКАТОН МОНТИРАЊЕ)

Firma so poveke od 15 godisno iskustvo. Vrsime profesionalna montaza...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

Вчера 08:38VODOVOD, ODVOD INSTALACII, SERVIS I ODRZUVANJE

IZRABOTKA NA SEKAKOV VID NA INSTALACII NA VODOVODNI I ODVODNI MREZI, ...


777 €
или предлог цена
29 сеп 22:22Moleraj,Moler,Krecenje Molerisuvanje,Молер,Молерај,Gips

Kомплетна изведба, реновирање и уредување на вашиот дом, канцеларија,...


1 €
или предлог цена
29 сеп 10:19moler moleraj gips knauf sahara

izrabotka na molerajski uslugi abrib,gletuvanje,krecenje,lepak mrez...


100.000 €
или предлог цена
29 сеп 09:44Moleraj moler gips gipsar renoviranje na vasiot dom

Izrabotka na spusteni plafoni Pregradni dzidovi Skrieni svetla TV...


По Договор
или предлог цена
29 сеп 09:44USLUGI SI HILTI

KRSENJE SEKAKOV VID NA BETON,KOSULICI PLOCI I VADENJE PLOCKI OD KUPAT...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

29 сеп 09:06Elektricar

poprafka na stara i postavuvanje na nova elekticna instalacija,menuva...


4 €
или предлог цена
28 сеп 18:08Usluzno secenje, bicenje trupci

rsime bicenje na trupci do 90sm obem i obrabotka ramnenje/maznenje na...


1 €
или предлог цена
28 сеп 10:22moleraj gips karton fasadi knauf

gletuvanje , abrib, stiropol, gips karton, spusteni plafoni, pregradn...


1 МКД
или предлог цена
28 сеп 09:47bravarija bravar limarija limar

izrabotka na limarski bravarski uslugi krovovi opsivki porti nast...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

28 сеп 09:47Prevos na pesok, zemja, tampon

ВРШИМЕ СЕКАКОВ ВИД НА ПРЕВОЗ СО ТАМЧЕ.ПЕСОК ЗЕМЈА ТАМПОН .ИСФРЛАЊЕ НА...


100 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

28 сеп 08:40Bekaton montiranje

Vrsime profesionalno montiranje na sekakov vid na bekaton plocki. Ra...


1 МКД
или предлог цена
28 сеп 07:49Rusenje, Frlanje Sut (Рушење, фрлање шут)

Vrsime rusenje na sekakvi zidovi i frlanje na shut. Za povekje inform...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

28 сеп 07:02БРАВАРСКИ УСЛУГИ

Професионална изработка на огради, капии, настрешници, врати, прозорц...


100 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Железарија

27 сеп 18:23KRSENJE RUSENJE VADENJE PLOCKI FRLANJE SUT

RUSENJE ZIDOVI * VADENJE PLOCKI * VADENJE KOSULICA * VADENJE VRATI PR...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

27 сеп 12:56Izrabotka Na--KROV--POKRIV-- Na Site Vidovi

Profesionalen tim so 25 godini iskustvo nudi brza i kvalitetna izvedb...


1 МКД
или предлог цена
27 сеп 09:14Izrabotka na Krov=Sanacija=Renoviranje=Demontaza na Krovovi

Dokolku imate problem so vasiot Krov ili bilo kakva Krovna Konstrukci...


1 €
или предлог цена
27 сеп 09:13Profesionalno-Zidanje,Gradenje,Renoviranje-Kuki,Stanovi

Kompletno profesionalno izveduvanje na site vidovi gradezni raboti, s...


1 €
или предлог цена
27 сеп 09:13Страна 1 од 12

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам