174 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

MELNICA-MELACKA ZA FURAZNI KULTURI ZA ZTOCNA HRANA

Еднофазна мелница за сточна храна, комбинирана за зрна и цели кочани....


8.500 МКД
или предлог цена
Денес 13:00Aparat za zavaruvanje Varstroj Trofazen

180 A na trofazni 400 volti, topi i 3.25mm bazicni elektrodi Moze i ...


7.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
8.000 МКД
Денес 09:24LABARATORISKI TERMOMETAR ZA INKUBATOR I KALIBRACIJA

- PRODAVAM NOVI PRECIZNI GERMANSKI LABARATORISKI TERMOMETRI ZA PRFESI...


800 МКД
или предлог цена
Вчера 09:25ANALOGEN TERMOMETAR SO VLAGOMER SO KALIBRACIJA

- GOLEM GRUZEN PRECIZENANALOGEN KOMBINIRAN TERMOMETAR SO VLAGOMER SO...


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 07:54INFRACRVENA SIJALICA ZA ZAGREVANJE I BRZ NAPREDOK NA PILINJA

- PRODAVAM CRVENA INFRARED SIJALICI ZA ZAGREVANJE I BRZ NAPREDOKJ NA ...


550 МКД
или предлог цена
Вчера 07:52DIGITALEN TERMOSTAT-KONTROLER ZA REGULIRANJE TEMPERATURA

- DIGITALEN TERMOSTAT-KONTROLER SO VODOOTPORNA SONDA ZA REGULACIJA I ...


800 МКД
или предлог цена
21 мар 09:23TERMOSTAT SO HIDROSTAT TAJMER KONTROLER ALARM ZA INKUBATOR

- PRODAVAM ELEKTRONSKI DIGITALEN KONTROLER ZA INKUBATOR SO SEKAKVI OP...


3.500 МКД
или предлог цена
21 мар 09:23BESKONTAKTEN LASERSKI TERMOMETAR OD -50 - +380C

- PRODAVAM DIGITALEN BESKONTAKTEN LASERSKI TERMOMETAR ZA MERENJE NA S...


1.200 МКД
или предлог цена
20 мар 08:35MOTORCE ZA INKUBATOR ZA VRTENJE NA JAJCA

PRODAVAM MOTORCINJA ZA VRTENJE NA FIOKI SO JAJCA VO INKUBATOR UNIVERZ...


800 МКД
или предлог цена
20 мар 08:32INFRACRVENA SIJALICA ZA ZAGREVANJE I BRZ NAPREDOK NA PRASINJ

- PRODAVAM CRVENA INFRARED SIJALICI ZA ZAGREVANJE I BRZ NAPREDOKJ NA ...


550 МКД
или предлог цена
20 мар 08:30AVTOMATSKI I INKUBATOR ZA 24 JAJCA DIGITALEN

AVTOMATSKI DIGITALEN INKUBATOR ZA VEDENJE PILINKA OD RAZLICNI PTICI S...


5.800 МКД
или предлог цена
20 мар 08:26DIGITALEN UBODEN KUGINSKI TERMOMETAR SO ALARM I TAJMER

- PRODAVAM DIGITALEN KUHINSKI TERMOMETAR SO OGNOOTPORNA SONDA VO VID ...


1.200 МКД
или предлог цена
20 мар 08:26DIGITALEN TERMOSTAT KONTROLER NA 220V-24V-12V UNIVERZALEN

DIGITALEN TERMOSTAT KONTROLER ZA REGULACIJA NA TEMPEEATURATA UNIVERZA...


800 МКД
или предлог цена
19 мар 16:13VAGA GRAMSKA DIGITALNA SO PRECIZNOST OD 0.01g

DIGITALNA DZEBNA VAGA ZA PROFESIONALNO I PRECIZNO MERENJE NA RAZLICNI...


600 МКД
или предлог цена
19 мар 16:13LABARATORISKI TERMOMETAR ZA INKUBATOR I KALIBRACIJA

- PRODAVAM NOVI PRECIZNI GERMANSKI LABARATORISKI TERMOMETRI ZA PRFESI...


800 МКД
или предлог цена
19 мар 16:12MINI OKSIGEN ZAPALKA SO REGULACIJA NA TOPENJE DO 1300c

- PRODAVAM MINI ZAPALKA OKSIGEN ZA TOPENJE I LEPENJE SO NAGREVANJE NA...


700 МКД
или предлог цена
19 мар 16:11MULTIFUNKCIONALEN-LASER- ZA HORIZONTALNO I VERTIKALNO MERENJ

-PRODAVAM NOVI MULTIFUNKCIONALNI LASERI ZA PRCIZNO PROFESIONALNO LASE...


1.200 МКД
или предлог цена
19 мар 16:11VLAGOMER ZA SEKAKVI ZRNESTI KULTURI

- PRODAVAM VLAGOMERI ZA MERENJE NA VLAZNOST NA POVEKE VIDOVI ZRNESTI ...


3.500 МКД
или предлог цена
19 мар 16:11Black & Decker електрична пила

24 - Како нова По карго не праќам !!! Контакт само на Viber или...


2.000 МКД
или предлог цена
19 мар 10:48INVERTER DC12v-AC220v DO 300w ZA INKUBATOR I DRUGI NAMENI

INVERTERI ZA POVEKENAMENSKA UPOTREBA SO MAX JACINA DO 300W ZA INKUBAT...


2.500 МКД
или предлог цена
18 мар 20:05POTENCIOMETAR 10 000W NA 220V ZA REGULACIJA

- POTENCIOMETAR 10 000W NA 220V ZA REGULACIJA NA VRTEZI NA ELEKTROMOT...


1.300 МКД
или предлог цена
18 мар 20:05NAREZNICA ZA METALNI CEVKI

Jugoslovensko proizvodstvo


3.000 МКД
или предлог цена
18 мар 08:06LASER ZA OPREDELUVANJE PRAVEC UNIVERZALEN ZA RAZNI MASINI

- LASERI ZA BELEZUVANJE SO CRVENA LINIJA ZA PRAVEC NA RAZNI MASINI UN...


500 МКД
или предлог цена
17 мар 07:50INVERTER DC12v-AC220v DO 300w ZA INKUBATOR I DRUGI NAMENI

INVERTERI ZA POVEKENAMENSKA UPOTREBA SO MAX JACINA DO 300W ZA INKUBAT...


2.500 МКД
или предлог цена
16 мар 08:41DIGITALEN TERMOSTAT KONTROLER NA TEMPERATURAOD -50 DO 90c

DIGITALEN TERMOSTAT KONTROLER NA TEMPERATURA SO REGULACIJA OD -50 DO...


1.200 МКД
или предлог цена
16 мар 08:39TERMOMETAR ZA PUSNICA, I SADOVI ZA SKLADIRANJE NA VINO,MLEKO

PRODAVAM BIMETALNI AKSILNI ANALOGNI TERMOMETRI DO 120C TEMPERATURA ZA...


600 МКД
или предлог цена
16 мар 08:38TERMOMETAR ANALOGEN MALECOK DO 300c ZA KAFEMATI I DRUGI URED

PRODAVAM MALI ANALOGNI TERMOMETRI SO KRATKA SONDA SO OBSEK NA MERENJE...


500 МКД
или предлог цена
14 мар 20:31ANALOGEN TERMOMETAR KVADRATEN OD 20-110c SO 90cm SONDA

ANALOGEN TERMETAR OD 20-110c SO DOLZINA NA SONDA OD 90cm. ISPRAKAME P...


400 МКД
или предлог цена
14 мар 08:57VLAGOMER ZA SEKAKVI ZRNESTI KULTURI

- PRODAVAM VLAGOMERI ZA MERENJE NA VLAZNOST NA POVEKE VIDOVI ZRNESTI ...


3.500 МКД
или предлог цена
14 мар 08:57DIGITALEN TERMOSTAT KONTROLER NA 220V-24V-12V UNIVERZALEN

DIGITALEN TERMOSTAT KONTROLER ZA REGULACIJA NA TEMPEEATURATA UNIVERZA...


800 МКД
или предлог цена
14 мар 08:57DIGITALEN TERMOSTAT-KONTROLER ZA REGULIRANJE TEMPERATURA

- DIGITALEN TERMOSTAT-KONTROLER SO VODOOTPORNA SONDA ZA REGULACIJA I ...


800 МКД
или предлог цена
14 мар 08:56DIGITALEN TERMOMETAR SO VLAZNOST ZA NADVORESNA I VNATRESNA

Дигитален термометар / мерач на влажност за надворешна и внатрешна те...


500 МКД
или предлог цена
14 мар 08:55DIGITALEN VLAGOMER SO TERMOMETAR I KABELCE SO SONDA OD 2M

DIGITALEN VLAGOMER I TERMOMETAR SO SONDA I KABELCE NA SONDATA OD 2m Z...


350 МКД
или предлог цена
14 мар 08:52PLASTICNI POILKI NIPLI ZA SEKAKVI PTICI

-PRODAVAM PLASTICNI POILKI ZA VODA ZA SEKAKOV VID NA PRICI LESNO I BR...


35 МКД
или предлог цена
14 мар 08:52DIGITALEN PH-METAR ZA MERENJE ALKALNOST I KISELOST NA VODA

PRODAVAM DIGITALNI PH-METRI ZA MERENJE TVRDOST-GUSTINA NA VODA ( ALK...


1.200 МКД
или предлог цена
14 мар 08:51FREKFENTEN REGULATOR-POTENCIOMETAR ZA REGULACIJA 750W

Технички карактеристики: Опсег на излезна фреквенција: 0~99Hz, исп...


4.000 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
4.500 МКД
14 мар 08:50AVTOMATSKI INKUBATOR ZA 24 JAJCA DIGITALEN

AVTOMATSKI DIGITALEN INKUBATOR ZA VEDENJE PILINKA OD RAZLICNI PTICI S...


5.800 МКД
или предлог цена
14 мар 08:49Parkside BRUSHLESS NOVA

Parkside BRUSHLESS NOVA brusalica nova so baterija performance 8 Ah ...


11.500 МКД
или предлог цена
13 мар 23:15OVLAZNUVAC-ISPARUVAC ZA VLAZNOST NA INKUBATOR ILI PROSTORIJA

- OVLAZNUBAC ZA INKUBATOR ILI PROSTORIJA NA ADAPTER 24V , ZA KONTROLI...


1.000 МКД
или предлог цена
10 мар 10:17Makita Strafalica - nova

- Nova bateriska Makita Strafalica 8 - Komplet so ispravna baterija ...


1.000 МКД
или предлог цена
09 мар 18:03Страна 1 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам