176 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

MELNICA-MELACKA ZA FURAZNI KULTURI ZA ZTOCNA HRANA

Еднофазна мелница за сточна храна, комбинирана за зрна и цели кочани....


9.000 МКД
или предлог цена
Вчера 21:05INFRACRVENA SIJALICA ZA ZAGREVANJE I BRZ NAPREDOK NA PRASINJ

- PRODAVAM CRVENA INFRARED SIJALICI ZA ZAGREVANJE I BRZ NAPREDOKJ NA ...


550 МКД
или предлог цена
Вчера 16:50DIGITALEN TERMOMETAR SO VLAZNOST ZA NADVORESNA I VNATRESNA

Дигитален термометар / мерач на влажност за надворешна и внатрешна те...


500 МКД
или предлог цена
Вчера 15:15VAGA GRAMSKA DIGITALNA SO PRECIZNOST OD 0.01g

DIGITALNA DZEBNA VAGA ZA PROFESIONALNO I PRECIZNO MERENJE NA RAZLICNI...


600 МКД
или предлог цена
Вчера 15:14MULTIFUNKCIONALEN-LASER- ZA HORIZONTALNO I VERTIKALNO MERENJ

-PRODAVAM NOVI MULTIFUNKCIONALNI LASERI ZA PRCIZNO PROFESIONALNO LASE...


1.200 МКД
или предлог цена
Вчера 15:14POTENCIOMETAR ZA REGULACIJA NA 220V DO 5000W

- PRODAVAM POTENCIOMETRI ZA REGULACIJA NA SILATA ILI BRZINATA NA DVIZ...


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 09:56TERMOMETAR ANALOGEN ZA FURNA PECKA SKARA OD 0-500c

- PRODAVAM UNIVERZALEN I LESNO MONTIRACKI ANALOGEN TERMOMETAR SO DVE ...


600 МКД
или предлог цена
Вчера 09:56GPS BLOKATOR ZA ZASTITA OD SLEDENJE NA VOZILOTO

- PRODAVAM BLOKATORI ZA ZASTITA OD SLEDENJE SO GPS TRAKER VO VASETO V...


1.200 МКД
или предлог цена
Вчера 09:56ULTRAZVUCEN SOLAREN URED ZA ZASTITA OD PTICI I DRUGI ZIVOTNI

- PRODAVAM EKOLOSKI ULTRAZVUCEN SOLAREN URED ZA 24 CASOVNA ZASTITA OD...


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 09:55ELKTRONSKI DIGITALEN PRECIZEN TERMOSTAT ZA INKUBATORI

- DIGITALEN ELEKTRONSKI PRECIZEN TERMOSTAT ZA INKUBATORI I DRUGI PREC...


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 07:59TERMOMETAR ANALOGEN ZA FURNA PECKA SKARA OD 0-500c

- PRODAVAM UNIVERZALEN I LESNO MONTIRACKI ANALOGEN TERMOMETAR SO DVE ...


600 МКД
или предлог цена
Вчера 07:59VLAGOMER ZA SEKAKVI ZRNESTI KULTURI

- PRODAVAM VLAGOMERI ZA MERENJE NA VLAZNOST NA POVEKE VIDOVI ZRNESTI ...


3.500 МКД
или предлог цена
Вчера 07:57OVLAZNUVAC-ISPARUVAC ZA VLAZNOST NA INKUBATOR ILI PROSTORIJA

- OVLAZNUBAC ZA INKUBATOR ILI PROSTORIJA NA ADAPTER 24V , ZA KONTROLI...


1.000 МКД
или предлог цена
26 мај 22:56NOVI Racni busalici / dupcalki / дупчалки / бушалици

PRAKJAM PO KARGO Prodavam novi 2 nekoristeni bormasini koi rabotat...


190 €
или предлог цена
26 мај 22:33POTENCIOMETAR AC 220V 4000W REGULATOR NA ELEKTROMOTOR ,GREAC

- PRODAVAM POTENCIOMETRI AC220V DO 4000W MODUL ZA REGULACIJA NA VRTEZ...


800 МКД
или предлог цена
26 мај 13:53PRISLUSKUVAC-URED ZA PRISLUSKUVANJE PREKU ZID I VRATA

- BEZICEN OSETLIV URED ZA PRISLUSKUVANJE PREKU ZID ILI VRATA MAL LESE...


700 МКД
или предлог цена
26 мај 13:53LABARATORISKI TERMOMETAR ZA INKUBATOR I KALIBRACIJA

- PRODAVAM NOVI PRECIZNI GERMANSKI LABARATORISKI TERMOMETRI ZA PRFESI...


1.000 МКД
или предлог цена
23 мај 16:05VLAGOMER ZA SEKAKVI ZRNESTI KULTURI

- PRODAVAM VLAGOMERI ZA MERENJE NA VLAZNOST NA POVEKE VIDOVI ZRNESTI ...


3.500 МКД
или предлог цена
22 мај 10:33NAREZNICA ZA METALNI CEVKI

Jugoslovensko proizvodstvo


3.000 МКД
или предлог цена
22 мај 09:58TERMOSTAT SO HIDROSTAT ZA INKUBATOR I DRUGI NAMENI

- PRODAVAM TERMOHIDROSTAT ZA DIGITALNA PRECIZNA REGULACIJA NA TEMPERA...


2.000 МКД
или предлог цена
19 мај 09:35Makita Strafalica - nova

- Nova bateriska Makita Strafalica 8 - Komplet so ispravna baterija ...


1.000 МКД
или предлог цена
14 мај 15:30Black & Decker електрична пила

24 - Како нова По карго не праќам !!! Контакт само на Viber или...


2.000 МКД
или предлог цена
14 мај 15:29ELKTRONSKI DIGITALEN PRECIZEN TERMOSTAT ZA INKUBATOR

- DIGITALEN ELEKTRONSKI PRECIZEN TERMOSTAT ZA INKUBATORI I DRUGI PREC...


1.500 МКД
или предлог цена
12 мај 09:13DIGITALEN TERMOMETAR SO SONDA UBODNA IGLA ZA HRANA I TECNOST

- PRODAVAM DIGITALEN TERMOMETAR PO HASAP ZA MERENJE TEMPERATURA NA HR...


1.500 МКД
или предлог цена
11 мај 16:45LABARATORISKI TERMOMETAR ZA INKUBATOR I KALIBRACIJA

- PRODAVAM NOVI PRECIZNI GERMANSKI LABARATORISKI TERMOMETRI ZA PRFESI...


1.000 МКД
или предлог цена
08 мај 15:05DIGITALEN PH-METAR ZA MERENJE ALKALNOST I KISELOST NA VODA

PRODAVAM DIGITALNI PH-METRI ZA MERENJE TVRDOST-GUSTINA NA VODA ( ALK...


1.200 МКД
или предлог цена
08 мај 11:51DIGITALEN FREKVENTEN REGULATOR POTENCIOMETAR MONOFAZEN 750W

DIGITALEN FREKVENTEN REGULATOR NA 220V 750W ZA REGULACIJA NA VRTEZI-O...


4.500 МКД
или предлог цена
08 мај 11:50POTENCIOMETAR AC 220V 4000W REGULATOR NA ELEKTROMOTOR ,GREAC

- PRODAVAM POTENCIOMETRI AC220V DO 4000W MODUL ZA REGULACIJA NA VRTEZ...


800 МКД
или предлог цена
08 мај 11:45MINI OKSIGEN ZAPALKA SO REGULACIJA NA TOPENJE DO 1300c

- PRODAVAM MINI ZAPALKA OKSIGEN ZA TOPENJE I LEPENJE SO NAGREVANJE NA...


700 МКД
или предлог цена
04 мај 09:26INFRACRVENA SIJALICA ZA ZAGREVANJE I BRZ NAPREDOK NA PILINJA

- PRODAVAM CRVENA INFRARED SIJALICI ZA ZAGREVANJE I BRZ NAPREDOKJ NA ...


550 МКД
или предлог цена
04 мај 09:26Dewalt DCM 565 pila 18v nova

Dewalt pila nova ne koristena 200evra


200 €
или предлог цена
28 апр 16:13FREKFENTEN REGULATOR 750W

Технички карактеристики: Опсег на излезна фреквенција: 0~99Hz, ис...


4.500 МКД
или предлог цена
27 апр 13:02DIGITALEN UBODEN KUGINSKI TERMOMETAR SO ALARM I TAJMER

- PRODAVAM DIGITALEN KUHINSKI TERMOMETAR SO OGNOOTPORNA SONDA VO VID ...


1.200 МКД
или предлог цена
27 апр 13:02POTENCIOMETAR 10 000W NA 220V ZA REGULACIJA

- POTENCIOMETAR 10 000W NA 220V ZA REGULACIJA NA VRTEZI NA ELEKTROMOT...


1.300 МКД
или предлог цена
25 апр 08:39ANALOGEN TERMOMETAR KVADRATEN OD 20-110c SO 90cm SONDA

ANALOGEN TERMETAR OD 20-110c SO DOLZINA NA SONDA OD 90cm. ISPRAKAME P...


400 МКД
или предлог цена
25 апр 08:37BESKONTAKTEN LASERSKI TERMOMETAR OD -50 - +380C

- PRODAVAM DIGITALEN BESKONTAKTEN LASERSKI TERMOMETAR ZA MERENJE NA S...


1.200 МКД
или предлог цена
25 апр 08:35POTENCIOMETAR-REGULATOR 12V-24V 8A LED DIODI I DR.

- POTENCIOMETAR-REGULATOR 12V-24V 8A ZA REGULACIJA. UNIVERZALEN ZA RA...


500 МКД
или предлог цена
25 апр 08:35TERMOMETAR ANALOGEN MALECOK DO 300c ZA KAFEMATI I DRUGI URED

PRODAVAM MALI ANALOGNI TERMOMETRI SO KRATKA SONDA SO OBSEK NA MERENJE...


500 МКД
или предлог цена
25 апр 08:20INVERTER DC12v-AC220v DO 300w ZA INKUBATOR I DRUGI NAMENI

INVERTERI ZA POVEKENAMENSKA UPOTREBA SO MAX JACINA DO 300W ZA INKUBAT...


2.500 МКД
или предлог цена
25 апр 08:19LASER ZA OPREDELUVANJE PRAVEC UNIVERZALEN ZA RAZNI MASINI

- LASERI ZA BELEZUVANJE SO CRVENA LINIJA ZA PRAVEC NA RAZNI MASINI UN...


500 МКД
или предлог цена
25 апр 08:18Страна 1 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам