Подкатегорија:
                   
113 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Sunger,sungeri,sungjeri za akustika za studio...

Novi neupotrebuvani sungeri za akustika za studio.....Lesno se lepat ...


120 МКД
или предлог цена
Денес 15:38Studiski mikrofon komplet so 7 elementi

NOV voopsto nekoristen TOP studiski kondezatorski mikrofon sostaven o...


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 15:38NOVA kompaktna 4-kanalna mikseta so bloutooth...

Nova 4-kanalna mikseta so mp3 player,Bluetooth,USB,efekt DELAY,EQ,izl...


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 15:38NOV Shure Beta58A mikrofon so prekidac (nadgradena verzija)

NOV profesionalen mikrofon Shure Beta58 so on-off prekidac,"MADE IN M...


2.500 МКД
или предлог цена
Денес 15:37Bowers & Wilkins Spkrs + Pioneer VSX D514 Rcvr

Се продаваат комплет звучниците и рисиверот, малку користени, екстра ...


6 €
или предлог цена
Вчера 18:33NOVA 6-kanalna kompaktna mikseta so efekti,bluetooth

NOVA mikseta 6-kanalna so odlicen FX procesor(hall,reverb,rom,delay i...


5.500 МКД
или предлог цена
05 фев 03:00Soundsense Pico mkII

CUSTOM MADE Кондензаторски микрофон, со вградено предпојачало. Пр...


35 €
или предлог цена
03 фев 12:10Soundsense Pizo pikapi za zicani instrumenti

CUSTOM MADE Soundsense пикапи со предпојачало со одличен тон. Спарен...


950 МКД
или предлог цена
03 фев 12:10Prodavam Mek Effects Digital Studio Reverb 8

Mek effects digital stereo reverb 8 ispravna sochuvana 80e


80 €
или предлог цена
03 фев 11:51Prodavam Aktivna Skretnica Rane AC 22

Aktivna skretnica rane ac 22 made in usa ispravna sochuvana120e


120 €
или предлог цена
03 фев 11:51Se prodavaat

Se prodavaat ispravni se


1 МКД
или предлог цена
02 фев 14:15NOV daljinski mikrofon SHURE BETA58A

NOV PROFESIONALEN dvokanalen daljinski sistem so mikrofon BETA58A rac...


160 €
или предлог цена
02 фев 12:53Шипка за врат од бузуки скала 68см и тастиера за виолина

Нови донесени од Солун пред 4г.100е заедно 60е посебно.Со нив можам м...


100 €
или предлог цена
01 фев 18:55Floppy to USB emulator za KORG,ROLAND,YAMAHA,KURZWEIL ....

Floppy to USB emulator za KORG,ROLAND,YAMAHA,KURZWEIL,TEHNICS,SOLTON,...


2.500 МКД
или предлог цена
01 фев 04:03NOVA originalna ram memorija 256mb za korg PA3X,M3,PA2X

Nova ram memorija so kapacitet od 256mb za korg PA3X,PA2X,M3....


100 €
или предлог цена
31 јан 15:48Pojacalo Crest pro8200

Se prodava pojacalo Crest pro8200 vo odlicna sostojba...pojacaloto e...


1.050 €
или предлог цена
31 јан 12:30FX efekt procesor za montaza,odlicen

FX procesor za montaza so display..Procesorot ima 100 efekti(hall,rev...


1.500 МКД
или предлог цена
- 1 % Попуст
1.508 МКД
30 јан 22:24Pifla za klarinet Otto Link 6*

Piflata e skroz nova, otpakuvana samo za proba. Komplet so stega i k...


100 €
или предлог цена
29 јан 23:51Bezicni pilotki

Prodavam novi nekoristeni pilotki so bubica komplet T-bone (MIPRO) , ...


360 €
или предлог цена
28 јан 19:03Bexicni mikrofoni

Prodavam bezicni mikrofoni akg i biema. Biemata e skoro nov. Mikrofon...


80 €
или предлог цена
28 јан 19:03Karaoke Mikrofon AIWA - Микрофон со кабел

Dinamičen Mikrofon AIWA model SW 988 Redovna cena 1500 den Cena s...


999 МКД
или предлог цена
21 јан 18:34Bezicen Mikrofon Wireless Microphone

Nov bezicen mikrofon 2 vo 1 Raboti kako bezican mikrofon so antena i...


700 МКД
или предлог цена
21 јан 17:57Pojacalo PROEL AUP 240 R

Se prodava pojacalo proel mn malku koristeno vo ispravna sostojba


200 €
или предлог цена
18 јан 21:31Yamaha pocketrack c24 snimac na vasata rabota

Opis proizvoda: Yamaha POCKETRAK C24 predstavlja idealnu alatku za s...


49 €
или предлог цена
16 јан 17:20VOX Vegan Mojo Guitar Strap - гитарски каиш /gitarski kais

Нов, професионален каиш за гитара изработен од синтетичка кожа и алка...


2.499 МКД
или предлог цена
16 јан 16:45Vokalen Mikrofon WEISRE DM 608 - Microphone

Vokalen Dinamicen Mikrofon so odlicen kvalitet i performansi Proizvo...


999 МКД
или предлог цена
13 јан 01:10KMT CS 215 Paar Beyma 15XT Koaxial XLR Fullrange LS Boxen 28

Odlicni. Odlicen par na full range zvucni kutii. 8 omski Bas 15 in...


289 €
или предлог цена
12 јан 18:46Novi Zvucnici - Full range Column Speaker

720 W AES Rated Power


1 €
или предлог цена
11 јан 16:01Izdavam ragzlas

Izdavam razglas potpolno nova oprema Za sekakva zurka i veselba opr...


1 €
или предлог цена
08 јан 08:46NOVI glavi za mikrofoni shure sm58 i beta58...

Novi mikrofonski glavi za zicani i bezicni shure SM58 i shure BETA58,...


600 МКД
или предлог цена
07 јан 10:21Profesionalen Mikrofon - WEISRE SM-58 Vocal Microphone

Profesionalen mikrofon WEISRE SM 58, namenet za javni performansi , z...


2.800 МКД
или предлог цена
06 јан 00:37Bezicen Mikrofon Wireless Microphone 2vo1

Model K&K AT 309 Bezican mikrofon 2 vo 1 moze da se koristi so kabe...


700 МКД
или предлог цена
06 јан 00:37Dynacord xa 2

Prodavam ozvucuvanje dynacord xa 2 sistem 4 basa fx20 i 2 satelita fx...


3.800 €
или предлог цена
05 јан 19:58JBL VRX

Prodavam skoro novo ozvucuvanje jbl vrx 6 sateliti i 4 basa pasivni. ...


7.000 €
или предлог цена
05 јан 19:58za mikrofon AKG baza wireless UHR SR40

za mikrofon AKG baza wireless UHR SR40


1.900 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
2.000 МКД
19 дек 20:04ELECTRO VOICE

Prodavam 15'' zvucnici 400w so najdobrite drajveri bas ELECTRO VOICE...


480 €
или предлог цена
14 дек 12:26mikseta YAMAHA EMX 3000

Prodavam mikseta YAMAHA EMX 3000 vo dobra sostojba 2x300w


370 €
или предлог цена
14 дек 12:24Daljjnski mikrofon....

Daljinski mikrofon,replika(kopija) na Shure PG4,dobar sa parite.....


3.000 МКД
или предлог цена
13 дек 16:54SCSI to SD flash za Kurzweil,Akai,Roland,Korg,Emu

SCSI to SD flash za site uredi sto imaat scsi konekcija ili scsi hard...


150 €
или предлог цена
13 дек 15:41Kufer za Violina / Futrola / Ranec / Футрола за Виолина

Prodavam odlicno socuvana futrola za Violina, moze da se nosi kako ku...


2.500 МКД
или предлог цена
09 дек 15:49Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам