Подкатегорија:
                   
126 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Prodavam Disko Mikseta LEM DM82 Legendaren Model

Prodavam Disko Mikseta LEM DM82 Legendaren Model


170 €
или предлог цена
Денес 09:54Bezicen Mikrofon Wireless Microphone

Nov bezicen mikrofon 2 vo 1 Raboti kako bezican mikrofon so antena i...


550 МКД
или предлог цена
Вчера 23:15NOV daljinski mikrofon SHURE BETA58A

NOV PROFESIONALEN dvokanalen daljinski sistem so mikrofon BETA58A rac...


170 €
или предлог цена
Вчера 15:23NOV Shure Beta58A mikrofon so prekidac (nadgradena verzija)

NOV profesionalen mikrofon Shure Beta58 so on-off prekidac,"MADE IN M...


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 15:22Prodavam Mikseta Reloop RM 4000Pro

Mikseta reloop rm 4000 pro 4 kanalna ispravna sochuvana 120e


120 €
или предлог цена
22 сеп 10:37Daljinski mikrofon DUAL CHANNEL...

NOV PROFESIONALEN daljinski mikrofon dual channel(pilotka,bubica i mi...


150 €
или предлог цена
22 сеп 08:37VOX Vegan Mojo Guitar Strap - гитарски каиш /gitarski kais

Нов, професионален каиш за гитара изработен од синтетичка кожа и алка...


2.799 МКД
или предлог цена
21 сеп 19:41Studiski mikrofon komplet so 7 elementi

NOV voopsto nekoristen TOP studiski kondezatorski mikrofon sostaven o...


2.500 МКД
или предлог цена
21 сеп 13:59NOVA kompaktna 4-kanalna mikseta so bloutooth...

Nova 4-kanalna mikseta so mp3 player,Bluetooth,USB,efekt DELAY,EQ,izl...


3.500 МКД
или предлог цена
21 сеп 13:59Столче за пијано (Stolce za pijano)

Купено е пред една година од SkyMusic. Без никаква забелешка на него.


2.500 МКД
или предлог цена
21 сеп 12:29Soundsense Pico mkII

CUSTOM MADE Кондензаторски микрофон, со вградено предпојачало. Пр...


35 €
или предлог цена
21 сеп 10:43Soundsense Pizo pikapi za zicani instrumenti

CUSTOM MADE Soundsense пикапи со предпојачало со одличен тон. Спарен...


950 МКД
или предлог цена
21 сеп 10:43NOVA crna mreza,topka,topki za SHURE beta58A,SM58 mikrofoni

NOVI mrezi za shure beta58A,SM58 zicani i bezicni mikrofoni


800 МКД
или предлог цена
20 сеп 16:57Daljinski sistem UHF so dva predavatela,dvokanalen,odlicen..

Daljinski profesionalen mikrofon potpolno NOV,voopsto neupotreben,dua...


160 €
или предлог цена
19 сеп 15:10mikrofon Monacor ECM-100 Electret Microphone so kabel.

mikrofon Monacor ECM-100 Electret Microphone so originalen kabel.soc...


1.500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
1.800 МКД
16 сеп 14:46BEYMA VALENSIJA RAZGLASNI ZVUCNI KUTII

BEYMA VALENSIJA SPANIJA OZBILNA FIRMA ZA IZRABOTKA I PROIZVODSTVO NA...


279 €
или предлог цена
14 сеп 20:42NOV daljinski sistem so dva mikrofona..

Nov nekoristen daljinski sistem so dva mikrofona,ima dobar zvuk i dob...


50 €
или предлог цена
14 сеп 13:05Vokalen Mikrofon WEISRE DM 608 - Microphone

Vokalen Dinamicen Mikrofon so odlicen kvalitet i performansi Proizvo...


1.500 МКД
или предлог цена
14 сеп 12:04Pojacalo PROEL AUP 240 R

Se prodava pojacalo proel mn malku koristeno vo ispravna sostojba


200 €
или предлог цена
14 сеп 00:00Prodavam Skretnica Lexsikon LXP 15

Leksikon lxp 15 sochuvana ispravna 100e


100 €
или предлог цена
12 сеп 17:07Prodavam Mek Effects Digital Studio Reverb 8

Mek effects digital stereo reverb 8 ispravna sochuvana 80e


80 €
или предлог цена
12 сеп 17:07Prodavam Aktivna Skretnica Rane AC 22

Aktivna skretnica rane ac 22 made in usa ispravna sochuvana120e


120 €
или предлог цена
12 сеп 17:07Shure sm 57 style mikrofon

Nov mikrofon, odlicen zvuk, klon na legendarniot Shure sm57. 2 komada


1.800 МКД
или предлог цена
12 сеп 17:04mikseta YAMAHA EMX 3000

Prodavam mikseta YAMAHA EMX 3000 vo dobra sostojba 2x300w


380 €
или предлог цена
12 сеп 00:12ELECTRO VOICE

Prodavam 15'' zvucnici 400w so najdobrite drajveri bas ELECTRO VOICE...


480 €
или предлог цена
11 сеп 21:34Floppy to USB emulator za KORG,ROLAND,YAMAHA,KURZWEIL ....

Floppy to USB emulator za KORG,ROLAND,YAMAHA,KURZWEIL,TEHNICS,SOLTON,...


2.500 МКД
или предлог цена
11 сеп 18:56Kapacinja za SHURE daljinskj mikrofoni...

Novi kapacinja za daljinski SHURE mikrofoni,odgovaaraat za PGX,SLX..P...


300 МКД
или предлог цена
11 сеп 13:23NOVA nekoristena kapsula,replika SHURE BETA58

Nova nekoristena kapsula,replika od shure beta58A....Kapsulata ima id...


1.000 МКД
или предлог цена
11 сеп 13:20Telo za Shure SLX.....

Komplet novo telo za Shure SLX,vasiot mikrofon ke izgleda kako nov......


1.500 МКД
или предлог цена
11 сеп 13:19Phantom-fantom power-napojuvanje za kondezatorski mikrofon

NOV nekoristen phantom power za kondenzatorski mikrofoni....


1.200 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
1.500 МКД
11 сеп 13:18NOV studiski POP KILLER.....

Nov nekoristen studiski pop killer....


1.000 МКД
или предлог цена
10 сеп 18:05Mikrofon Sennheiser MD43

Mikrofonot e kratko koristen I e socuvan mnogu. Kvaliteten I redok mo...


50 €
или предлог цена
09 сеп 13:09Prodavam gramafon Gemini XL500 ll

Prodavam gramafon vo odlicna sostojba model Gemini XL500 ll Mozna za...


300 €
или предлог цена
09 сеп 09:27Profesionalen Mikrofon - WEISRE SM-58 Vocal Microphone

Profesionalen mikrofon WEISRE SM 58, namenet za javni performansi , z...


2.800 МКД
или предлог цена
08 сеп 22:14✅✅БЕНД за жива музика за секаква весеба

Музика за секаков вид на весеби: *Свадби* *Веридби* *Мекици* *Крш...


1 €
или предлог цена
03 сеп 22:50Жива музика за секаков вид на веселби

Музика за секаков вид на весеби: *Свадби* *Веридби* *Мекици* *Крш...


3.000 МКД
или предлог цена
03 сеп 22:50JBL VRX

Prodavam skoro novo ozvucuvanje jbl vrx 6 sateliti i 4 basa pasivni. ...


7.000 €
или предлог цена
01 сеп 16:40Dynacord xa 2

Prodavam ozvucuvanje dynacord xa 2 sistem 4 basa fx20 i 2 satelita fx...


3.500 €
или предлог цена
01 сеп 16:40JBl zvucnici

Prodavam orginal zvucnici jbl MP415 odlicni mozat da sluzat i za moni...


500 €
или предлог цена
01 сеп 16:40Dynacord 12-3 d- lite

Prodavam orginal dynacord 12-3 d-lite. Sovrseno rabotat 100% ispravni


500 €
или предлог цена
01 сеп 16:40Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам