331 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

BOSS OD-3, Electro Harmonix, Behringer UMC 202HD

1. BOSS OD -3 2. Electro Harmonix Deluxe Memory Man 3. Electro Harm...


1 МКД
или предлог цена
Денес 21:25Harmonika WELTMEISTER Cantus IV deLuxe

Se prodava Weltmeister Cantus IV deLuxe(kabinska) Harmonikata e vo od...


1.400 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
1.600 €
Денес 19:22zvucnici JBL E80

Prodavam zvucnici JBL E80 JBL E80CH Highlights Dual 6" PolyPlas ...


320 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Аудио и видео продукција

Денес 17:12  НОВ ОГЛАС

JBL Flip 4 bluetooth zvucnik

Prodavam nov JBL bluetooth zvucnik so garancija. #jbl #zvucnik...


90 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Аудио и видео продукција

Денес 08:51Settimio Soprani artist6

Неразработена, нова.


4.400 €
или предлог цена
Вчера 23:15Prodavam Pijano Petrof socuvano

Prodavam Pijano Petrof dobro socuvano so dve predali.. malku upotrebu...


1 €
или предлог цена
Вчера 22:36Slusalki Sennheiser HD 265 Linear

Slusalkite se mnogu kvalitetni, ispravni, socuvani. SENNHEISER HD2...


50 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

Вчера 13:21Daljinski sistem UHF so dva predavatela,dvokanalen,odlicen..

Daljinski profesionalen mikrofon potpolno NOV,voopsto neupotreben,dua...


160 €
или предлог цена
Вчера 12:01NOV daljinski mikrofon SHURE BETA58A

NOV PROFESIONALEN dvokanalen daljinski sistem so mikrofon BETA58A rac...


170 €
или предлог цена
Вчера 12:00NOVA kompaktna 4-kanalna mikseta so bloutooth...

Nova 4-kanalna mikseta so mp3 player,Bluetooth,USB,efekt DELAY,EQ,izl...


3.500 МКД
или предлог цена
Вчера 12:00NOV Shure Beta58A mikrofon so prekidac (nadgradena verzija)

NOV profesionalen mikrofon Shure Beta58 so on-off prekidac,"MADE IN M...


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 12:00NOVA nekoristena kapsula,replika SHURE BETA58

Nova nekoristena kapsula,replika od shure beta58A....Kapsulata ima id...


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 12:00Se prodava Karaoke so odlicen zvuk 12 incen

Karaoke so odlicen zvuk 12 incen gratis uste eden mikrofon


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Аудио и видео продукција

Вчера 11:38Prodavam Mikseta Reloop RM 4000Pro

Mikseta reloop rm 4000 pro 4 kanalna ispravna sochuvana 120e


120 €
или предлог цена
Вчера 10:38Prodavam Sintisajzer Tehnics sx-KN501

Sitisajzer tehniks sx kn 501 ispraven sochuvan 170e.


150 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
170 €
Вчера 10:37dbx 286s

processor compressor za majk info na 078 726 951


9.500 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
10.000 МКД
Аеродром / Скопје

Аудио и видео продукција

02 окт 19:41M audio 192 | 6

se prodava zvucna poishe info na tel 078 726 951


6.500 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
7.000 МКД
Аеродром / Скопје

Аудио и видео продукција

02 окт 19:41Marshall Code 25 watt

Појачалото е во одлична состојба


120 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
130 €
02 окт 17:34Boss PW 10 Wah pedala

Pedalata e vo odlichna sostojba. Mozhna zamena za druga pedala


80 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
90 €
02 окт 17:33Prodavam Stagg Clarinet 77-C

Prodavam Stagg Clarinet 77-C


По Договор
или предлог цена
02 окт 14:35Studiski mikrofon komplet so 7 elementi

NOV voopsto nekoristen TOP studiski kondezatorski mikrofon sostaven o...


2.500 МКД
или предлог цена
02 окт 13:00Изнајмување на звучници и коњопои / Iznajmuvanje na zvucnici

Сакате да направите караоке журка, а немате опрема? Од сега ќе можете...


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Изнајмување

02 окт 13:00Klarinet

Se prodava klarinet vo odlicna sostojba .


170 €
или предлог цена
01 окт 13:20Timpanki (Birch) Breza Тимпанки

timpankite se novi nekoristeni od (birch) breza furnir cenata e ...


200 €
или предлог цена
01 окт 12:32Pojacalo Crest pro8200

Se prodava pojacalo Crest pro8200 vo odlicna sostojba...pojacaloto e...


1.050 €
или предлог цена
01 окт 10:36Се продаваат две гитари Flying V

Се продава Jackson Flying V и custom flying V. Двете гитари се сетира...


250 €
или предлог цена
30 сеп 11:26Prodavam zvucnici i pojacalo

Se prodavaat zvucnici, pojacalo i bluetooth ured koristeni za domasna...


1 МКД
или предлог цена
28 сеп 10:48PIJANO LEGNICA

Бренд: LEGNICA Модел: M110 Исправено пијано-Пијанино Боја: Americ...


1.400 €
или предлог цена
27 сеп 12:15Prodavam 3 Igli za gramofon Stanton D6800HP stylus

Prodavam 3 Igli za gramofon Stanton D6800HP stylus Specifikacii, ...


2.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

ДЈ Опрема

27 сеп 09:26Жива музика за секаков вид на веселби

Музика за секаков вид на весеби: *Свадби* *Веридби* *Мекици* *Крш...


3.000 МКД
или предлог цена
26 сеп 20:30✅✅БЕНД за жива музика за секаква весеба

Музика за секаков вид на весеби: *Свадби* *Веридби* *Мекици* *Крш...


1 €
или предлог цена
26 сеп 20:30Sony mikrofon ecm 959a

Kompleten


59 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
65 €
26 сеп 17:45Pedala Wah Man Stagg model wm1960bk

Odlicna Cena 2500


41 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
45 €
26 сеп 17:25Fantom 48v za mikrofoni

X4 Novo Ispravno Cena 2000 dem


33 €
или предлог цена
26 сеп 17:07Tascam MA-AD8 A/D-Konverter mikrofonsko predpojacalo

Odlicen


55 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Аудио и видео продукција

26 сеп 17:01Столче за пијано (Stolce za pijano)

Купено е пред една година од SkyMusic. Без никаква забелешка на него.


2.500 МКД
или предлог цена
26 сеп 13:02Prodavam Skretnica Lexsikon LXP 15

Leksikon lxp 15 sochuvana ispravna 100e


100 €
или предлог цена
26 сеп 12:44Prodavam Mek Effects Digital Studio Reverb 8

Mek effects digital stereo reverb 8 ispravna sochuvana 80e


80 €
или предлог цена
26 сеп 12:44Prodavam Aktivna Skretnica Rane AC 22

Aktivna skretnica rane ac 22 made in usa ispravna sochuvana120e


120 €
или предлог цена
26 сеп 12:43Prodavam Disko Mikseta LEM DM82 Legendaren Model

Prodavam Disko Mikseta LEM DM82 Legendaren Model


170 €
или предлог цена
24 сеп 09:54Страна 1 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам