121 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Krojacka nikolaidis cirkular 2006 god 6 kw so predrezac

Krojacka nikolaidis 2006 god proizvedena,so dva motori edniot e predr...


1.800 €
или предлог цена
Денес 02:30CNC Fiber Laser Masini

MADE IN SERBIA AMTools iz Nisa sa ponosom predstavlaja svoje CNC pro...


1 €
или предлог цена
Денес 01:07CNC Обработувачки Центри

AM Tools iz Nisa sa ponosom predstavlaja svoje CNC proizvode namenjen...


1 €
или предлог цена
Денес 01:07CNC Струг

AM Tools iz Nisa sa ponosom predstavlaja svoje CNC proizvode namenjen...


1 €
или предлог цена
Денес 01:07СЕ ПРОДАВААТ МАШИНИ ЗА ШИЕЊЕ КОЖА

Се продаваат машини за шиење кожа кантирки, рамни, цик цак и машина з...


1 €
или предлог цена
Вчера 12:19Kantarica ABS i PVC Traka donesena od Svajcarija

Mnogu malku koristena i mnogu socuvana.Ova cena e samo za kes.


2.000 €
или предлог цена
Вчера 10:42GRADEZEN KOMPRESOR BroomWade CA1 - S ENGLAND

GRADEZEN KOMPRESOR VO ODLICNA SOSTOJBA KUPEN OD POLJOPRIVEDNA ZADRUGA...


1.850 €
или предлог цена
Вчера 09:17Penomat 250L za samousluzna peralna

Prodavam penomati 250l pogoden za samousluzna peralna moze komplet s...


1 €
или предлог цена
Вчера 01:49Penomat 100L za peralna

Prodavam turski penomat 100L poloven komplet so crevo i pistol


7.000 МКД
или предлог цена
Вчера 01:49Masini za sienje na koza

Se prodavaat 12 industriski masini za sienje na koza .Site masini se ...


6.500 МКД
или предлог цена
01 дек 23:50Elektromotor motor monofazen

Se Prodava elektromotor monofazen 0.5kw 1400 obrtaja ispraven od mes...


1 МКД
или предлог цена
01 дек 18:14Oprema za avtoperalna pistoli za penomat i vap masini cetki

Oprema za avtoperalna -pistoli za penomat i za vap , - masina za te...


1 €
или предлог цена
01 дек 13:15konec poliester za koza

Konec poliester za koza I tapaciranje so golemina 10-ka, 20-ka,30-ka,...


100 МКД
или предлог цена
01 дек 07:57PILA GER CIRKULAR ZA METAL PEDRAZZOLI ITALY

PILA GER CIRKULAR ZA METAL VO ODLICNA SOSTOJBA VODENO LADENJE PILA OD...


650 €
или предлог цена
30 ное 18:18DVOGLAV CIRKULAR GER BREVETTI ITALY

UPOTREBUVA PILA DO 350mm KOMANDA NA PNEUMATCKI NA NOZEN PEDAL PVC ALU...


1.400 €
или предлог цена
30 ное 18:17ДИЗЕЛ ПУМПА ЗА ВОДА НОВА! / DIESEL WATER PUMP NEW!!

DIESEL WATER PUMP Type: 3" Power: 3.0HP Max.capacity: 1000L/MIN Tota...


500 €
или предлог цена
30 ное 17:59Elektro motori

Prodavam trofazni elek.motori so golemi kw i razlicni obrtai 30kw 14...


20 €
или предлог цена
29 ное 20:56KUTER ZA MESO ALPINA SCHWEIZ

SILNA PROFI MASINA ZEMENA OD 2 COVEKA MESARNICA VO CH !!!!! SO KO...


1.800 €
или предлог цена
29 ное 16:47KOMPRESOR TRUDBENIK DOBOJ 500L

Prodavam kompresor vo ispravna sostojba 500l motor trofazen 4kw,rabot...


1.300 €
или предлог цена
29 ное 13:39HIDRAULIKA AGREGAT ZILINDAR KLIP

HIDRAULIKA AGREGAT ZILINDAR KLIP


470 €
или предлог цена
28 ное 07:33ЧЕВЛАРСКА МАШИНА

Продавам чевларска машина за шиенје на ѓонови или меѓу-ѓонови (BLAKE ...


650 €
или предлог цена
24 ное 14:53Elektromotor 2.2kw monofazen

Se Prodava elektromotor 2 kw 2800 obrtai Sever monofazen 1.1 kw 28...


1 МКД
или предлог цена
23 ное 09:59Reduktori i elektromotori

Poveke vidovi na elektro motori i reduktori


1 €
или предлог цена
19 ное 13:17Industriska mashina za sienje i overlok

Industriska step masina prav step,cik cak i dupcalka komplet so posto...


200 €
или предлог цена
18 ное 18:27Hidraulicni agregati

4 Hidraulicni agregati od 5,5kw, 3kw, 2kw, 1kw


1 €
или предлог цена
18 ное 16:46Viljuskar paleten

Viljuskarcinja vo odlicna sostojba cena povolna


1 €
или предлог цена
18 ное 16:46Elektromotori Reduktori

Elektromotori i reduktori Novi i polovni


1 €
или предлог цена
18 ное 16:46Presa

Presa


1 €
или предлог цена
18 ное 16:46Hidromoror

Hidro motor nov


1 €
или предлог цена
18 ное 15:49Hidraulicna pumpa

Hidraulicna pumpan


1 €
или предлог цена
18 ное 15:49HIDRAULICEN AGREGAT

Agregat hidraulicen


1 €
или предлог цена
18 ное 15:48Presa

Presa


1 €
или предлог цена
18 ное 15:48Wap visok pritisok 250 bar

Se prodava wap inter pump 250 bara mnogu mokjen servisiran spremen za...


800 €
или предлог цена
17 ное 10:43Се продаваат машини за сечење на мермер

Се продаваат машини за сечење на блокови за мермер и гранит. Машина г...


1 €
или предлог цена
16 ное 10:35delovi za kafemat

delovi od germanija vo odlicna sostojba


9.000 €
или предлог цена
16 ное 02:38Brizgalka BOY 15

Prodava se brizgalka BOY 15 Bese vo ispravna sosojba se rasturi da ...


400 €
или предлог цена
08 ное 17:48Aparat za zavaruvanje

Industriski so elektrodi Kontakt 075 342 342


1 €
или предлог цена
07 ное 17:21Holzher uno1302

top sostojba krajno secenje,frezi,cirkli lepak na patroni info :07...


По Договор
или предлог цена
07 ное 14:05PUMPI ZA BENZINSKA

PUMPI ZA BENZINSKA, ZA PRIVATNI POTREBI KOJ IMA CISTERNA ITN...SKORO ...


200 €
или предлог цена
06 ное 13:13Prodavam trofazen motor 5.5kw

Prodavam trofazen motor sever 5.5kw 1400 obrtai br za kontakt 0709120...


250 €
или предлог цена
25 окт 20:45Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам