1090 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Novi parkside udarni strafilici

Novi so baterija polnac i udarni klucevi vo kufer


8.000 €
или предлог цена
Вчера 18:36CANON IR 7055i COLOR

Продавам Canon IR7055i колор во исправна состојба 700 evra. Можи да...


700 €
или предлог цена
Вчера 18:08Soncogled za jadejne

TELEFON KONTAKT 070430976 Jonce TELEFON KONTAKT 070430976 Jonce TELEF...


По Договор
или предлог цена
Вчера 18:04CNC freza za metal 4 oski

CNC freza so 4 oski za metal drvo plastika... masinata ima nova elek...


1.111.111 €
или предлог цена
Вчера 17:01HTZ OPREMA RAB ALISTA

Rabotnicki alista za site zanimanja i profesii


10 €
или предлог цена
Вчера 16:27RESETKI SLIVNICI

RAZNI RESETKI ZA KANALI FARBARI KONZRVNI FAB SKALI PLATFORMI I DRUGI ...


1 €
или предлог цена
Вчера 16:26ELEKTRO MOTOR

Razni vidovi na el motori i so reduktori el mot so 136 kw i pomali s...


1 €
или предлог цена
Вчера 16:25KOMPRESOR I AGREGAT

Se prodava kompresor MNOGU DOBAR 22kw zavojen i klipen 500 L


1 €
или предлог цена
Вчера 16:25VAKUM PUMPA

Vakum pumpa i drugi pumpi. el motori so reduktori. i obicni el turbin...


1 €
или предлог цена
Вчера 16:25Topol stol za posluzuvanje na hrana

Se prodava topol stol (bain marie) za posluzuvanje na hrana, linijata...


8.500 €
или предлог цена
Вчера 15:47  НОВ ОГЛАС

СЕ ПРОДАВААТ ФРИЖИДЕРИ

Се продаваат витринa под гаранција, стара витрина и фрижидер за длаб...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:4320 Литарска електрична фритеза

Фритезата може да работи на два посебни дела. Изработена е од специја...


250 €
или предлог цена
Вчера 13:43,ladilnik komora

SE prodava komora ladilnik 36 m3 so minusen rezim -18' vo ispravna so...


2.900 €
или предлог цена
Вчера 13:42MASINA ZA RONENJE KOCANI

Masinata e mnogu brza i efikasna Prajkam po kargo niz site gradovi


1 €
или предлог цена
Вчера 13:32Osovina i spiralni federi za resetka ili rolo garazna vrata

Prodavam osovina(cevka) so tri spiralni federi za garazni rolo vrati,...


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:31Cnc

Vrsime sekakov vid na uslugi so cnc masini ( cnc strug i cnc vertikal...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:00Штрафилица ударна 20v PARKSIDE

Штрафилицата е нова од германско производство PARKSIDE. Штрафилицата...


6.500 МКД
или предлог цена
Вчера 12:52  НОВ ОГЛАС

Штрафилица 12v PARKSIDE

Штрафилицата е нова од германско производство PARKSIDE. Јачина 12v -...


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 12:49  НОВ ОГЛАС

Freza 1200w PARKSIDE

Frezata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina 1200 wati,...


4.000 МКД
или предлог цена
Вчера 12:34Brusalica 1200w PARKSIDE

Brusalicata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina 1200 w...


4.000 МКД
или предлог цена
Вчера 12:34Baterija 20v-4Ah PARKSIDE

Baterijata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina 20v-4Ah...


3.500 МКД
или предлог цена
Вчера 12:33Bakarna, Бакарна...МАСТ, MAST

Prodavam Bakarna mast , CELA KANTA,KOFA ..20 KG YU ...KVALITET


13.000 МКД
или предлог цена
Вчера 12:22Samousluzna /Samoposluzna peralna

Prodazba servis garancija i implementiranje na novi sistemi za samopo...


1 €
или предлог цена
Вчера 12:10Samousluzna Menuvacnica/menuvacnici

Prodazba na menuvacnici koi davaat zetoni Menuvacnici koi menuvaat ...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 12:09Самопослужна/Самоуслужна перална за перење на автомобили

АКЦИЈА ДО 28 ФЕБРУАРИ НАМАЛЕНИ ЦЕНИ Нудиме Италијански комплетни...


2.800 €
или предлог цена
Вчера 12:08Samousluzna/samoposluzna avto peralna

Prodazba na komletni masini za samoposluzno perenje na vozila ... Ko...


2.800 €
или предлог цена
Вчера 12:08Super/turbo pena za samousluzna/samoposluzna peralna

Prodazba na sistem za turbo pena ..bez penomati kazani i slicno samat...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 12:08Vozdusen Pistol 1/2 Ingersoll titanium 1350Nm

Pistolot e vo ispravna sostojba 100% so garancija kupen e od Solun od...


1 €
или предлог цена
Вчера 11:26  НОВ ОГЛАС

Брусалица Елпром Ловеч / Brusalica Elprom Lovech

Се продава брусалица Елпром Ловеч.Брусалицата е зачувана , во беспрек...


100 €
или предлог цена
Вчера 11:00СТАКЛА ЗА МАСКА ЗА ЗАВАРУВАЊЕ тркалезни Ø 50mm огледални

СТАКЛА ЗА МАСКА ЗА ЗАВАРУВАЊЕ тркалезни Ø 50mm огледални ATHERMAL ...


160 МКД
или предлог цена
Вчера 10:43СТАКЛА ЗА МАСКА ЗА ЗАВАРУВАЊЕ 90х110mm

Заштитни стакла за маска за заварување 90(ширина) х 110(должина) : ...


160 МКД
или предлог цена
Вчера 10:43Заварување- транспарентно проѕирно заштитно стакло

Заварување- транспарентно проѕирно заштитно стакло 90 х 110 Едно па...


20 МКД
или предлог цена
Вчера 10:43TIG заварување - Керамички гасни млазници

Се продаваат керамички гасни млазници за TIG заварување во различни г...


300 МКД
или предлог цена
Вчера 10:42Фреза за метал LUKAS HFD 1210.06 Z7

Се продаваат две фрези за метал, со топчеста глава од германската фир...


600 МКД
или предлог цена
Вчера 10:40RIMAG - магнетни огледала за контрола при заварување

Се продаваат магнетни огледала (RIMAG) за контрола на заварени споеви...


750 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
800 МКД
Вчера 10:40Инструмент за мерење температура testo 925 и сонда

TESTO 925 e професионален инструмент за мерење температура + површи...


6.000 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
6.300 МКД
Вчера 10:38Vaga

Vaga do 150kg Ispravna


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 10:33Pcenka uvrekena

Pcenka vo zrno cisto ne krsheno uvrekjena rekolta 2022 za povekje inf...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 МКД
Вчера 09:54Рачна маказа / makaza за железо и лим

Рачна маказа сечи лим до 12см и железо коцка и округло до 16см донесе...


400 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
450 €
Вчера 09:32Bansek / Бансек METABO

Добро сочуван бансек метабо во одлична работна состојба купен од Герм...


300 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
320 €
Вчера 09:32Страна 1 од 28

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам