Гази Баба
                   
329 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

MAN TGX 440

Kamionot e redovno servisiran, 2008ma godina, komplet tapaciran, kože...


12.800 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

31 мај 16:56Промовирано

Scania R420 vo odlicna sostojba

Prodavam Scania R420 -najvisoka kabina -gumi 90% -registriran do ...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Денес 16:00Transportni uslugi

Usluga so kran i kipper 077 560 664 oliver


50 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Денес 15:54MAN TGL 12.180 2007

📢MAN TGL 12.180 2007 ▪️Цена на возилото: 12500€ + 18% ДДВ ✔️Тип...


12.500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Денес 13:00MAN TGL 8.180 2007

MAN TGL 8.180 2007 ▪️Цена на возилото: 12500€ + 18% ДДВ ✔️Тип на...


12.500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Денес 13:00Volvo FH 2015g Mega

Prodavam Vlekac Mega Volvo 2015g 37.000eura Poluprikolka Schmitz 2...


37.000 €
или предлог цена
- 31 % Попуст
54.000 €
Гази Баба / Скопје

Камиони

Денес 12:16prevoz trasport so kamioni kiper avto digalka kran

sekakov vid na prevos so kamioni kiper avtodigalka kran, prevoz na ...


70.976.418 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Денес 10:17MAN DELOVI 153 163 220

DEFERNCIONAL REZERVAR 100 LITRA ALANSER BOS PUMPA FEDERI DELOVI ...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Денес 09:07Usluga so Kran Hiap Utovar Istovar

Se vrsi sekakov vid na Transport Usluga so Kran Digalka Utovar is...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Денес 08:56Utovar Istovar i Transport na Kontejneri Ken Baraki

Se vrsi sekakov vid na Transport Usluga so Kran Digalka Utovar is...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Денес 08:38Mercedes Atego 815 Miler Kiper

Atego 815 godina 2004/5 vo ekstra sostojba so 6 brzini registriran i ...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Вчера 18:48FURGON 6 60 m god 2008

Furgon 6.60 m Shirina 2.50 m Visina 2.40 m


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Вчера 16:57SANDUK 7.20 M GODIN 2009

Sanduk 7.20 M Shirina 2.50 m Visina 2.50 m Shasija 86 m


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Вчера 16:57FURGON 7.40 M GOD 2010 Termoking

Furgon 7.40 m Shirina 2.50 m Visina 2 m Shasija 86 m Termoki...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Вчера 16:57ATEGO 8.18 GODINA 2007 ero 4

ATEGO 8.18 god 2007 ero 4 Sandukot 6.20 m ima rampa Feder napred ...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Вчера 16:57MAN 12 180 GOD 2009 ERO 5

Man 12 180 god 2009 ero 5 Furgon 8.20 m ima rampa feder napred naza...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Вчера 16:56MAN 12 250 god 2009 ero 5

Man 12 25 god 2009 ero 5 furgon 7.20m Ima rampa gumite 80% se dobri...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Вчера 16:56Prevoz transport so kamion kiper kran prevos

Prevoz trasport na - gradezni matrijali - masini - bekaton - mot...


70.976.418 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Вчера 15:05315 70 R 22.5

Se prodavaat gumite so dobra shara


110 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
120 €
Гази Баба / Скопје

Камиони

Вчера 13:35Kiper

Se prodava scanija 112 kiper


15 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

05 јун 22:32MAN 10.153 KIPER

MAN 10 153 MILER KIPER GUMI 80% ATESTIRAN 5.5 TONA NOSIVOST POJ...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

05 јун 19:12KRAN Digalka za Kontejneri i Baraki

Transport i Montaza na Kontejneri za Kancelarii


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

05 јун 14:42Treto Sedista za kamion

Treto sedista za kamion u sredina za Man Mercedes i drugi kamioni pa...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

05 јун 12:53Kamion slep zastava 650

Kamionot e vo ispravna sostojba registriran do 01.04.2023 broj za kon...


4.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

04 јун 21:08Atego 12 18 god 08

Atego 12 18 god 08 so site pllateni davacki do reg so dobri gumi na...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

04 јун 11:43Atego 12 18 god 08

Atego 12 18 god 08 so site pllateni davacki do reg so dobri gumi m...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

04 јун 11:43Man 8 150 god 08 Shlep

Man 8 150 god 08 Shlep so novi gumi Regisriran so Atest so nova maka...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

04 јун 11:42Daf Lf 45 160 god 08

Daf 45 160 god 08 Regisriran so novi gumi so Klima shper Krevek za ...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

04 јун 11:42Sanduk 6.20

Sanduk 6.20 shir 2.50 visok 2.50


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

04 јун 11:42Olominski Rampi za kamion

Olominski rampi za kamion god 2010 pasirat na site kamioni


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

04 јун 11:42KAMION 16-17 4x4 KIPER ODLICNA SOSTOJBA

povise info 070666410


6.500 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
7.000 €
Гази Баба / Скопје

Камиони

04 јун 11:36KAMION 14-19 ODLICNA SOSTOJBA

pov info 070666410


3.700 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
4.000 €
Гази Баба / Скопје

Камиони

04 јун 11:36MAN TGL 8 180 2008 GODINA

🚛🚛⬆️➡️ MAN TGL 8 180❗ 2008 GODINA ❗VO ODLICNA SOSTOJBA ❗ 4 NOVI GUM...


9.000 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
10.000 €
Гази Баба / Скопје

Камиони

04 јун 11:05DELOVI ZA VOLVO

Delovi za volvo FH12 420 077902404


100 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

04 јун 08:50Kamionski gumi

Poseduvame polovni gumi sekakvi dimenzii I za pomali kamioni , povoln...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

03 јун 15:58Volvo FH 500 2017

Volvo FH 500. 2017 mega 5450000km Servisna istorija vo Volvo ovla...


45.000 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
50.000 €
Гази Баба / Скопје

Камиони

03 јун 14:51BANDASI 17.5 KAKO NOVI 6 KOMADA

070666410 070386548


6 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

02 јун 14:03BANDASI COLOVNI 17.5 19.5 22.5

070386548


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

02 јун 12:26Utovar Transport i Istovat na Kontejneri

Transport na Kontejneri nis site Dostapni i tesko dostapni Tereni niz...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

02 јун 08:44Sanduk 7.20 so roletna cerada

Sanduk 7.20 so roletna god 2010 mnogu sacuvan


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

01 јун 22:03Furgon dolg 8m

Furgon dolg 8m shir 2.50 visok 2.60


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

01 јун 22:03Страна 1 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам