Подкатегорија:
                   
5 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Makmist sistemi za ladenje za restorani i kafici

Misting sistemite moze da se koristat vo site industrii kade sto ima ...


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Угостителство / Кафулињата

25 јул 14:58Kafe so poraka-Afirmacii Афирмации

Правам афирмации за кафичи и ресторани тоа се мотивиран текст што се ...


100 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Угостителство / Кафулињата

04 јун 18:04специјални тркала Ф70-200 вртливи стабилни нови

Наше Лично Производство и Продажба и Достава Веднаш.....А- Тестирани ...


1.880 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Угостителство / Пекара

16 ное 09:09Restoran vo Skopje ima potreba od kelner

Restoran vo Skopje ima potreba od krlner, plata 17000 Telefon za kont...


17.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Угостителство / Ресторани

02 јул 14:14ИЗНАЈМУВАЊЕ ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ЗА ЗАБАВА

Се изнајмува деловен простор во Phoenix Coffee за новогодишна прослав...


4.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Угостителство / Кафулињата

08 дек 18:21Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам