257 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Plusmed lenti za seker ленти за шеќер 1x50

Plusmed Нови ленти за мерење на шеќер/гликемија во крвта. Novi lenti ...


600 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

Денес 20:24Aparat za osteten sluh, slusen aparat Rusko Proizvodstvo

Nov aparat za lica so osteten sluh, CONSTANT, Rusko proizvodstvo. ...


1.500 МКД
или предлог цена
Денес 18:21Puls Oksimetar za merenje na saturacija na kislorod vo krvta

Aparat za merenje na Pulsot i na Kislorod vo krvta.. Ednostavno se s...


400 МКД
или предлог цена
Денес 18:17Slusen aparat Rusko Proizvodstvo - Aparat za osteten sluh

Nov aparat za lica so osteten sluh, CONSTANT, Rusko proizvodstvo. ...


1.500 МКД
или предлог цена
Денес 18:14Aparat za osteten sluh - Sound Amplifier-se polni baterijata

Nov aparat za lica so osteten sluh... Ima vgradena baterija, se poln...


850 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

Денес 18:13LED Ring Fill Light ... za fotografija sminka tetovaza i dr

LED Ring Fill Light Модел CXB 300 Големина 12 инчи дијаметар на к...


999 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
1.200 МКД
Аеродром / Скопје

Останато

Денес 18:13Germanski Slusen aparat za osteten sluh - se polni na struja

GREAT EAR Германски Апарат за Слух... Со едно полнење батеријата тра...


2.500 МКД
или предлог цена
Денес 17:55TENS aparat za Fizikalna Terapija Masaza so struja

TENS e aparat koj sed kortisti vo fizikalna terapija za namaluvanje n...


1.700 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

Денес 17:54VERSACE THE DREAMER

MASKA TOALETNA VODA ORIGINAL KUPENA VO ITALIJA 50ML, JAK I PRIJATEN M...


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Машка козметика

Денес 17:32  НОВ ОГЛАС

Aparat za lica so osteten sluh, slusen ured XM 913

🔥 Апарат за Слух ХМ 913 Со променливи батерии 👍 Цена 999 ден ...


999 МКД
или предлог цена
Денес 15:51  НОВ ОГЛАС

Сушара за билки

Се профдава сушара за билки( чаеви)


3.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Алтернативна медицина

Денес 15:20  НОВ ОГЛАС

PRODAVAM ANTIDEKUBITEN DUSEK

PRODAVAM ANTIDEKUBITEN DUSEK


5.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:46Продавам ортопедска чизма

Продавам малку користена ортопедска чизма.Големина L


1.500 МКД
или предлог цена
Денес 13:14Prodavam originalni naocari Cazal

Prodavam originalni naocari Cazal.Barajte na ovoj br.070 362 009 Geor...


200 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Оптички уреди / Очила

Денес 11:32  НОВ ОГЛАС

Medicinski ventil za kislorod O2/Вентил за Кислород О2

Вентил за боца со килсород, со овлажнувач. Дискретно одредување на ко...


12.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

Вчера 11:03PRODAVAM DIGITALEN MERAC ZA KRVEN PRITISOK KAKO NOV

PRODAVAM DIGITALEN MERAC ZA KRVEN PRITISOK, RABOTI SUPER, KAKO NOV. M...


600 МКД
или предлог цена
Вчера 10:49Ортопедско помагало

Се продава количка-помагало за движење. Контакт Кристина 079281892


20 €
или предлог цена
13 авг 19:08APARAT ZA MERENJE PRITISOK tel 077864936

Prodavam aparat za meremje kven pritisok sendo mnogu malku koristen ...


2.000 МКД
или предлог цена
12 авг 23:12APARAT ZA DISENJE PHILIPS

Apart za disenje Philips


3.250 €
или предлог цена
12 авг 22:40MASKA ZA LICE

maska so pm 2,5 aktiven jaglen FILTER


450 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Управување со тежината

12 авг 16:58Парфеми VICTORIA'S SECRET

Нови парфеми VICTORIA'S SECRET донесени од Америка: - Bombshell 50ml...


2.000 МКД
или предлог цена
12 авг 14:28Aparat za merenje seker

Prodavam nov aparat za merenje seker vo krvta vo komplet so lenti i i...


По Договор
или предлог цена
12 авг 12:10ПРОМОТИВНО ГЕЛ ЛАК 400 ДЕН

Изработка на гел лак на природни нокти за само 400 ден


400 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Маникир и педикир

12 авг 07:44Infrared Bezkontakten temometar toplometar termomer toplomer

Нови безконтактни термометри за мерење на телесна температура и за ме...


599 МКД
или предлог цена
11 авг 20:55Depilator Rowenta

Карактеристики Број на пинцети * 24 пинцети Брич * Апарат за доте...


По Договор
или предлог цена
10 авг 18:32POLOVNI SOLARIUMI UVEZENI OD STRANSTVO

PRODAVAM POLOVNI SOLARIUMI UVEZENI OD GERMANIJA I SVAJCARIJA I REZERV...


2.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нега на лице

10 авг 13:15kukla kukli za trening ucenje za frizeri frifuri

Куклата е со долга коса од 55 цм наменета е за усовршување на фризери...


2.200 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нега на коса

10 авг 12:50Se prodavaat apcinja Vitaceptin

Se prodavaat apcinja Vitaceptin Novi kupeni od Zegin ostanati uste 7...


3.000 МКД
или предлог цена
10 авг 07:54Masaza za ponezniot pol

Само за понежниот пол Бенефитите од имплементирањето на релакс масажа...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Масажа и Сауна

09 авг 13:27Koncentrator za Kislorod

Prodavam nov kvaliteten koncentrator za kislorod Amerikansko proizv...


48.500 МКД
или предлог цена
07 авг 23:56Масажер Massager anti-cellu -ZEPTER

Швајцарски масажер за цело тело. Оргинал торбичка и плус 3 различни ...


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нега на тело

07 авг 01:48Nov ROVUS CISTAC NA PAREA

Versatile steamer mnogu prakticen cistac na parea za vaseto lice, de...


1.200 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

06 авг 17:07Masazer I prijatno zatopluvanje na vasite noze

Dve funkcii vo eden masazer I zatopluvac na nozete, Nov neupotrebuva...


1.600 МКД
или предлог цена
06 авг 01:22MOSER 1400 Mashinka za Shishanje Kosa

Prodavam ORIGINAL MOSER 1400 elektrichna mashinka za potshishuvanje, ...


4.200 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

05 авг 13:08Transporter za bebe

Se prodava transporter za bebe koristen premnogu kratko vreme


1.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

04 авг 00:46Koncentrator za kislorod

Se prodava koncentrator za kislorod. Cena 20.000 denari. Za poveke i...


20.000 МКД
или предлог цена
03 авг 18:30NASADNI INSTRUMENTI,TEHNICKI MOTOR

PRODAVAM POLOVNI ISPRAVNI NASADNI INSTRUMENTI TEHNICKI NASADNICI 200 ...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Стоматолошка грижа

03 авг 07:39PRODAVAM DIGITALEN MERAC ZA KRVEN PRITISOK

PRODAVAM DIGITALEN MERAC ZA KRVEN PRITISOK SO NOVO PERNICE VOOPSTO NE...


1.500 МКД
или предлог цена
02 авг 09:10Fitnes sprava

Se prodava fitnes sorava, vo 10 god sopstvenost od koj 1 mesec korist...


3.500 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
4.000 МКД
Аеродром / Скопје

Ослабување и Исхрана

02 авг 07:04Pegla Figaro za kosa ; Пегла фигаро за коса philips

како ново употребено само 2,3 пати Скопје, AERODROM 1100 денари B...


1.100 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нега на коса

01 авг 19:57Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам