Кичево
                           
68 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Продава стан 67m2

Се продава стан одлично сочуван на 3-ти кат во зградата Словенија Лес...


40.000 €
или предлог цена
Кичево

Станови

Вчера 13:00Се издава стан во Кичево

Се издава двособен наместен стан во Ламели на прв кат. Информации на ...


1 €
или предлог цена
Кичево

Станови

Вчера 10:36Namesten stan za izdavanje

Se izdava stan. Namesten Internet Kabelska Dve spalni sobi...


200 €
или предлог цена
Кичево

Станови

03 фев 20:49Renovirana Garsonjera so nov mebel

Garsonjerata e adaptiran deloven prostor (mozzi da se koristi i kako ...


18.000 €
или предлог цена
Кичево

Станови

03 фев 14:35Купувам стан

Купувам стан 35-40м2 со посебна спална соба во Скопје (Кисела вода,Х...


40.000 €
или предлог цена
Кичево

Станови

01 фев 15:18Se prodava stan vednas do opstina Kicevo

Se prodava stan vo zgradata do opstinata vo Kicevo. Stanot e so povrs...


1 €
или предлог цена
Кичево

Станови

31 јан 11:06Komplett so Möbel

Komplett so Möbel cena 60.000€


1 €
или предлог цена
Кичево

Станови

28 јан 19:50Stan na 1vi kat sproti apt. Bruno

Se prodava stan od 72 m2 + 6 m2 podrum na 1vi sprat sproti apt Bruno ...


1 €
или предлог цена
Кичево

Станови

27 јан 00:54Kupuvam stan okolu 50-60 kvadrati

Kupuvam stan okolu 50-60 kvadrati


1 €
или предлог цена
Кичево

Станови

24 јан 19:59Se prodava 75m2 stan vo Kicevo

Se prodava trosoben stan od 75m2. Na sproti OU " Sande Sterjoski" Kic...


1 €
или предлог цена
Кичево

Станови

21 јан 11:16Se iznajmuva stan

Poveke info na tel 070/296-370


250 €
или предлог цена
Кичево

Станови

15 јан 18:11Продавам стан

Се продава стан-ИТНО ОДЛИЧНО СОЧУВАН Телефон за контакт:071/254-828 ...


40.000 €
или предлог цена
Кичево

Станови

13 јан 20:53Се продава прекрасен трособен апартман во Кичево

Се наоѓа непосредно до булеварот во нова зграда со четири станбени ед...


92.000 €
или предлог цена
Кичево

Станови

07 јан 18:36Baram stan

Baram stan vo Kicevo do 60m2


По Договор
или предлог цена
Кичево

Станови

02 јан 15:36Se prodava stan na Bul. Osloboduvanje

Se prodava stan na Bul. Osloboduvanje so povrsina od 55m2, stanot ima...


1 €
или предлог цена
Кичево

Станови

27 дек 21:50Stan na bulevar na 4ti kat

Se prodava stan so povrsina od 100m2 na 4ti kat na Bul. Osloboduvanje...


1 €
или предлог цена
Кичево

Станови

24 дек 01:59Se prodavaat novi stanovi na Bul. Osloboduvanje

Se prodavaat novi stanovi od 55m2 vo nova zgrada so lift na Bul. Oslo...


1 €
или предлог цена
Кичево

Станови

24 дек 01:52PRODAVAM STAN VO CENTAROT NA OHRID

Prodavam stan vo Ohrid vo neposredna blizina na OPSTINATA.Povece info...


1.100 €
или предлог цена
Кичево

Станови

19 дек 16:18PRODAVAM STAN VO KICEVO 71m2

Prodavam stan vo Kicevo na mnogu ubava lokacija. Povece informacii n...


1 €
или предлог цена
Кичево

Станови

19 дек 16:07iznajmuva Stan / Banes Struga

se izdava stan za poveḱe informacii ve molime kontaktirajte ne prek...


1 €
или предлог цена
Кичево

Станови

18 дек 08:54Stanovi na prizemje za deloven prostor 50m2 /60m2/ 75m2

Se prodavaat stanovi od 50m2 / 60m2 / 75m2 na prizemje idealni za del...


1 €
или предлог цена
Кичево

Станови

25 ное 21:35Se prodava Stan

Stano ima tri sobi spalna kujna dnevna kupatilo 1 terasa I 1 podrum.V...


25.000 €
или предлог цена
Кичево

Станови

16 ное 06:25IZDAVANJE NA STANOVI POD KIRIA VO KICEVO

se izdavaat 2 stanovi so 60m2 i 110m2 pod kiria vo kicevo. Cena po d...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Станови

12 ное 17:55IZDAVANJE NA STANOVI POD KIRIA VO KICEVO

izdavanje na stanovi pod kiria


200 €
или предлог цена
Кичево

Станови

12 ное 17:45PRODAVAM STAN MNOGU

продавам во непосредна близина на опстината


40 €
или предлог цена
Кичево

Станови

03 ное 14:28se izdava stan

se izdava stan za poveḱe informacii ve molime kontaktirajte ne prek...


3 €
или предлог цена
Кичево

Станови

31 окт 14:13Se izdava Stan nasproti komunalez

Se izdava Stan nasproti komunalez central vo poskite zgradi za podet...


170 €
или предлог цена
Кичево

Станови

28 окт 08:53IZDAVANJE NA STANOVI POD KIRIA VO KICEVO

izdavanje na stanovi pod kiria vo Kicevo(za seriozni klienti)


По Договор
или предлог цена
Кичево

Станови

23 окт 09:56Se prodava stan

Se prodava trosoben stan 69 kvadrati so 2 terasi, podrum 4 kvadrati i...


1 €
или предлог цена
Кичево

Станови

14 окт 21:57Hitno se prodava stan

Se prodava trosoben renoviran stan vo Lameli - Kicevo Cena po dogovor


По Договор
или предлог цена
Кичево

Станови

14 сеп 16:02Se izdavat 3 stanovi pod kirija sprotiv gimnazija

jepen banesa me qera perball gjimnazi ne Twins center banesat jane ...


1 €
или предлог цена
Кичево

Станови

12 сеп 20:56SE PRODAVA STAN

Se prodava stan na dva nivo, 7 kat i 8 kat. so kvadratura 133m2. Stan...


1 €
или предлог цена
Кичево

Станови

27 јул 13:04IZDAVANJE NA STANOVI POD KIRIA VO KICEVO

IZDAVANJE NA STANOVI POD KIRIA VO KICEVO(za seiozni klienti)


200 €
или предлог цена
Кичево

Станови

02 јул 19:39IZDAVAM DVOSOBENSTAN VO AVTOKOMANDA

Se izdava stan vo Avtokomanda za podolg period


180 €
или предлог цена
Кичево

Станови

20 јун 15:29IZDAVANJE NA STANOVI POD KIRIA VO KICEVO

Izdavanje na stanovi pod kiria vo Kicevo (samo za seriozni klienti)


По Договор
или предлог цена
Кичево

Станови

14 мај 13:18se prodava stan vo centarot na kicevo

se prodava stan vo centarot na kicevo nasproti peralna viktor tajmisk...


45.000 €
или предлог цена
Кичево

Станови

05 апр 17:30STAN/BANESA OD 100m2 vo CENTAROT NA KICEVO

078274417 078274417 078274417 SE PRODAVA STAN VO CENTAROT NA...


1 €
или предлог цена
Кичево

Станови

05 апр 13:39Stan na prizemje vo centar

Se prodavaat stanovi od 50m2 ,60m2,75m2 na prizemje so podrum odma p...


1 €
или предлог цена
Кичево

Станови

24 фев 23:26Se prodava stan na 1vi kat nasproti restoran Mojso

Se prodava stan na 1vi kat nasproti restoran Mojso. Stanot e so povrs...


1 €
или предлог цена
Кичево

Станови

21 дек 18:02Se izdavaat stanovi

Se izdavaat stanovi 50 do 60m2 071397450


1 €
или предлог цена
Кичево

Станови

17 дек 11:49Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам