Подкатегорија:
                   
114 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Pilotka Mikrofon Kompletna Nova Odlicen Kvalitet

Prodavam nova pilotka komplet so baza... za djek konektor so mala ba...


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 10:49Bezicen Mikrofon Wireless Microphone

Nov bezicen mikrofon 2 vo 1 Raboti kako bezican mikrofon so antena i...


700 МКД
или предлог цена
Вчера 10:49RACK CASE 4U alu kufer za rack ured

Profi izvedba. PROEL CASES made in Italy VNATRESNI DIMENZII 50X40X9...


55 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
59 €
22 мар 16:22Daljinski sistem UHF so dva predavatela,dvokanalen,odlicen..

Daljinski profesionalen mikrofon potpolno NOV,voopsto neupotreben,dua...


150 €
или предлог цена
22 мар 13:09NOV daljinski mikrofon SHURE BETA58A

NOV PROFESIONALEN daljinski sistem so mikrofon BETA58A kapsula,plus n...


140 €
или предлог цена
22 мар 13:08NOV Shure Beta58A mikrofon so prekidac (nadgradena verzija)

NOV profesionalen mikrofon Shure Beta58 so on-off prekidac,"MADE IN M...


50 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
2.500 €
22 мар 13:08NOVA kompaktna 4-kanalna mikseta so bloutooth...

Nova 4-kanalna pasivna mikseta so mp3 player,Bluetooth,USB,efekt DELA...


3.000 МКД
или предлог цена
22 мар 13:08BOSS BX-400 4 CHANNEL Analog Mono MIXER

Odlicen. Originnalna sostojba. Ne e cepkan. 3000 denara


49 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
55 €
21 мар 07:57Bexicni mikrofoni

Prodavam bezicni mikrofoni akg i biema. Biemata e skoro nov. Mikrofon...


80 €
или предлог цена
20 мар 15:30Svetlosni efekti

Prodavam svetlosni efekti za kafici igroteki mini skener 1500 denari ...


2.000 МКД
или предлог цена
20 мар 15:30Fender Frontman 10g (kako nov)

Se prodava fender frontman 10g kako nov so kutija i dokumenti.Malce k...


3.600 МКД
или предлог цена
19 мар 18:47Prodavam Mek Effects Digital Studio Reverb 8

Mek effects digital stereo reverb 8 ispravna sochuvana 80e


80 €
или предлог цена
19 мар 12:00Prodavam Aktivna Skretnica Rane AC 22

Aktivna skretnica rane ac 22 made in usa ispravna sochuvana120e


120 €
или предлог цена
19 мар 12:00pojacalo QSC CX302 2 Channel pro. Amplifier 2x200w.8oma.

pojacalo profesional QSC CX302 2 Channel pro. Amplifier 2x200w.8oma.m...


250 €
или предлог цена
- 90 % Попуст
2.500 €
19 мар 09:57Izdavam ragzlas

Рентам опрема dinakord За секаква намена Кафичи Ресторани Приват...


1 €
или предлог цена
19 мар 08:50Bowers & Wilkins Spkrs + Pioneer VSX D514 Rcvr

Се продаваат комплет звучниците и рисиверот, малку користени, екстра ...


6 €
или предлог цена
19 мар 06:41SCSI to SD flash za Kurzweil,Akai,Roland,Korg,Emu

SCSI to SD flash za site uredi sto imaat scsi konekcija ili scsi hard...


150 €
или предлог цена
17 мар 14:00Sunger,sungeri,sungjeri za akustika za studio...

Novi neupotrebuvani sungeri za akustika za studio.....Lesno se lepat ...


120 МКД
или предлог цена
17 мар 14:00NOVA originalna ram memorija 256mb za korg PA3X,M3,PA2X

Nova ram memorija so kapacitet od 256mb za korg PA3X,PA2X,M3....


100 €
или предлог цена
17 мар 14:00BOSS KM-60 Vintage Mixer - Миксета

Prodavam BOSS KM-60 mikseta od 70ti mnogu popularna denes poradi svoj...


320 €
или предлог цена
16 мар 11:44Pojacalo PROEL AUP 240 R

Se prodava pojacalo proel mn malku koristeno vo ispravna sostojba


200 €
или предлог цена
15 мар 00:14Profesionalen Mikrofon - WEISRE SM-58 Vocal Microphone

Profesionalen mikrofon WEISRE SM 58, namenet za javni performansi , z...


2.800 МКД
или предлог цена
11 мар 17:54Karaoke Mikrofon AIWA - Микрофон со кабел

Dinamičen Mikrofon AIWA model SW 988 Redovna cena 1500 den Cena s...


999 МКД
или предлог цена
11 мар 17:47Kufer za Violina / Futrola / Ranec / Футрола за Виолина

Prodavam odlicno socuvana futrola za Violina, moze da se nosi kako ku...


1.800 МКД
или предлог цена
11 мар 15:39za mikrofon AKG baza wireless UHR SR40

za mikrofon AKG baza wireless UHR SR40


800 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
1.000 МКД
11 мар 08:23Soundsense Pizo pikapi za zicani instrumenti

CUSTOM MADE Soundsense пикапи со предпојачало со одличен тон. Спарен...


950 МКД
или предлог цена
08 мар 20:10Yamaha pocketrack c24 snimac na vasata rabota

Opis proizvoda: Yamaha POCKETRAK C24 predstavlja idealnu alatku za s...


45 €
или предлог цена
07 мар 21:04Pifla za klarinet Otto Link 6*

Piflata e skroz nova, otpakuvana samo za proba. Komplet so stega i k...


100 €
или предлог цена
07 мар 18:27NOVA 6-kanalna kompaktna mikseta so efekti,bluetooth

NOVA pasivna mikseta 6-kanalna so odlicen FX procesor(hall,reverb,rom...


5.500 МКД
или предлог цена
06 мар 18:16Sony mikrofon

Ispraven Kompleten.


39 €
или предлог цена
02 мар 22:12NOVI glavi za mikrofoni shure sm58 i beta58...

Novi mikrofonski glavi za zicani i bezicni shure SM58 i shure BETA58,...


500 МКД
или предлог цена
02 мар 14:36NOVA crna mreza,topka,topki za SHURE beta58A,SM58 mikrofoni

NOVI mrezi za shure beta58A,SM58 zicani i bezicni mikrofoni


800 МКД
или предлог цена
02 мар 14:36Se prodavaat

Se prodavaat ispravni se


1 МКД
или предлог цена
02 мар 08:40Mikseta Yamaha MG166C-USB

Yamaha MG166C-USB 16 Channel USB Mixer With Compression. Malku koris...


200 €
или предлог цена
01 мар 12:22JBL VRX

Prodavam skoro novo ozvucuvanje jbl vrx 6 sateliti i 4 basa pasivni. ...


7.000 €
или предлог цена
27 фев 22:22Monacor sam 500 stereo mikseta so vu metri

Ispravna


30 €
или предлог цена
27 фев 17:16Floppy to USB emulator za KORG,ROLAND,YAMAHA,KURZWEIL ....

Floppy to USB emulator za KORG,ROLAND,YAMAHA,KURZWEIL,TEHNICS,SOLTON,...


2.500 МКД
или предлог цена
26 фев 04:29Kondenzatorska pilotka so odlicen kvalitet..

NOVA pilotka(kondenzatorska) so dobar ton,dobar signal,kvalitetna,od...


1.500 МКД
или предлог цена
24 фев 15:12NOV daljinski mikrofon shure beta58A

Nov daljinski mikrofon so beta58A kapsula,so freeboss resiver,besprek...


140 €
или предлог цена
24 фев 14:57Soundsense Pico mkII

CUSTOM MADE Кондензаторски микрофон, со вградено предпојачало. Пр...


35 €
или предлог цена
23 фев 17:47Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам