820 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PROFESIONALNA OPREMA ZA HOTELI I RESTORANI HIPOTOMI

PRODAVAME SEKAKOV VID NA PROFESIONALNA OPREMA ZA HOTELI I RESTORANI ...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Индустриски машини

Вчера 13:00Промовирано

SANDACI ZA PCELI

SE PRODAVAT 2️⃣0️⃣ kom. LR SANDACI ZA PCELI IZRABOTENI OD EKSTRA SUVO...


2.500 МКД
или предлог цена
Денес 00:56Poliranje na Mermer i Granit

Masinsko vodeno brusenje i poliranje na site podni povrsini od mermer...


7 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Занаетчиска дејност

Денес 00:03Se prodava fiskalna kasa Severec

Se prodava fiskalna kasa Severec


5.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дукани и опрема

Вчера 20:06Osovina za Abrikter

Osovina za Abrikter, golemina na nozevi 50. Cen...


1 €
или предлог цена
Вчера 18:30  НОВ ОГЛАС

Kafe

Se prodava aparat za kafe GAGGIA ITALIANSKA SOCUVANO


300 €
или предлог цена
Вчера 14:47PROFESIONALNA OPREMA ZA HOTELI I RESTORANI HIPOTOMI

PRODAVAME SEKAKOV VID NA PROFESIONALNA OPREMA ZA HOTELI I RESTORANI ...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Индустриски машини

Вчера 13:00Се продава нова столбна фреза Holzstar TF170

Се продава нова некористена столбна фреза HOLZSTAR-GERMANY, TF170 , 6...


60.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00Termo Presa za maicki

Se prodava presa za maicki, torbi Sublimacija Zagreva do 300stepen...


230 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Текстилна индустрија

Вчера 12:30Presa za Casi Nova - Преса за чаши

Presa za Casi Nova vo kutija uvezeni se od kina subli...


7.000 МКД
или предлог цена
Вчера 12:30Vidija glodalo frezer T kanali vo drvo medijapan CNC freza

Продавам видија глодало за изработка на Т канали во дрво, медијапан с...


500 МКД
или предлог цена
Вчера 11:49Set od 6 HSS zadupcuvaci drebong freza dupcalka

Комплет од 6 ХСС задупчувачи/фрезери со агол од 90 степени за метал, ...


690 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Работилница и Алатник

Вчера 11:49Prodavam kompleti od 6 vint burgii metricki i colovni

Продавам сетови од од по 6 винт бургии, комбинација од бургија и винт...


650 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Работилница и Алатник

Вчера 11:49Set za dupcenje vo centar sarki klapni burgii 7 golemini

Продавам комплет од 7 алатки за дупчење во центар на местата предвиде...


890 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Работилница и Алатник

Вчера 11:49Singer masina za pletenje, Сингер за плетење

Se prodava masina za pletenje Singer. Vo odlicna sostojba so site teg...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Занаетчиска дејност

Вчера 11:38Germanski Set-komplet HSS konusni burgii(burgija)stepenesti.

Kompletot se sostoi od 3 HSS stepenesti burgii za inox, aluminium,met...


21 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Работилница и Алатник

Вчера 11:25Burgija cepac - цепач za cepenje drva - дрва za ogrev.

Mnogu korisen alat koj ja olesnuva rabotata pri cepenje drva,zamena z...


23 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Занаетчиска дејност

Вчера 11:17Masina za centriranje na preden i zaden trap (dynaliner 288)

Se prodava: Masina za centriranje na preden i zaden trap (dynaliner 2...


900 €
или предлог цена
Вчера 10:16Cisterni za voda

Odli cni cisterni za pitka voda od 1000lit so aluminiumska armatura n...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Пластика индустрија

Вчера 08:19DOVODEN KABEL 4 x 25 mm. banderski

Prodavam dovoden kabel 4 x 25 mm. Aluminski nov . neupotrebuvan . o...


По Договор
или предлог цена
Вчера 08:08Продавам фискален и нефискален принтер

Најиздржливите - Фискален Synergy PF550 од Аccent и EPSON T88 во одл...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дукани и опрема

Вчера 00:11Инокс опрема, inox, mijalnici, vitrina, mikser, konvektomat,

Сопствено производство и изработка на севкупен асортиман за прехранбе...


1 €
или предлог цена
04 окт 22:06Se odstapuva Urban Burger, pizza luigi I pizza box

Se odstapuvaat brendovite urban Burger Pica luigi Pica box So Op...


5.000 €
или предлог цена
04 окт 19:51Rezervni delovi za drzaci , nosaci za plocki drebong

Продавам резервни делови за носачи за плочки, различни видови. Завртк...


80 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Работилница и Алатник

04 окт 18:08Set HSS-Co M35 kobalt burgii, 15 ili 19 parcinja

Продавам комплети ХСС-Ко бургии, М35 легура (5% кобалт). Два различни...


1.400 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Работилница и Алатник

04 окт 18:08Tehnicki moliv so dolg metalen vrv patron 2.8mm vo razni boi

Продавам технички молив погоден за користење при работењето и за обел...


150 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Работилница и Алатник

04 окт 18:07Frezeri, glodacki glavi so inserti za freza drebong

Продавам глодачки глави и фрезери за глодање или рамнење со плочки од...


50 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Работилница и Алатник

04 окт 18:07Cevki zglobni ladenje, podmackuvanje CNC drebong freza

Пластични цевки со зглобови, долги 30цм и со навој Р 1/4 цол. Отвор н...


120 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Работилница и Алатник

04 окт 18:07moleraj,moler,krecenje,stiropor,gips 072251225

072251225


3 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Занаетчиска дејност

04 окт 17:55OGRADI POTPORNI ZIDOVI

Izrabotka ogradi i potporni zidoviso nas i vas matrial


35 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Занаетчиска дејност

04 окт 16:26Maltetisuvanje

Izrabotka malterisuvanje so nas i vas matrial


6 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Занаетчиска дејност

04 окт 16:26Aparat za slag

Prodavam skoro nov aparat za slag so municija (komprimiran vozduh gra...


2.000 МКД
или предлог цена
04 окт 15:49Se odstapuvaat brendovite urban Burger pizza box, pizza luig

Se odstapuvaat brendovite Urban Burger Pizza luigi Pizza Box Bren...


4.500 €
или предлог цена
04 окт 13:29POLIRKA MINI

Liquid Elements A1000 profesionalna mini polirka za detali vo komplet...


13.000 МКД
или предлог цена
04 окт 13:13TORNADOR Z 20 RS

Originalen tornador za hemisko cistenje Tornador z 20 rs


11.000 МКД
или предлог цена
04 окт 13:13Sablon(шаблон)za plocki,parket,laminat,bekaton(плочки)

Mnogu korisen alat za podesuvanje i zemanje merka za kroenje na sekak...


5 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Опрема за градежништво

04 окт 12:58URED ZA SPIUNIRANJE,SPIONIRANJE,SPIJUNIRANJE,VIDEONADZOR,GPS

www.telefon-spy.com Ova e najmaliot I najdobriot profesionalen spi...


1.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Безбедност опрема

04 окт 09:18GPS TRAKER ZA KUCINJA ZAGARI ZAGAR LOV ZIVOTNI SO OGRLICA

www.telefon-spy.com NOVI GPS TRAKERI SO APLIKACIJA GPS VO...


1.990 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Безбедност опрема

04 окт 09:15Метални сталажи

Се продаваат метални сталажи Одличен квалитет монтажни и многу силни...


4.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дукани и опрема

04 окт 09:10Se prodavaat 3 Brenda za rabota na brza hrana I cela Oprema

Se prodavaat 3 Brenda za brza hrana Pizza luigi Pizza box Urban Bu...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Индустриски машини

04 окт 08:30STAKLENI SADOVI ZA APETISANI I ZACINI

SADOVITE SE MALCE KORISTENI IZRABOTENI OD PRVOKLASNO STAKLO I OBRABOT...


15 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дукани и опрема

04 окт 08:21Страна 1 од 21

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам