33 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PAKERKI DOZERI POLZAVESTI TRAKASTI TRANSPORTERI

Производи: Индустриски машини и алати />Proizvodstvo na : -avtomatski...


1 €
или предлог цена
01 дек 13:32Frekventen regulator za motor Yaskawa

11kW Yaskawa frekventen regulator 3x380V


750 €
или предлог цена
17 ное 12:22PAKERKI DOZERI TRANSPORTERI MLINOVI MESACI

Производи: Индустриски машини и алати />Proizvodstvo na : -avtomatski...


1 €
или предлог цена
08 ное 07:40DOZER ZA PELLET 15KGR

Производи: Индустриски машини и алати />Proizvodstvo na : -avtomatski...


1 €
или предлог цена
08 ное 07:40KAMENJA ZA BRUSENJE

Se prodavaat kamenja za brusenje imam vo naj razlicni golemini moze i...


1 €
или предлог цена
06 ное 13:26Се продава работна маса од Росфај

Се продава работна маса од Росфај IGO со димензија 160 см x 60 см Це...


200 €
или предлог цена
03 ное 20:29Се продава неутрален елемент за кујна од росфај

Се продава неутрален елемент за кујна од росфај со димензии од 160 см...


220 €
или предлог цена
03 ное 20:27Се продава неутрален елемент за кујна од росфај

Се продава еутрален елемент за кујна од росфај со димензија од 186 см...


1 €
или предлог цена
03 ное 20:24Инокс опрема, inox, mijalnici, vitrina, mikser, konvektomat,

Сопствено производство и изработка на севкупен асортиман за прехранбе...


1 €
или предлог цена
04 окт 22:06Prodavam ispraven motor

Prodavam ispraven motor


100 €
или предлог цена
01 окт 10:24vafli vafla вафла вафли професионални производи

Професионални палачинкари за вафли, различни форми, одличен квалитет ...


1 €
или предлог цена
21 сеп 04:25STANC MASINA ZA HARTIJA, DRVO, LIM

Se prodava stanc masina. Upotrebuvana za proizvodstvo na hartieni hro...


4.500 €
или предлог цена
02 сеп 16:52Електро мотор 22kW Раде Кончар

Нов, некористен мотор 22kW Rade Koncar E7AZ 180M-2 2935rpm. Контак...


98.000 €
или предлог цена
10 авг 10:50Noz za secenje hartija POLAR

Nozot i ofset masinata "ADAST 514" se vo odlicna sostojba,


1.700 €
или предлог цена
18 апр 20:35nisko pritisen paren kotel

nisko pritisniot kotel e za upotreba vo industrii za proizvodstvo i p...


1 €
или предлог цена
09 апр 18:46inox stalazi i kolicki za pvekenamensko proizvodsto

Upotreblivi za proizvodstvo vo mlecna,mesna industrija kako i prerab...


1 €
или предлог цена
09 апр 18:46Sistemi za podmackuvanje na masini ( Caterpillar, Komtasu,)

Алфатек ДООЕЛ Скопје нуди производи и услуги од следните области: ...


1 МКД
или предлог цена
28 мар 08:13Sistemi za otprasuvanje ( procistuvanje vozduh)

Алфатек ДООЕЛ Скопје проектира и изведува системи за отпрашување одно...


1 МКД
или предлог цена
28 мар 08:13Filtracija i procistuvanje na industrisko maslo

Алфатек ДООЕЛ Скопје е застапник за фирмата HY-PRO за филтрација и пр...


1 МКД
или предлог цена
28 мар 08:13Hidraulicen alat i oprema - HI-Force... za podiganje

Алфатек ДООЕЛ Скопје е застапник за фирмата HI-Force за хидрауличен а...


1 МКД
или предлог цена
28 мар 08:13lenti,elevatori od razlicni dimenzii

lentite i elevatorite se koristeni .So mala adaptaciija se stavaat vo...


1 €
или предлог цена
16 мар 13:00lenti,elevatori od razlicni dimenzii

lentitei elevatorite se koristeni .So mala adaptaciija se stavaat vo ...


1 €
или предлог цена
02 мар 11:08Pakerka / vakumerka

Prodavam pakerka/ vakumerka vo odlicna sostojba, mnogu malku koristen...


850 €
или предлог цена
03 фев 09:27PAKERKI DOZERI TRANSPORTERI MLINOVI MESACI

Производи: Индустриски машини и алати />Proizvodstvo na : -avtomatski...


1 €
или предлог цена
23 јан 21:15PAKERKI DOZERI MLINOVI POLZAVESTI TRANSPORTERI

Производи: Индустриски машини и алати />Proizvodstvo na : -avtomatski...


1 МКД
или предлог цена
10 дек 16:36Vakum Pumpa 400m3 na cas, 11kw

Vakum Pumpa Buchs 400m3 na cas, 11kw


По Договор
или предлог цена
19 сеп 17:51Inok kolicka za vo proizvodstvo i prerabotka na hrana

Kolickata e so dimenzii 135 x 78 x 60 cm


1 €
или предлог цена
02 јул 13:52Ulje za masini vo prehrnbena industrija

Ulje i bela grejs mast sto se koristi za masini vo prenhranbena indus...


По Договор
или предлог цена
27 апр 12:59PAKERKI DOZERI TRANSPORTERI MLINOVI MESACI

Производи: Индустриски машини и алати />Proizvodstvo na : -avtomatski...


1 МКД
или предлог цена
20 апр 07:48POLZAVESTI TRAKASTI KOFICASTI TRANSPORETERI

Производи: Индустриски машини и алати />Proizvodstvo na : -avtomatski...


1 МКД
или предлог цена
15 мар 18:17Системи за подмачкување

Алфатек ДООЕЛ Скопје нуди производи и услуги од следните области: ...


1 МКД
или предлог цена
16 дек 08:34Postanski sandacinja - Поштански сандачиња

Izrabotka i montaza na postanski sandacinja po zelba, vo red/linija p...


550 МКД
или предлог цена
29 авг 14:43Држачи за ПП апарати - Drzaci za PP aparati

Изработка на зидни и подни држачи за ПП апарати, електростатски фарба...


550 МКД
или предлог цена
29 авг 14:43Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам