Подкатегорија:
                   
212 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Elektricar elektricni instalaci Електричар на повик сервиси

Вршиме изработка на електрични инсталации на нови објекти по најсовре...


1 МКД
или предлог цена
Денес 09:38Промовирано

Elektricar elektricni instalaci Електричар на повик сервиси

-Спроведување на инсталации на нови објекти -Санирање и преправки на ...


По Договор
или предлог цена
Денес 07:02Промовирано

ELEKTRICAR NA POVIK

Vrsime nova elektricna instalacija na novi objekti, Isto taka vrsim...


1 МКД
или предлог цена
13 мај 13:00Промовирано

Општи работници, истовар утовар и друго

Вршиме: Преселби, копање, средување дворови, косиме трева, истовар ут...


1.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

Денес 11:16TENDI PODVIZNI I FIKSNI.....

Tendi ,nastresnici zavesi, podvizni i fiksni vo razni vidovi ,dimenzi...


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

Денес 09:47Elektricar elektricni instalaci Електричар на повик сервиси

Вршиме изработка на електрични инсталации на нови објекти по најсовре...


1 МКД
или предлог цена
Денес 09:38Termo Fasada

Изработка на Термо Изолациони Фасади,20годишно искуство со врвен квал...


19 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градење, Реновирање / Изолација

Денес 07:48Elektricar elektricni instalaci Електричар на повик сервиси

-Спроведување на инсталации на нови објекти -Санирање и преправки на ...


По Договор
или предлог цена
Денес 07:02MOLER,GIPS KARTON,OPSIVKI,EKSTRA KVALITET, 078228034

MOLEROFARBARSKI USLUGI:OPSIVKI NA VRATI I PROZORI, STAVANJE NA MREZA ...


1 €
или предлог цена
Вчера 18:35Planiranje i izvedba na metalni konstrukcii

ID Architecture planira i izveduva sekakov vid na metalni konstrukcii...


По Договор
или предлог цена
Вчера 17:47Izrabotka i montaza na aluminiumski ogradi

👉 PETA PRO 👈 Izrabotka i montaza na aluminiumski ogradi🏠🛠 👉 Tele...


1 €
или предлог цена
Вчера 17:29molerofarbarski uslugi

1.Молерисување во бело или во боја. 2 Глетовање, опшивки на про...


1 €
или предлог цена
Вчера 11:49VODOVOD ODVOD SANITARII

kompletna sanacija i montaza na vodovod odvot i sanitarija nova izved...


По Договор
или предлог цена
15 авг 16:24Prodazba i montaza na laminat 8mm 10 mm so fuga

Prodazba i montaza na laminat 8mm 10mm 12mm so fuga extra kvalitet vo...


80 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градење, Реновирање / Паркетари

15 авг 12:05MESALKA ZA BETON I PREVOZ DO DOMA IZNAJMUVAM

Iznajmuvam mesalka za beton Besprekorno raboti i prevoz na istata d...


500 МКД
или предлог цена
15 авг 09:54ПОНУДА ОД КУЌЕН СОВЕТ-ЗА ДОГРАДБА ,ТЕРАСИ

ОГЛАС---.Куќен совет од стамбена зграда има поотреба и објавува огла...


88 €
или предлог цена
14 авг 12:11MONTAZA NA LAMINAT

Prodazba i montaza na laminat 8mm,10mm,12mm


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градење, Реновирање / Паркетари

13 авг 23:41MOLER,GLETUVANJE,KRECENJE.

- Професионално молеро-фарбарски услуги, глетување. Работиме 40ден. м...


40 МКД
или предлог цена
13 авг 23:41Vrsime sekakvi vidovi na iskopi so skip,i prevoz na Pesok

Vrsime sekakvi vidovi na iskopi so Skip...Ramnenje na dvorovi, place...


1 €
или предлог цена
13 авг 15:29moler

vrsime sekakov vid na bojadisuvanje po najniski ceni 070 581481 ...


1 €
или предлог цена
13 авг 15:29Izveduvanje Vodovod i odvod

Izveduvame vodovodni i odvodni sistemi nadvoresni i vnatresni


5 МКД
или предлог цена
13 авг 15:29MOLEROFARBARSKI USLUGI;GIPS KARTON,KVALITETNO, BRZO,PROFESIO

MOLEROFARBARSKI USLUGI,:OPSIVKI NA VRATI I PROZORI, STAVANJE NA MREZA...


1 €
или предлог цена
13 авг 15:28FASADNI SISTEMI-ROOFTOP-

ROOFTOP vrshi Izvedba i Montaza, Sekakov Tip na Objekti, Stiroporna...


15 €
или предлог цена
11 авг 20:19GRADEZNA LIMARIJA-ROOFTOP-

Rooftop vrshi izvedba i montaza, Za raznovidni tip objekti... Krovo...


12 €
или предлог цена
11 авг 20:19Aluminski ogradi

Montaza i izrabotka na aluminski ogradi vo poveke boi i dizajni. Cena...


35 €
или предлог цена
11 авг 15:38BRAVARIJA, LIMARIJA I SITE GRADEZNI RABOTI

IZRABOTKA NA SITE BRAVARSKI, LIMARSKI I GRADEZNI RABOTI. MALTER 2,5 E...


По Договор
или предлог цена
11 авг 11:27VODOVOD I SANITARIJA

MONTAZA NA SEKAKOV VID NA VODOVOD,SANITARIJA I KANALIZACIJA. KONTAK...


100 €
или предлог цена
11 авг 10:42Transport na Cigli i Keramidi

Vrsime Utovar Transport i Istovar na Cigli Keramidi -po moznost i d...


50 €
или предлог цена
11 авг 09:18MOLER;KRECENJE;OPSIVKI; GIPS KARTON;KAVLITETNO;BRZO;CISTO...

MOLEROFARBARSKI USLUGI:OPSIVKI NA VRATI I PROZORI,STAVANJE NA MREZA I...


1 €
или предлог цена
09 авг 18:52MOLER,GIPS KARTON, OPSIVKI, EKSTRA KVALITET 078228034.MOLERA

MOLEROFARBARSKI USLUGI:OPSIVKI NA VRATI I PROZORI, STAVANJE NA MREZA ...


1 €
или предлог цена
09 авг 18:52vibrator za beton se iznajmuva

se iznajmuva vibrator za beton profesionalen trofazen doagame na lice...


1 МКД
или предлог цена
08 авг 16:47vibrator za beton se iznajmuva

se iznajmuva vibrator za beton profesionalen trofazen doagame na lice...


1 МКД
или предлог цена
08 авг 16:29MOLER,GIPS KARTON, OPSIVKI, EKSTRA KVALITET 078228034.MOLERA

MOLEROFARBARSKI USLUGI:OPSIVKI NA VRATI I PROZORI, STAVANJE NA MREZA ...


1 €
или предлог цена
08 авг 13:00MOLERAJ, GIPS KARTON, OPSIVKI, MOLER,KVALITETNO, BRZO,ČISTO.

MOLEROFARBARSKI USLUGI:OPSIVKI NA VRATI I PROZORI, STAVANJE NA MREZA ...


1 €
или предлог цена
08 авг 13:00KLUPI MASI STOLCINJA

STAKLENI ALUMINSKI I KOVANI OGRADI PAMPLEKS I KALENO STAKLO TENDA KAP...


По Договор
или предлог цена
07 авг 19:51STAKLENI OGRADI TUS KABINI ALUMINSKI OGRADI 'SASKO-GIS'

TUS KABINI STAKLENI,ALUMINSKI I KOVANI OGRADI TENDA KAPII SKALI SPALN...


35 €
или предлог цена
07 авг 09:42Молерофарбарски услуги

Молерофарбарски услуги


По Договор
или предлог цена
06 авг 22:56Комарници

Изработувам секаков вид на комарници по поволна цена.


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градење, Реновирање / Ролетари

06 авг 22:25izgradba na semejni kuki i renovrianje na stanovi

градежна фирма вел инвест од скопје врши изградба на семејни куќи и с...


1 €
или предлог цена
06 авг 01:11RACNO MALTERISUVANJE

VRSIME RACNO MALTERISUVANJE NA KUKI I STANOVI SO PRODOLZEN TRADICI...


1 €
или предлог цена
06 авг 01:11Moleraj gletovanje abrip i fasadi povolni ceni

Renovirajte go vasiot dom so dolgogodisnoto iskustvo i niskite ceni n...


1 €
или предлог цена
04 авг 02:00Molerski uslugi

Renovirajte go vasiot dom so dolgogodisnoto iskustvo i niski ceni na ...


1 €
или предлог цена
04 авг 02:00Moleraj, gletovanje, abrip

Renovirajte go domot so dolgogodisnoto iskustvo i pristapnite ceni na...


1 €
или предлог цена
04 авг 02:00Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам