Битола
                           
718 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава куќа во строг центар

Се продава куќа на два ката во централно градско подрачје, наспроти Ј...


120.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

21 мар 18:01SE PRODAVA KUKJA I LOZJE

Se prodava 6500 kvadrati lozje so kukja,garaza i dodaten magacin od 3...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

21 мар 17:21Se prodava kuka

Se prodava kuka odma vseliva, so dvorno mesto Broj za kontakt:072-225...


37.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

21 мар 15:33Se Izdavaat Apartmani

Апартмани Filip се наоѓаат во старата Битоска чаршија. 📍Секојa соба...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

21 мар 14:50Apartmani

Se izdavat apartmani vo starata bitolska carahija Apartmanite raspo...


1 МКД
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

21 мар 14:50Се изнајмува комплетно наместена куќа

Се изнајмува куќа комплетно опремена сп мебел и бела техника за работ...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

21 мар 13:00Kukja vo strog centar

Se prodava individualna stambena zgrada so kvadratura 3×65 m2 +moznos...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

21 мар 12:45Се продава куќа во с.Бистрица

Се продава куќа на 3 нивоа и помошен објект од 40 м2.Градена со квали...


150.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

21 мар 10:21SE IZDAVA PROSTOR ZA STRANCI

Se izdavaat dva luksuzno opremeni apartmani za stranski posetiteli v...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

20 мар 21:54Se prodava kukja blizu Todor Angelevski ucilisteto

Куќа на два спрата,едно паркинг место,тераса,подрум. Пред 1 година п...


32.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

20 мар 19:51SE PRODAVA KUKA VO BITOLA

Се продава куќа во близина на ОУ КОЛЕ КАНИНСКИ на околу 10мин пеш до ...


95.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

20 мар 18:46Kompletno opremena kukja

Kukjata e vselena pred 6 godini. Ima dve ploci(moznost za potkrovje)...


55.500 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

20 мар 17:58СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО КРКЛИНО СО ГОЛЕМ ДВОР И ИМОТ 2700м²

Куќа - 100м² Двор со бавчи - 2450м² Штала - 150м² Повеќе инфо - Аген...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

20 мар 12:56СЕ ИЗДАВА ЛУКСУЗНА КУЌА ЗА V.I.P ГОСТИ *ДЕЛЕГАТИ *БИЗНИСМЕНИ

-МАКСИМАЛНО ОПРЕМЕНА -ЛУКСУЗНО НАМЕСТЕНА -ЏАКУЗИ -САУНА -БАЗЕН СО ТОП...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

20 мар 12:56SE PRODAVA SPRAT OD KUKJA VO CENTAROT NA BITOLA - ZAMENA

SE PRODAVA KUKJA OD 86m2 SO DUKJAN OD 45m2 24m2 DVOR 8m2 VIZBA ...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

20 мар 12:56SE PRODAVA KUKJA PO POVOLNA CENA

Se prodava kukja *********ПРОДАВАТЕ, КУПУВАТЕ, ИЛИ ИЗДАВАТЕ НЕДВИ...


57.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

20 мар 12:56SE PRODAVA KUKJA ILI SE MENUVA ZA STAN BRUSNICHKA NASELBA

Se prodava kukja ili se menuva za stan vo Brusnichka Naselba - shto p...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

20 мар 12:55СЕ ПРОДАВА ВЕДНАШ ВСЕЛЛИВА КУЌА ВО ЦЕНТАРОТ НА БИТОЛА - C.M.

СЕ ПРОДАВА КУКЈА НА 2 СПРАТА ВО СТРОГ ЦЕНТАР НА БИТОЛА, НА 100М ДО КО...


150.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

20 мар 12:55КУЌА ДО КОРЗО - ТОП СОСТОЈБА, ЦЕНА И ЛОКАЦИЈА!

Повеќе информации во Агенцијата "Centar Mark" или јавете се - 070360...


180.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

20 мар 12:55СЕ ПРОДАВА НОВА КОМПЛЕТНО ОПРЕМЕНА КУЌА СО ГОЛЕМ ДВОР

Се продава куќа Нова Опремена Наместена Веднаш вселива 2 спрата ...


84.900 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

20 мар 12:54NOVA KUKJA 190m2 SO DUKJAN 50m2 + DVOR 50m2

Se prodava kukja na 3 sprata Prizemje - 50m2 Dukjan 2 sprata po 70m...


90.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

20 мар 12:54SE IZDAVA NAMESTEN SPRAT OD KUKJA SO SITE USLOVI I 5 SOBI

KUKJATA SE IZDAVA SAMO ZA PERIOD JUNI DO OKTOMVRI. Poglednete Video


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

20 мар 12:53SE PRODAVA MESTO SO MARKICA ZA GRADBA NAD MUZICHKO UCHILISHT

VKUPNA POVRSHINA - 120m2 MARKICA ZA GRADBA STANBEN OBJEKT - 80m2 / P...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

20 мар 12:53СЕ ПРОДАВА КУЌА - СТАРА ЗДРАВА ГРАДБА - ЗА РЕНОВИРАЊЕ

Се продава куќа по екстра цена - во склоп и други поволности над Тодо...


25.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

20 мар 12:53SE PRODAVA KUKJA STRCHIN NA DOBRA LOKACIJA PO EKSTRA CENA CM

Se prodava kukja po ekstra cena Kukjata e so mnogu dobra gradba i cv...


37.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

20 мар 12:53KUKJA NA 2 SPRATA RENOVIRANA

Kukjata e so nova fasada, Nova izolacija, Niva dograma i Nov kr...


45.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

20 мар 12:53TOP LUKSUZNA KUKJA SO LUKSUZEN ENTERIER DUKJANI, SPALNI SOBI

Kukjata se naogja na 2 min peshki do centarot na gradot na ul. Soluns...


190.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

20 мар 12:52Се Продава Куќа на Корзо

Се продава куќа со неодредени можности и за секакви намени, како за ж...


430.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

20 мар 12:47Купувам куќа или градежен плац во Кравари

--- КУПУВАМ приземна куќа во Кравари, не лепенка и не на главен пат с...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

19 мар 16:32Куќа/Плац на топ локација

Местото се наоѓа на една од најубавите локации, Градчето Пејтон, цент...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

19 мар 13:22Се продава куќа со дворно место. с.Долно Оризари - Битолско

Се продава куќа со дворно место од 213 м2 во с. Долно Оризари - Бито...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

18 мар 21:52Se prodava Magarevo Pelister nova

Нова квалитетно градена куќа во национален парк Пелистер. Идеална ме...


85.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

18 мар 08:58К2246, БУКОВСКА НАСЕЛБА, 2.КАТ, ПАРНО, СОЛАРНА, ДВОР

К2246, БУКОВСКА НАСЕЛБА, КАТ ОД ПЛАНСКА КУЌА, СО ПОСЕБЕН ВЛЕЗ, ТРОСОБ...


49.500 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

17 мар 18:53К2237, БУКОВСКА, СТАРА КУЌА, ЦЕЛА ПАРЦЕЛА 220М2

К2237, БУКОВСКА, СТАРА КУЌА, ЦЕЛА ПАРЦЕЛА 223М2. ИНФОРМАЦИИ ВО АГЕНЦ...


28.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

17 мар 18:53НАД ДРВЕН ПАЗАР, ПАРЦЕЛА СО МАРКИЦА, СТАРА КУЌА

К2247, НАД ДРВЕН ПАЗАР , СЕ ПРОДАВА, СТАРА КУЌА СО МАРКИЦА ЗА ГРАДБА ...


39.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

17 мар 18:53К2178, ОУ ТОДОР АНГЕЛЕВСКИ, КУЌА 166М2 И ДВОР 450 М2

К2178, ОУ ТОДОР АНГЕЛЕВСКИ, БЕЗ ПЛОЧИ, КУЌА КОЈА СЕ СОСТОИ ОД ПРИЗЕМ...


37.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

17 мар 18:52Се продава куќа на атрактивна локација/Se prodava kukja

Се продава куќа на атрактивна ликација во солидна состојба на ул. Ари...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

17 мар 10:50Kukja куќа

Se prodava kukja vo bitola nasproti ou. Gjorgi Sugarev poveke inform...


45.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

17 мар 03:21Куќа во селото Лавци

Самостојна куќа во селото Лавци одлична местоположба во центарот на с...


20.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

16 мар 21:34КРАВАРИ, НОВА КУЌА 95М2 СО ДВОР 1000М2

КРАВАРИ, НОВА КУЌА , ПРИЗЕМЈЕ И КАТ ПО 45М2 И ДВОРНО МЕСТО ОД СКОРО 1...


35.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

16 мар 17:29Страна 3 од 18

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам