Битола
                           
700 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava Kukja vo Centar Bitola

Се продава куќа во центарот на Битола на ул:Партизанска бр 15, во бли...


188.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

25 ное 13:35Промовирано

Kuka vo Brusnicka Naselba 420 m/2

Se prodava Kuka vo Brusnicka Naselba: 420m/2, tri sprata plus podrum,...


110 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 07:39Се продава куќа близу болница

Kujkata e stara za renoviranje i se naogja na 5 minuti do bolnica


22.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 02:11Se prodavat dve kuki na ulica strushka

SE PRODAVA DVE KUKA NA UL. STRUSHKA. KUKATA E NA 3 KATA PO OKOLU 70 M...


31.500 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 20:29Издавам соби во Нижеполе, Пелистер - Вила Бабин Заб

Вилата се наоѓа над село Нижеполе на 1150м над морска висина. Во вила...


45 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 17:20SE PRODAVA MESTO SO STARA KUKA VO CENTAROT

Se prodava plac so markica i plateni komunali vo centarot na bitola, ...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 16:32SE PRODAVA KUKA

Kuka vo strogiot centar na gradot do mitropolijata so povrshina od 14...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 15:12SE PRODAVA KUKJA

SE PRODAVA KUKA SO 237 M2 MOZNA ZAMENA ZA STAN SO VASA DOPLATA STANBE...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 15:12Kuca vi Iraklia Kalikratia

Odlicna kuca so 80m2 I dvor 200m2 500m od moreto


70.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 13:00Куќа, штала, плевна, двор, бавча во Раштани, Б-ла

Во село Раштани, Битола се продава: Веднаш вселива куќа; Штала и плев...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 12:39SE IZDAVA DVOSOBEN STAN(KUKA) VO CENTAROT NA BITOLA SO DVOR

SE IZDAVA DVOSOBEN STAN(KUKA) VO CENTAROT NA BITOLA SO DVOR. LOKA...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 12:01Se prodava kuka

Poveka info na tel.


35.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 11:00  НОВ ОГЛАС

KUPUVAM PLAC MESTO GRADEZNO ZA KUJKA

KUPUVAM MESTO PLAC ILI STARA KUJKA ZA TURKANJE, SAMO KOI NE SE OGLASE...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 10:43Se prodava kuka

Se prodava kuka vo dolno Orizari


22.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 09:27KUKA

Vo odlicna sostojba .kukata e na dva dela na sve ulici izleguva Kujn...


68.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 08:51SE PRODAVA KUKA VO BITOLA CENTRALNO GRADSKO PODRACJE

SE PRODAVA KUKA VO CENTRALNO GRADSKO PODRACJE NA BITOLA OSNOVA 83 M2...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 08:37KUKA VO S.BISTRICA MESTO CRKVISTE

SE PRODAVA STARA KUKA VO S.BISTRICA MESTO CRKVISTE NA SAMIOT PAT NA V...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 08:37Се продава куќа

Се продава куќа повеќе информации на тел. ***...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 08:11Se prodava kuka, mesto 334 m2

Se prodava kuka, mesto 334 m2 (za renoviranje ili nova gradba). Kukat...


5.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 08:09Se prodava Magarevo Pelister nova

Нова квалитетно градена куќа во национален парк Пелистер. Идеална ме...


85.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 07:56Куќа во јени маале

Се продава куќа во близина на трудот,тврда градба.Можна замена за дуќ...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 07:40Kukja so ploči tvrda gradba extra cena 078453511

Na ulica Gorgi Sugarev br 17 Golema samostojna Kukja cena evtina 07...


43.800 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 07:32Prekrasna semejna kuka

Kukata e na 2 sprata, edniot sprat 120 kvadrati, drugiot 100 kvadrati...


10 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

07 дек 20:51NOVA kukja vo blizina na Selskata avtobuska AT PAZAR BITOLA

CENA ZA KUKJATA KOLKU EDEN STAN! Cist imoten list, eden sopstvenik ...


60.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

07 дек 20:45Купувам стара куќа центар

Купувам стара куќа во центарот на Битола. 078307009 Менде.


1.111 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

07 дек 17:53Издавам семејна куќа

Се издава куќа со 2 спални и голема дневна, трпезарија и кујна. Целос...


330 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

07 дек 17:23Се продава куќа

Се продава куќа на ул.Борис Стрезов 5в, куќата е стара градба со чист...


12.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

07 дек 14:32KUKJA NA VLEZOT OD DIHOVO 1300MK

SE PRODAVA VIKEND KUKJA NA VLEZOT OD SELO DIHOVO KOE SE NAOGJA NA 780...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

07 дек 13:35Се продава куќа

Се продава куќа на улица Ѓорги Сугарев 37б приземје и спрат. На призе...


37.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

07 дек 12:49Куќа со парцела во с.Кукуречани

Се продава парцела од 500м2 - градежно земјиште и куќа карабина од 50...


13.200 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

07 дек 10:27Kuka vo Centarot na Bitola

Se prodava kuka vo centarot na bitola komplet renovirana struja voda ...


75.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

07 дек 09:55ИЗНАЈМУВАМ КУЌА - СТАН

Се издава комплетно наместена куќа за странци, куќата се наоѓа во Цен...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

07 дек 08:41Se prodava kujka na strcin.

Se prodava kujka na strcin.Po povolna cena za povejke informacii jave...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

07 дек 08:39Се бараат Стари куќи / Парцели Центар Битола

Се бараат стари куќи и парцели во централното градско подрачје, околу...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

07 дек 08:30СЕ ПРОДАВА КУЌА - СТАРА ЗДРАВА ГРАДБА - ЗА РЕНОВИРАЊЕ

Се продава куќа по екстра цена - во склоп и други поволности над Тодо...


25.999 €
или предлог цена
- 13 % Попуст
29.999 €
Битола

Куќи / Вили

07 дек 02:14Се продава куќа во с. Лавци - Битола

Ќуќата е со поврзана струја, вода и канализација и има отворен поглед...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

06 дек 21:30продавам кука со двор

Продавам кука ( П +1) со двор во Јени Маале, со засебен влез, приклуч...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

06 дек 15:07SE PRODAVA KUKA VO CENTAR NA 50M OD SIROK SOKAK

ODRZANA SOCUVANA VSELIVA KUKA SO 2 VLEZOVI VO STROG CENTAR, NA 50 MET...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

06 дек 14:32Kuća Stara Bolnica

Kuća stara bolnica Na ubava lokacija so golem dvor. Kućata e postara


50.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

06 дек 13:16Stara kuca so golem dvor

Se prodava stara kuca Prizemni objekti od 78 I 40 m2 Golem dvor od ...


40.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

06 дек 13:15Kuca vo s. Kravari

Se prodava kuca vo s Kravari 104m2 stara kuca Do nea karabina , ...


30.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

06 дек 13:14Страна 1 од 18

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам