Кисела Вода
                   
76 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

КЕТЕРИНГ И ДЕКОРАЦИЈА

Вкусна и извонредно декорирана храна, изнајмување на инвентар и декод...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Подготвена храна

27 мар 16:41PLASTICNI KALAPI ZA KASKAVAL I SIRENJE

SE PRODAVAAT 14 PARCINJA PLASTICNI KALAPI SO DIMENZII 220×200×9,5 mm ...


3.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Сирење /Млечни производи

27 мар 12:28Мед од чиста околина

Се продава мед од чиста и незагадена околина на големо и на мало


600 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Здрава храна - Мед

26 мар 20:16Livadski med i propolis

Sopstveno proizvodstvo ,prilepski region Livaski med - 500 den Prop...


500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Здрава храна - Мед

21 мар 17:42Prodavam rakija i vino

Prodavam rakija 52 stepeni lozova lanska i mastika od sopstv...


250 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Вина / Champagner

18 мар 18:51Продавам прва класа овчо и козјо сирење

Најдоброто сирење!! Беровско,Дебарско,Солунска глава... кантите се ...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Сирење /Млечни производи

14 мар 13:00Stakleni Bilnaci 50litarski

Prodavam dva stakleni bilnaci od po 50 litri cenata e 50 evra od komad


50 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Пијалаци

10 мар 22:19Pecka na Plin na dve nivoa

Kompjuterska pecka na plin na dve nivoa so prostor za 4 posluzavnici ...


160.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Леб - бели печива

09 мар 12:59Prodavam Anason extra

prodavam anason extra kvalitet Telefon: 078 308 866


220 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Останато

07 мар 11:19bure za vino

prodavam bure za vino 120l... 070360914 070360914 070360914


40 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Вина / Champagner

04 мар 09:08Компјутерска Печка на Плин на 2 Нивоа

Компјутерска Печка на Плин на 2 Нивоа со простор за 4 послужовници (8...


165.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Леб - бели печива

22 фев 10:32Orevi

Чистени ореви 400 ден Ореви во јатка 150 ден Оревите се паланечки о...


450 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Kикирики, Oреви, бадеми, лешници

21 фев 20:08Pekara bara majstor za burek

Pekara ima ptrba od majstor za burek


10 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Леб - бели печива

15 фев 21:56Препечена Сливова ракија 48ца

Продавам Бела и Жолта препечена Беровска сливова ракија од сортата на...


300 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Пиво, Алкохолни пијалаци

30 јан 13:03Чај

Pravam caj za izfrlanje na kamenja od bubrezi 100 💯 071-821-262 bar...


500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Чај

27 јан 10:06Лешници

Продавам Халски Џин Истарски Римски Нутела 600 денари кршени, 25...


600 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Kикирики, Oреви, бадеми, лешници

25 јан 17:55Професионална машина за миење и лупење компир

Машина за Миење и Лупење Компир 165кг/час Димензија: 476 * 646 * 1...


95.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Овошје и зеленчук

04 јан 21:32MASINA ZA MELENJE KAFE / MLIN ZA KAFE

Se prodava masina za melenje kafe vo odlicna sostojba,trofazna,so opc...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Кафе и какао

27 дек 23:49ДОМАШНО КИВИ

Непрскано kiwi киви одгледувано со години 55ден./кг


55 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Овошје и зеленчук

21 дек 16:42Priroden planinski med

100% природен планински мед, одгледуван во подножјето на с.Јаболце. М...


600 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Здрава храна - Мед

20 дек 13:12KAFEMATI

Najdobrite Kafemati sega se dostapni i kaj nas od markata MUHLER od 3...


3.900 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Кафе и какао

15 дек 08:15STAKLENA BOCVA made in Italy

STAKLENA BOCVA made in Italy 50litri. 070 48 58 60 1200mkd.


1.200 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Останато

09 дек 11:08RAKIJA ANASON I VINO CRVENO

RAKIJA ANASON 2010 LITRO 200DEN 40LITRI VINO CRVENO 1996 - 2006G. ...


200 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Останато

08 дек 11:05RAKIJA ANASON I VINO CRVENO

RAKIJA ANASON 2010 G. OKOLU 40I, VINO CRVENO 1996-2006G. 50L. RAKIJA ...


200 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Останато

08 дек 11:00Polen visoko kvaliteten, monofloren

Prodavame cist ,visoko kvaliteten monofloren polen ,cena 1200 den/kg...


1.200 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Здрава храна - Мед

01 дек 15:25Pecenje prase 076 886 565

Peceme prase vo furna po ekstra cena 600 den voedno vrsime i gotivi j...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Подготвена храна

30 ное 19:39Komplot od Visni i Ribizli

Prodavam Domasen Izraboten Kompot od Visni Domasno prizvotstvo 2022 1...


150 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Овошје и зеленчук

22 ное 06:00PRODAVAM KOLEKCIJA NA STARI ZESTOKI PIJALOCI

BARAJTE NA OVOJ BROJ 071317 579 BARAJTE NA OVOJ BROJ 071317 579 P...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Пијалаци

14 ное 13:45Продавам чистени бадеми

Продавам чистени бадеми, реколта 2022


500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Kикирики, Oреви, бадеми, лешници

11 ное 11:27Прополис капки 20% раствор

Продавам и алкохолна тинктура прополис 20% за возрасни, произведен по...


150 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Здрава храна - Мед

10 ное 14:42Tava za otvoren prostor

Tava za gotvenje na Tronozes na drva i na Plin


58 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Останато

05 ное 11:02Prodavam nelupeni bademi

Prodavam nelupeni bademi. Tel.077/969-865


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Kикирики, Oреви, бадеми, лешници

01 ное 12:54Ореви

продаваме некршени ореви, тел.070 555 509


150 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Kикирики, Oреви, бадеми, лешници

31 окт 16:07Rakija prepecenica

Prodavam domasna rakija prepecenica Zolta i bela 200den-litar Za...


200 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Останато

28 окт 21:58Bezglutensko brasno Mix B

Prodavam bezglutensko brasno Mix B


210 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Леб - бели печива

19 окт 16:29Plodoberac za jabolki I krusi

Plodoberac za jabolki I krusi ...


400 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Останато

16 окт 12:19Prodavam GROZJE EXTRAAA

Prodavam grozje prva klasa Od sorta imam nisavka kako za svoja dusa ...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Овошје и зеленчук

08 окт 08:29Bazglutensko brasno

Prodavam Bezglutensko brasno Mix B


210 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Останато

03 авг 10:23Јohnnie Walker red label

Продавам 10 шишиња по 1L Јohnnie Walker red label, оригинални со банд...


700 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Пиво, Алкохолни пијалаци

23 мај 11:20Домашни здрави јајца

Јајца од препелици чувани и одгледување само со просо вистинска љубов...


12 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Останато

22 мај 09:23Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам