Скопје Центар
                   
2645 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Средување / Чистење Дворови / Подруми / Кровови

●Средување на напуштен двор✅️ ●Кроење, оформување и косење на истио...


6.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Останато

Вчера 13:00Промовирано

Klima servis Клима сервис se za klimi servis montaza cistenj

Klima Servis,se za klima,Prodazba na novi klimi Montaza,Demontaza,Ant...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Греење и климатизација / Клима уреди

28 мај 22:37Промовирано

Aluminiumski,PVC roletni,venecijaner, variolajt, komarnici

Продажба, монтажа и сервис на Алуминиумски ролетни со прекршена и зао...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Врати, Прозори и додатоци / Ролетни

23 мај 07:20Промовирано

GARDEN OPREMA

TENDI AKCIJA !!! . . . DIMENZIJA : - 250 x 200 cm - 300 x 200 c...


12.000 МКД
или предлог цена
- 19 % Попуст
14.800 МКД
Денес 12:34PREMIUM TENDI

TENDI AKCIJA !!! . . . DIMENZIJA : - 250 x 200 cm - 300 x 200 c...


12.000 МКД
или предлог цена
- 19 % Попуст
14.800 МКД
Скопје Центар / Скопје

Градина / Мебел за во двор

Денес 12:32KOMARNIC SITE VIDOVI

**SITE VIDOVI NA KOMARNICI PO NAJNISKI CENI VO GRADOT: *FIKSNI KOMAR...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Врати, Прозори и додатоци / Останато

Денес 12:21Kosilka kosilica kosacka od samohodna CH

Prodavam 2 kosilki doneseni od CH servisirani smeneto ulje i naostren...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Градинарски алат и машини

Денес 11:29Novi metalni nogarki za masa, najpovolna cena

Izrabotuvame Hairpin nogarki kako na slikata vo bilo koja dimenzija p...


350 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

Денес 10:59Prodazba na retro fotelji (fotelja, фотељи, фотеља)

Informacii na 078290259


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Фотељи

Денес 10:40Betonski stolbovi

Betonski stolbovi polovni 2.5m 5x5 so armatura 100den parche 2m 10x...


100 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градежни материјали

Денес 10:21STOLICI

Prodavam 4+1 stolici od drvo cena po dogovor


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Столици

Денес 10:10Vodovodzija Vodoinstalater Odvod Instalacija Odrzavanje serv

Водоинсталатер и Плочкар со повеќе од 30 годишно искуство. Работим...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Бања / купатило / Останато

Денес 09:49GRADINA

FOTINIJA RED ROBIN AKCIJA !!! . . . FOTINIJA RED ROBIN UKRASNI DRVCA ...


120 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
150 МКД
Скопје Центар / Скопје

Градина / Хортикултура - растенија

Денес 09:04ZASTITA OD GULABI I DRUGI PTICI

ZASTITA OD GOLUBI I DRUGI PTICI.KARGO DOSTAVA VO CELA MAKEDONIJA.


250 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

Денес 07:43Dushek NOV 90*200

Prodavam Nov neupotrebuvan dushek-boneli 90*200,kupen od akcija.com I...


2.800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Душеци

Денес 07:21Se prodava garnitura of Simpo

Se prodava Metropoliten garnitura - dvosed trosed i fotelja vo shtof ...


23.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

Денес 07:15Ogradi ugraduvanje

Vrsime priprema i ograduvanje so metalna poncikuvana ili plastifirana...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Огради

Вчера 23:05Ograda

Vrsime ograduvanje na dvorovi, placevi, nivi, livadi, okolu kukji ili...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

Вчера 23:05Evtino, novi nekoristeni senzorski prekida;i so dalecinskoo

Евтино нови керамички сензоски(тач)прекидачи со далечинско донесени о...


650 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / Останато

Вчера 21:49Novi,nekoristeni Delimano aparat za Sladoled i Sokovnik.

Нови, некористени, 1. Апарат за Сладолед. цена 1000ден. 2 .Соковник...


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 21:49Хитно Евтино кујнски елементи

Хитно, Многу Евтино, поради селидба квалитетни кујнски елементи одлич...


15.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

Вчера 21:48Evtino novi original Rowenta kaloriferi so digitalni tajmeri

1.- Евтино, оригинал Германски калорифери (лади-грее 2400W) RОWENTA ...


1.600 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Греење и климатизација / Калорифери

Вчера 21:48Evtino, kvalitetni vertikalni ventilatori

Евтино, квалитетeн вертикалeн вентилатор донесен од Германија (правен...


1.300 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Греење и климатизација / Вентилатори

Вчера 21:46Hitno Evtino, kvalitetni kujnski elementi i bojlerce.

Хитно, Многу Евтино, поради селидба, квалитетни одлично сочувани (как...


15.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

Вчера 21:46ТЕПСИЈА - бр 40 ЕМАЈЛИРАНА ТЕПСИЈА

СЕ продава емајлирана тепсија бр 40 , не користена


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Садови и прибор / Останато

Вчера 21:41  НОВ ОГЛАС

Продавам рачно изработени уникатни слики

Сликите се уникатни,во различни бои и димензии, преубава декорација в...


700 МКД
или предлог цена
Вчера 20:26UREDUVANJE NA DVOROVI

Ureduvanje i odrzuvanje na dvorovi najeftino vo gradot


100 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Хортикултура - растенија

Вчера 18:56PROFESIONALNO SECENJE I KROENJE NA VISOKI DRVJA

Secenje na rizicni drvja Kroenje na visoki drvja Kroenje na visoki ...


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Останато

Вчера 18:55UREDUVANJE I ODRZUVANJE NA DVOROVI

Hortikulturno ureduvanje na sekakvi dvorovi Kosenje na golemi povrsi...


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Останато

Вчера 18:55Се продава термо-печка

Се продава термо-акомулациона печка 4kV, во одлична состојба. Контакт...


1 €
или предлог цена
Вчера 18:53Се продаваат два плакари

Се продаваат два плакари. Контакт телефон 071 622 286.


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Комоди

Вчера 18:52Се продава термо-печка

Се продава термо-акомулациона печка 4kV, во одлична состојба. Контакт...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 18:52ИТНО! Се продаваат плакари

Се продаваат два, речиси нови плакари, во одлична состојба. Контакт т...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Полици и Места за складирање

Вчера 18:49  НОВ ОГЛАС

Тросед двосед фотеља и клуб масичка

Се продава комплет гарнитура тросед двосед и фотеља. Комбинација дрво...


9.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

Вчера 17:09Брачен кревет

Се продава брачен кревет, многу малку користен


5.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Кревети

Вчера 17:09Robot xiaomi

Времетраење на полнење: 60 минути Времетраење на работење: 120 минут...


10.000 МКД
или предлог цена
Вчера 16:55STOLICI

Prodavam (6 STOLICI) kupeni od Jugoeksport.Stolicite se mnogu kvalite...


8.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Маси/столици

Вчера 16:41BEKO Машина за перење

Се продава машина за перење


4.000 МКД
или предлог цена
Вчера 14:41  НОВ ОГЛАС

Kompresor za farbanje (paint zoom)

Едноставната операција со еден допир го намалува вашето време и ценат...


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Останато

Вчера 14:14Vodotporni ceradi-церади церада

Водотпорни церади од 125грамски 2×3м 700ден 3х4м 800ден 4х5м 900де...


700 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Останато

Вчера 14:14>>> AKCIJA >>> PARKING BLOKATOR BARIERA <<<

Вршиме продажба на автоматски далечински паркинг бариери - чувар...


6.999 МКД
или предлог цена
Вчера 13:55Italianski kvaki za blindor vrati

Prodavam kvaki za blindirani vrati Dostava so kargo expres,niz cela ...


1.599 МКД
или предлог цена
Вчера 13:55KVALITETEN BLENDER

Nov blender SOKANY Tel 075 248 405


1.200 МКД
или предлог цена
Вчера 13:39Страна 1 од 67

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам