Скопје Центар
                   
44 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Betonski stolbovi

Betonski stolbovi polovni 2.5m 5x5 so armatura 100den parche 1.80m ...


100 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градежни материјали

Денес 09:58GLED MASA 25 KG

GLET MASA SPEKTRO, IGM VRATNICA I BIOFINISH, 200 DEN.VREKJA


200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градежни материјали

Вчера 16:49Paleti

Otkupuvam paleti po najdobri ceni vo gradot. Evro beli 350 Evro tem...


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градежни материјали

30 мај 10:06VENTILACIJA I KLIMATIZACIJA

VENTILACIJA I KLIMATIZACIJA


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градежни материјали

29 мај 09:37Prodavam shmirgli extra cena za toptan

prodavam razni vidovi na shmirgli. Extra cena za toptan 072 888 170


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градежни материјали

25 мај 08:32Prodavam ploca od furniran medijapan

Prodavam tabla od furniran medijapan. Dimenzii 170 x 220cm. 070 34...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градежни материјали

20 мај 12:16Kompresor za Farbanje

🔥 Kompresor za Farbanje PAINT ZOOM🔥 👑 ZA SAMO 1499 den 👑 🎉...


1.499 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градежни материјали

19 мај 16:17Hunter Douglas/Хантер Даглас Спуштен плафон за купатила

Хантер Даглас спуштен плафон за купатила


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градежни материјали

16 мај 01:17OPlLATA,BOSANKA,VODOTPOREN SPER

PRODAZBA NA FILM FACED PLAYWOOD,OPLATA,bosanki, VODOOTPORNI SPER PLOC...


2 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градежни материјали

11 мај 12:12Panelni ogradi

3D Panelna ograda e sovremen nacin na ograduvanje, taa e moderna, cvr...


10 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градежни материјали

28 апр 09:47Изведба на градежни работи ( Од Темел до Клуч)

Фирмата АМТ ви нуди изведба на секаков вид на градежни работи> Изгра...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градежни материјали

28 мар 16:42krsenje rusenje isrlanje prevoz transport

krsenje rusenje beton plocki kosulici isflanje sut prevoz transport ...


900 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градежни материјали

11 мар 09:31Termo Fasadi

Vrsime usluga so vrven kvalitet na sekakov vid na termo fasadi,gips,p...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градежни материјали

08 мар 18:03Bekaton plocki

Montaza I prodazba na bekaton plocki


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градежни материјали

08 фев 16:35Haus Majstor

Vrsime sekakov vid na intervencija za vasite domasni potrebi pri reno...


600 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градежни материјали

03 фев 17:10GRANITNI KOCKI

GRANITNI KOCKI 20X20 CENA 30EUR/M2 ZA SEKAKVA NAMENA(PAT,OGRADA,ZIDOV...


25 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градежни материјали

01 јан 22:30Бетон

Продажба на готов бетон со транспорт со и без пумпа .


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градежни материјали

19 ное 19:09Izvedba na kukja do karabina ili kluc na raka

Montaza i prodazba na bekatonki Ureduvanje dvorovi Odrzuvanje dvoro...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градежни материјали

05 ное 18:41Iskop Izvedba Ureduvanje Odrzuvanje Tampon Zemja nabivanje

Леарт Конструктион 070 960201 -Изведба на градежни работи Куќи -Потп...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градежни материјали

20 окт 22:38Nastresnica tenda podmetaci

Podmetaci za nastresnici 350 den kom


350 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градежни материјали

12 окт 10:27Polikolor(moleraj) masinski

100%brzo I kfalitetno


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градежни материјали

10 окт 20:40САЛОНИТ ТАБЛИ

Кој има потреба од користени салонит табли за кров нека се јави. Имам...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градежни материјали

09 окт 08:40Prodavam armaturno zelezo Ф18mm

Prodavam armaturno zelezo Ф18мм. 27 parchinja, toptan. Kontakt 07...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градежни материјали

16 јул 23:58EsnafKomerc

KERŠANJE NA SEKAKOV VID NA BETON VADANJE NA PLOQKI I KOŠULICA OFTORAN...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градежни материјали

16 јул 19:59Fasadi od mermer i granit / Фасади од мермер и гранит

Fasada od mermer i granit vo tehnika na mozaik. Фасада од мермер и г...


800 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градежни материјали

04 јул 00:11ARMIRANO ZELEZO

Se prodava armirano zelezo vo koturi 10 - 400 kg 8 - 750 kg 2 kan...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градежни материјали

26 јун 23:18Нова канта абриб

Фирма: pofix


600 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градежни материјали

14 мар 16:15Огрлица

Огрлица за дупната метална водоводна цевка.


500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градежни материјали

14 мар 16:15Isfrlanje sut separiran pesok rizla tampon prevoz na mebel

📣Вршиме: - Исфрлање шут - Рушење - Продажба и превоз на сепариран пе...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градежни материјали

09 мар 09:32Продавам стар паркет

Продавам одлично сочуван стар паркет за простор од 36м2. Димензиите с...


200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градежни материјали

17 окт 11:00SINDRA,SHINDRA.ШИНДРА

SINDRA ZA KROVOVI LETNIKOVCI NASTRESNICI i drugi pokrivanja prodava...


390 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градежни материјали

15 окт 23:30реновирање на домови

Молерајски услуги Гипс кртон Буња Плочки Секаков вид на редовирањ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градежни материјали

12 сеп 23:59гипсарски и молерски услуги

Изработка на: -гипс кртон -молерај -плочки -лепење буња -лепак,м...


100 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градежни материјали

07 апр 11:12ГРОМОБРАНСКА ЗАШТИТА И УРЕДИ ЗА ЗАЗЕМЈУВАЊЕ

Блиц Гард е специјализирана за проектирање, опрема, монтажа и трговиј...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градежни материјали

12 мар 11:43Proektiranje , izvedba kluc na raka

Proektiranje i izvedna na sekakov vid na objekti od niska do visoka g...


5 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градежни материјали

05 фев 13:56Продавам половни керамиди

Продавам половни керамиди околу 800 парчиња. Имам и капаци-самари.


2.390 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градежни материјали

21 ное 16:09IVERKI,UKRASNI PLOCI - ИВЕРКИ,УКРАСНИ ПЛОЧИ

Фурниран ФЛАХС. 60 % полесен од обична иверка. За декорација. 200 ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градежни материјали

03 окт 19:56Gradba Skopje

075 277 933


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градежни материјали

26 авг 12:58Ќерамиди во добра состојба

1500-2000 keramidi vo odlicna sostojba


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градежни материјали

02 авг 13:00Montirane na Laminat i plocki

Montirame Laminat, Plocki za kuini, hodnici, kupatili. Javete se, c...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градежни материјали

14 јун 12:04Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам