41 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

DIGITALEN VLAGOMER ZO TERMOMETAR-TERMOMETRI I CASOVNIK ALARM

DIGITALEN VLAGOMER SO TERMOMETAR I CASOVNIK SO ALARM SO GOLEM LCD EKR...


600 МКД
или предлог цена
Кочани

Останато

11 авг 07:37DIGITALEN VLAGOMER SO TERMOMETAR-TERMOMETRI I SONDA OD 2M

DIGITALEN VLAGOMER I TERMOMETAR SO SONDA I KABELCE NA SONDATA OD 2m Z...


350 МКД
или предлог цена
Кочани

Останато

11 авг 07:35VLAGOMER-TESTER ZA ZRNESTI KULTURI ZITO,PCENKA,ORIZ,JACMEN

PRODAVAM DIGITALEN VLAGOMER TESTER ZA MERENJE VLAZNOST NA ZRNESTI KUL...


3.800 МКД
или предлог цена
11 авг 07:35DIGITALNA VAGA SO LCD DISPLEJ DO 300G I PRECIZNOST SO 0.01G

DIGITALNA DZEBNA VAGA ZA PROFESIONALNO I PRECIZNO MERENJE NA RAZLICNI...


600 МКД
или предлог цена
11 авг 07:35DIGITALEN VLAGOMER ZO TERMOMETAR-TERMOMETRI I CASOVNIK ALARM

DIGITALEN VLAGOMER SO TERMOMETAR I CASOVNIK SO ALARM SO GOLEM LCD EKR...


600 МКД
или предлог цена
Кочани

Останато

10 авг 06:05DIGITALEN TERMOMETAR SO VLAGOMER HTC-2 DATA I ALARM

- PRODAVAM NOVI DIGITALNI TERMOMETARI SO VLAGOMER, ALARM, DATA I CASO...


600 МКД
или предлог цена
Кочани

Останато

10 авг 05:34LABARATORISKI PRECIZNI TERMOMETRI -TERMOMETAR OD -40 DO +50c

PRODAVAM NOVI PRECIZNI GERMANSKI LABARATORISKI TERMOMETRI ZA PRECIZN...


800 МКД
или предлог цена
10 авг 05:34BATERISKA LAMPA SO DOMET 400M POLICE 15000W

- PRODAVAM MOKNI BATERISKI LAMPI POLICE 15000W SO JAK DOMET OD 400-50...


500 МКД
или предлог цена
Кочани

Останато

12 јул 07:49LABARATORISKI PRECIZNI TERMOMETRI -TERMOMETAR OD -40 DO +50c

- PRODAVAM NOVI PRECIZNI GERMANSKI LABARATORISKI TERMOMETRI ZA PRECIZ...


800 МКД
или предлог цена
12 јул 07:48Wifi extender

Wifi extender го појачува односно го продолжува досегот на вашиот рут...


1.990 МКД
или предлог цена
31 мај 08:48GREAC-GREACI SPIRALNI ZA INKUBATOR NOVI KOMPLET ZA MONTAZA

SPIRALEN GREAC ZA INKUBATORI 225W NA 220V LESEN ZA MONTAZA I POVRZUVA...


600 МКД
или предлог цена
Кочани

Останато

26 мај 20:37Ваги со диплеј

Продаваме разни типови ваги со дисплеј со пресметка на цената. Вагит...


1.490 МКД
или предлог цена
Кочани

Останато

12 мај 13:27GREAC ZA VODA VO INKUBATOR ZA VLAZNOST 200W I HIDROSTAT-TERM

- PRODAVAM VODOOTPOREN POTOPEN GREAC 200W KOJ MOZE DA RABOTI I VO VOD...


1.200 МКД
или предлог цена
Кочани

Останато

11 мај 07:48VENTILATOR - KULER NOVI ZA INKUBATOR ILI FRIZIDERI

PRODAVAM NOVI VENTILATORI ZA VGRADUVANJE NA INKUBATORI,FRIZIDERI ILI ...


800 МКД
или предлог цена
Кочани

Останато

11 мај 07:48Диспанзери за вода (Апарат за вода)

Со помош на овој апарат добивате ладна вода на 5 степени и топла вода...


6.500 МКД
или предлог цена
19 апр 01:01KUKLI ZA BUTIK

МАШКИ КУКЛИ ГОРЕН ДЕЛ, ИСТИ КАКО НА СЛИКИТЕ ЕКСТРА КВАЛИТЕТ КОРИСТЕН...


200 МКД
или предлог цена
Кочани

Бутици

14 апр 13:50Печка на пелет (Pecka na pelet) 35KW

Печка на пелет 35KW Нова печка на пелет со вклучено прво вклучување...


114.990 МКД
или предлог цена
10 апр 13:14Elektricno kebe

Prodavame Novi Elektricni Kebinja. Kebeto e so dimenzii 150x80cm i...


1.990 МКД
или предлог цена
10 апр 13:04SANKERSI STOL

Продавам стол исти како на сликите, добро сочуван. Работи механизамот...


2.000 МКД
или предлог цена
Кочани

Бутици

06 апр 12:57VENTILATOR - KULER NOVI ZA INKUBATOR ILI FRIZIDERI

PRODAVAM NOVI VENTILATORI ZA VGRADUVANJE NA INKUBATORI,FRIZIDERI ILI ...


800 МКД
или предлог цена
Кочани

Останато

25 мар 09:32DIGITALEN PRECIZEN TERMOMETAR SO SONDA OD -50 DO +70c

PRODAVAM RAZNI VIDOVI NA DIGITALNI TERMOMETRI SO SONDA POVEKENAMENSKI...


300 МКД
или предлог цена
Кочани

Останато

22 мар 06:58VLAGOMER-TESTER ZA ZRNESTI KULTURI ZITO,PCENKA,ORIZ,JACMEN

PRODAVAM DIGITALEN VLAGOMER TESTER ZA MERENJE VLAZNOST NA ZRNESTI KUL...


3.800 МКД
или предлог цена
14 фев 11:05Дрво-Пром ДООЕЛ Кочани

Дрво-Пром - Градежна столарија Адреса: ул.„Крижевска“ бр.20 2300, К...


1 €
или предлог цена
Кочани

Останато

29 јан 09:45NOVI LISICI ZA VRZUVANJE SO FOTROLA ZA NOSENJE I DVA KLUCA

PRODAVAM NOVI LISICI ZA VRZUVANJE SO FOTROLA ZA NOSENJE I DVA KLUCA Z...


900 МКД
или предлог цена
27 дек 09:18DIGITALEN TERMOMETAR SO 1M AZBESNA SONDA OD -50C - 1300C

- DIGITALEN TERMOMETAR SO 1M AZBESNA SONDA ZA MERENJE NA TEMPERATURA ...


1.000 МКД
или предлог цена
Кочани

Останато

17 ное 08:51DIGITALEN DECIBEL METAR ZA MERENJE JACINA NA ZVUK

PRODAVAM NOVI UREDI ( DECIBEL METRI ) ZA MERENJE JACINA NA ZVUK SO CI...


1.500 МКД
или предлог цена
04 ное 17:16GARRETT METAL DETEKTOR ZA OTKRIVANJE NA METALNI PREDMETI

- PRODAVAM NOVI METAL DETEKTORI MARKA GARRETT ZA LEZNO I BRZO OTKRIVA...


4.000 МКД
или предлог цена
12 окт 07:44вага vaga

ispravna 077546836


3.000 €
или предлог цена
27 сеп 12:52рафт raft

socuvan077546836


100 МКД
или предлог цена
15 јул 16:15Dekorativni pokloni

Izrabotka na dekorativni pokloni za poveke inf.javete se na ovoj broj...


1 €
или предлог цена
01 јул 21:52Soncevi kolektori-Сончеви колектори РАСПРОДАЖБА

Вакумски сончеви колектори со автоматика и греач за догревање на вода...


1 МКД
или предлог цена
23 апр 18:54Инвертор 12V-220V 500W (Invertor)

Инвертор -претварач од 12V na 220V. Мокност 500W. Можна испорака ни...


1.990 МКД
или предлог цена
Кочани

Останато

22 дек 12:23Инвертор 12V-220V 3200W (Invertor)

Инвертор - претварач од 12V na 220V. Мокност максимална 3200W.


10.900 МКД
или предлог цена
Кочани

Останато

22 дек 12:22DIGITALEN ELEKTRONSKI TERMOSTAT SO TAJMER ZA INKUBATOR

PRODAVAM PRECIZNI ELEKTRONSKI DIGITALNI TERMOSTATI-TERMOREGULATORI SO...


2.500 МКД
или предлог цена
Кочани

Останато

27 окт 19:14SOLZAVEC DEFENOL CS GAS GERMANSKI ZA ZASTITA

- DEFENOL CS GAS POD PRITISOK GERMANSKI 50ml ZA SAMOODBRANA OT LUGJE ...


400 МКД
или предлог цена
07 окт 10:31Se prodava Komplet pribor za jadenje POZLATEN

Se prodava pribor komplet za jadenje pozlaten 18/10 karati


200 €
или предлог цена
11 апр 20:10Kosacka SIP 135

Se prodava kosacka SIP 135 vo odlicna sostojba. Proizvedena 2010 god...


530 €
или предлог цена
16 мар 13:00DIGITALEN HIDROSTAT ZA REGULIRANJE NA VLAZNOST VO INKUBATORI

- DIGITALEN ELEKTRONSKI PRECIZEN 3 BO 1 HIDROSTAT (VLAGOREGULATOR) TE...


3.600 МКД
или предлог цена
Кочани

Останато

25 фев 10:33DIGITALEN TERMOMETAR SO SONDA ZA DVE TEMPERATURI I CASOVNIK

DIGITALEN TERMOMETAR SO KABELCE OD 2 m I SONDA ZA MERENJE NA DVE TEMP...


600 МКД
или предлог цена
Кочани

Останато

22 сеп 10:29Prodazba utovar istovar

Baram covek za utrovar i istovar na roba ovosje i zelencuk na pazar...


По Договор
или предлог цена
05 јул 00:43Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам