72 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Roland Td11kv tapani Novi

Roland td 11 sempluvani boi .Novi Kontakt na viber


По Договор
или предлог цена
23 сеп 12:39Fus masina

Se prodava nov fuss ne koristen


150 €
или предлог цена
23 сеп 12:39Tapani bariton indijanki rototonki Sonor

Sonor Tapani indijanki rototnki baritoni


11.111 €
или предлог цена
23 сеп 12:39Tapani Sonor Novo

Tapani Sonor Novo cisto drvo lakirano


11.111 €
или предлог цена
23 сеп 12:39Behringer mixeta

Se prodava mikseta BEHRINGER VMX 200 kako nova. made in GERMANY!


5.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
5.500 МКД
Свети Николе

ДЈ Опрема

23 сеп 01:44Basovi Vuferi Sub Forum

Prazni kutii lavirinti za 15ki bass elementi.. Kutiite imaat kjosinj...


150 €
или предлог цена
15 сеп 03:59HK Linear Pro LP 12 EX

Se prodava najdobriot satelit na HK audio HK Linear pro LP12 EX 2x...


850 €
или предлог цена
15 сеп 03:59Pearl export tapani

Se prodavat Pearl export tapani odlicno socuvani. so Paiste cineli i...


950 €
или предлог цена
15 сеп 03:58McCrypt 12A aktivni zvucnici

Se prodavat aktivni skoro novi zvucni, McCrypt 12A kupeni od Germani...


590 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
650 €
15 сеп 03:56Behringer b212 zvucnici

Se prodavat Behringer B212 beli zvucki , kako novi se bez nikakvi ost...


399 €
или предлог цена
15 сеп 03:56DYNACORD powermate pm1600 mikseta

Se prodava mikseta Dynacord pm1600 odlicno socuvana 100% ispravna vo ...


1.000 €
или предлог цена
15 сеп 03:56Bell MDA 602 mikseta

Se prodava mikseta bell mda602 2x450w RMS Efeekt procesor so dva...


750 €
или предлог цена
15 сеп 03:55MAPEX Tapani

Se prodavaat Mapex tapani vo odlicna sostoiba so Paiste harver. TA...


800 €
или предлог цена
15 сеп 03:54MONTARBO MT180A aktivni zvucnici

Se prodavat dva aktivni i mokjni zvucnici MONTARBO MT180A mnogu dob...


500 €
или предлог цена
15 сеп 03:54DYNACORD kutii so RCF elementi BASOVI

Se prodavaat DYNACORD kutii so RCF L15P540 elementi 2x500w RMS Zvu...


550 €
или предлог цена
- 15 % Попуст
650 €
15 сеп 03:54SHARP system 7700 pojacalo

Se prodava pojacalo , snagator , zasiluvac SHARP system 7700 vo odl...


9.000 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
10.500 МКД
15 сеп 03:52Bongo Bongosi World Beat

Se prodavat originalni Bongi ao futrola, izraboteni od prirodni mater...


5.500 МКД
или предлог цена
15 сеп 03:52Mikseta GEM General Music

Se prosava mixeta kako nova GEM general music kako nova , mixetata e ...


555 €
или предлог цена
15 сеп 03:51Akusticna gitara

Se prodava Akusticna Gitara vo perfektna sostojba , kako nova , so no...


7.500 МКД
или предлог цена
15 сеп 03:51DYNACORD F5

Se prodavaat novi basovi subb basbinovi DYNACORD f5 so Rcf elementi 1...


400 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
440 €
15 сеп 03:51Zvucnici Mc COY 12ki

Se prodavat skoro novi zvucnici 12ki od Angliskiot brend ma Mc COY. ...


299 €
или предлог цена
15 сеп 03:50Roland td6 td6v

Se peodava modul na Roland td6v vo perfektna sostojba so originalen a...


8.000 МКД
или предлог цена
15 сеп 03:50BEYMA CP40 drajveri visokotonci tviteri

Se prodavaat drajveri od vrvniot brend na BEYMA Drajverite se vo pe...


100 €
или предлог цена
- 50 % Попуст
200 €
14 сеп 17:06ALESIS DM5 modul (elektricni tapani)

Se prodava modul za elektricni tapani od poznatiot brend ALESIS DM5 ,...


7.000 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
8.000 МКД
14 сеп 17:01FUS I CINELA-SWITZERLAND

Prodavam polovni no extra socuvani fus i cinela Svajcarski brend-HIGH...


100 €
или предлог цена
06 сеп 12:21TAPANI-BUBNJEVI-STAGG

Prodavam polovni tapani marka Stagg. Tapanite se vo zadovolitelna sos...


280 €
или предлог цена
06 сеп 12:01Parrot harmonika 120

Se prodava Parrot harmonika 4 glasna(POLUKABINSKA) 100% ispravna so o...


850 €
или предлог цена
05 сеп 12:05Каиши за гитара - нови

Нови каиши за електрична или акустична гитара. Поволно. Напомена: сам...


500 МКД
или предлог цена
27 авг 12:58DOBOS

Prodavam 2 dobosa plitok i dlabok vo izvonredna sostojba doneseni od ...


40 €
или предлог цена
25 авг 19:01ZVUCNICI 12KI JBL

Prodavam zvucnici 12ki JBL od postar model no so dosta kvaliteten i ...


210 €
или предлог цена
25 авг 17:16Чивии комплет за гитара

Комплет од 6 чивии за акустична или електрична гитара, сосе шрафченца...


900 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
1.000 МКД
25 авг 16:44Fender Super Sonic 60

Full лампаш. 60W RMS глава плус звучник. Еден од најдобрите лампаши ...


2.100 €
или предлог цена
20 авг 12:04Disko efekt led moving head

Prodavam novi led moving head disko efekti dmx ili samostojni na zvu...


90 €
или предлог цена
Свети Николе

ДЈ Опрема

18 авг 13:554 STALKI ZA ZVUCNICI

Prodavam 4 stalki za zvucnici od postar no najdobar i najkvaliteten m...


4.500 МКД
или предлог цена
13 авг 13:15STALKA I KABEL BESPECO

Prodavam stalak za klavijatura i kabel od poznatiot Italijanski brend...


60 €
или предлог цена
13 авг 13:15Akustična gitara

Dobro socuvana akustična gitara.


5.000 МКД
или предлог цена
01 авг 13:00Наѕидна Hercules шепа за гитара

Супер држач за гитара, се монтира на ѕид или мебел. Може со лес да др...


700 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
800 МКД
14 јул 20:26Led Par Stage Light Najeftino !!

Novi led par DMX 36led stage ligt , svetlo za scena moze i samostojni...


1.200 МКД
или предлог цена
10 јул 16:32kuferi za sajzer

prodavam kufer za sajzer idealni za korg serija od tipot korg le korg...


40 €
или предлог цена
30 јун 18:27Zvucnici za PC

Prodavam zvucnici Genius za kompjuter koristeni 1 mesec


1.500 МКД
или предлог цена
30 мај 16:41Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам