Кичево
                           
338 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

СЕ ПРОДАВА КУЌА

СЕ ПРОДАВА куќа лоцирана во Кичево, на ул. „Копачка“ бр. 52, под млин...


180.000 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

13 јан 21:05Промовирано

Kukja s.Vrbjani Ohrid

Cena povolna Ima struja, voda i wc


3.000 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

Денес 18:19  НОВ ОГЛАС

Kujka so uste eden plac so poseben vlez

Se prodava kujka so dvorno mesto i uste eden plac so markica i posebe...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

Денес 16:21Kujka so podrum i dva sprata so dvorno mesto

Se prodava kujka so dvorno mesto i podrum na dva sprata.


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

Денес 16:21Куќа со одлична локација

Се продава куќа со дворно место, добра место положба и одлична локаци...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

Денес 13:10Povolno ! Moze i zamena za stan

Mozna e zamena za pomal stan so vasa doplata!


60.000 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

Денес 10:08Kuka vo Strogiot Centar na gradot

Se Prodava Kukja od 110m2 vo strogiot centar na gradot,nasproti Domot...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

Денес 07:25Stan na 1vi kat sproti apt. Bruno

Se prodava stan od 72 m2 + 6 m2 podrum na 1vi sprat sproti apt Bruno ...


1 €
или предлог цена
Кичево

Станови

Денес 00:54Se prodava stan vednas do opstina Kicevo

Se prodava stan vo zgradata do opstinata vo Kicevo. Stanot e so povrs...


1 €
или предлог цена
Кичево

Станови

Денес 00:53Се издава стан во Кичево

Се издава двособен наместен стан во Ламели на прв кат. Информации на ...


1 €
или предлог цена
Кичево

Станови

Вчера 20:46Се продава куќа

Се продава куќа Раштански Пат.


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
110.000 €
Кичево

Куќи / Вили

Вчера 17:39SE PRODAVA KUKA VO CENTAROT NA KICEVO

Se prodava kuka vo centarot na gradot na ul.Goce Delcev br.50.Vednas ...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

Вчера 12:39Se prodava kukja

Kuka vo strog Centar, vo neposredna blizina na Sudot. Imotot e so pov...


360 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

Вчера 09:21Se prodava kuka

Се продава куќа во близина на Ламелите наспроти ресторант Кај Кумот. ...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

Вчера 08:13Kukja so 2 placovi / Shtëpi me 2 parcela ndertimi

Shitet shtepi dy katëshe, me siperfaqe banimi prej 150 m2, dhe siperf...


78.000 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

25 јан 14:04Se prodava kuka vednas do berzata

Se prodava kuka na 50m od berzata vednas do BN-VAP peralna , kukata i...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

25 јан 12:59PLAC 726 m2 VLASKI PAT

Se prodava plac nasporti postata Rastanski pat od 726 m2 , za poveke...


1 €
или предлог цена
25 јан 12:58SE IZDAVA STAN

Se izdava stan nasproti gradinka Olga Miveska tajmiska zgrada, kon. T...


1 €
или предлог цена
Кичево

Станови

25 јан 11:59Se izdava stan kaj sande skoloto

Za podolg period Broj za kontakt:071777987


160 €
или предлог цена
Кичево

Станови

25 јан 11:49Се продава куќа

Се продава куќа на главен пат. Реновирана целосно одма вселива.


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

25 јан 00:09Kupuvam stan okolu 50-60 kvadrati

Kupuvam stan okolu 50-60 kvadrati


1 €
или предлог цена
Кичево

Станови

24 јан 19:59Renovirana Garsonjera so nov mebel

Garsonjerata e adaptiran deloven prostor (mozzi da se koristi i kako ...


18.000 €
или предлог цена
Кичево

Станови

24 јан 18:34Se prodava kukja vo nas. Rastanski pat

Se prodava kukja vo nas. Rastanski pat so vkupna povrsina od 1121m2 i...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

24 јан 16:17Komplett so Möbel

Komplett so Möbel cena 60.000€


1 €
или предлог цена
Кичево

Станови

23 јан 14:33Prodavam plac od 900 m2 i plac od 1164 m2

vo Kicevo sproti kasarnata so imoten list broj 57256, katastarska pa...


По Договор
или предлог цена
23 јан 10:49Se prodava kujka

Kujkata e vo odlicna sostojba. Poveke informacii na ovaj broj 078-735...


75.000 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

22 јан 23:34КУЌАТА СЕ ПРОДАВА - ЗАМЕНУВА - ИНВЕСТИТОР ЗА ГРАДБА

Куќата е со вкупна површина 265 м² со доградба по урбанистички план П...


80.000 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

22 јан 20:20Se prodava nova Kukja

Se prodava nova kukja Naselba Gorna Gorica, Kicevo 105m² na sprat, ...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

22 јан 17:47Kukja kuka shtepi куќа kuca

435m2 parcela 252m2 korisna dvorna povrsina 279m2 korisna vnatresna p...


85.000 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

21 јан 12:26Se prodava 75m2 stan vo Kicevo

Se prodava trosoben stan od 75m2. Na sproti OU " Sande Sterjoski" Kic...


1 €
или предлог цена
Кичево

Станови

21 јан 11:16STARA KUKA ( PLAC)

Sredeni dokumenti cist imoten list... Placot e 312 kvadrati... Pred...


По Договор
или предлог цена
18 јан 14:23Се изнајмува деловен простор во центарот на градот

Се издава објект под наем во Кичево - Локација на објектот: Булевар...


1 €
или предлог цена
Кичево

Дуќани

18 јан 13:00SE IZDAVA DUKAN

Se izdava dukan renoviran na ulica Mehmed Mehmedi br.1 kaj zgradite s...


1 €
или предлог цена
Кичево

Дуќани

17 јан 13:08Kancelarija

Деловната просторија се наоѓа во строг центар на град Кичево, на улиц...


70 €
или предлог цена
16 јан 01:30Дуќан/Dyqan

Се издава дуќан/деловен простор од 15м2, строг центар чаршија на Киче...


150 €
или предлог цена
Кичево

Дуќани

16 јан 01:30Ekskluzivna kukja vo Pashino

Se prodava kukja na 3 sprata so vkupno korisna povrsina od 330m2 komp...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

15 јан 18:32SE PRODAVAAT DVE GRADEZNI PARCELI NAD NORA RANCH

Se prodavaat 2 gradezni parceli nad Nora Ranch, na asvalten pat sprem...


1 €
или предлог цена
15 јан 18:30Se iznajmuva stan

Poveke info na tel 070/296-370


250 €
или предлог цена
Кичево

Станови

15 јан 18:11Se Prodava Kuka 3.Sprata

Kuka na 3 sprata,so povrsina 100m2 Dvorno mesto 580-kvadr...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

14 јан 00:36Zemjiste 6343 m2 Vranestica

СЕ ПРОДАВА земјиште во с. Вранештица, и тоа: КП бр. 2270, мв. Гради...


9.500 €
или предлог цена
13 јан 21:06СЕ ПРОДАВА КУЌА

СЕ ПРОДАВА куќа лоцирана во Кичево, на ул. „Копачка“ бр. 52, под млин...


180.000 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

13 јан 21:05Страна 1 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам