540 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Prodavam nov stan Topansko 53m²

Nov stan 2022 Do Ballkan University 53m² Hodnik.kujna.dnevna.spalna....


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Денес 09:18Kupuvanje stan vo Skopje-Cair ili Butel

Kupuvam stan ,Koj ima stan za prodavanje da platam so rati mesecno ...


50.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Денес 08:14Стан одма до паркот на Чаир

Се продава стан одма до паркот на Чаир. Станот е на приземје и има па...


73.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Денес 02:39Deloven prostor vo Caircanka

Се продава деловен простор 22м2 во стар трговски центар на втори кат ...


12.000 €
или предлог цена
Вчера 22:17  НОВ ОГЛАС

cProdavam Kuka so dvor Vo Cair

Pod objekt 93m2, dvorno mesto 337m2..se vkupno 430m2 Kukata se naog...


200.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 21:12Куќа во Чаир

Се продава куќа во Чаир со квадратура од 130 м2 (градба со имотен лис...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 18:09SE IZDAVA DUKJAN - 5min DO BIT PAZAR NA GLAVNA ULICA CAIR

DUKJANOT E CENTAR NA AFTOBUZKA STANICA NA GLAVNA ULICA BLIZKU IMA...


700 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Дуќани

Вчера 17:34Продавам стан во топанако поле 60м2

Се продава стан во Топанско Поле, против Балкан университет. Станот и...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Вчера 13:00Куќа во Чаир

Se prodava kuka vo Cair na ulica Kemal Ataturk br.11


150.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 11:48Se izdava dukan vo T.C Treska vo Topansko pole

Se izdava dukan vo T.C Treska Skopje. Dukanot ima 30 kvadrati+ wc.Duk...


220 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Дуќани

07 дек 20:22Se IZDAVAAT Dva Dukjani vo Hotel ARKA

dva dukjani od koi edniot e na prizemje a drugiot na vtor sprat kompl...


250 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Дуќани

07 дек 20:12Издавам разработен вулканизер дуќан на пластицарска

Издавам разработен вулканизерски дуќан. Може и за друга намена. Дуќ...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Дуќани

07 дек 20:03Се продава стан во Скопје нова градба

Се продава стан во Скопје нова градба 58 m² Џон Кенеди & Дижонска Це...


1.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

07 дек 18:31Stan vo cair

Prodavam Stan vo cair do Avtolider


1.150 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

07 дек 17:38КУПУВАМ СТАН ВО ЧАИР / SE KUPUVA STAN CAIR

КУПУВАМ СТАН ВО ЧАИР, ВО ПОНОВА ЗГРАДА, ГРАДЕНА ПОМЕЃУ 2000-2020 ГОДИ...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

07 дек 16:29PRODAVAM STAN U CAIR KAJ PARKOT

Se prodava stan u cair PRIZEMJE 135 kfadrati ima 2 podrumi dukj...


100.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

07 дек 16:18SE IZDAVA DUKJAN CAIR - GLAVNA ULICA

dukjanot e CENTAR +38970503896 se izdava za dolg period dukjan...


700 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Дуќани

07 дек 14:59Нов четирисобен стан во Чаир.

Агенција Чанак нуди на продажба нов стан во Чаир. Станот е со површин...


57.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

07 дек 12:55Се продава одличен двособен стан од 67м2 во Чаирчанка.

Агенција Чанак ви нуди одличен двособен стан во Чаир (Чаирчанка). Ст...


52.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

07 дек 12:54Shitet banesë shumë afër Qendrës së Shkupit

Shitet banesë e mobiluar afër Qendrës së Shkupit, më sakt në hyrje të...


68.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

07 дек 11:04banes me qera

Jepet banesë me qera, e shtruar 3 dhomëshe, balkon, katin e 3


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

07 дек 10:43PRODAVAM 40.KV.DELLOVEN PROST VO SKOPJE ÇAIR

GO IZDAVAM 100.EV.PRODAVAM 40.KV.GARAZHA, MAGACIN,DELLOVEN PROSTOR VO...


20.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Магацини

07 дек 10:05Prodvam Stan vo Chair so ogromna moznost za dogradba

Prodavam stan vo Chair so ogromna moznost za dogradba, koj kje go zem...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

06 дек 18:18Extra renoviran stan vo Topansko pole

Prodavam odlicen komforen stan vo Topansko 67m2 na 8/8kat so lift,kom...


55.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

06 дек 17:59СЕ ПРОДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР 22 М2 ВО ЧАИРЧАНКА

ИФОРМАЦИИ НА ТЕЛ. 070 206 009 ИФОРМАЦИИ НА ТЕЛ. 070 206 009 СЕ ...


1 €
или предлог цена
06 дек 17:34Se izdava 2 sobi i salon 70 m2 bit pazar

Se izdava komplet sprat na prizemje 80 m2 ima 2 sobi plus salon names...


250 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

06 дек 11:36Jepet me qira banes tre dhomshe 76 m2, se izdava trosoben st

Cena 220 evra ( 072-228-173) Jepet me qira banes tre dhomshe me dy b...


220 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

05 дек 21:08Shtëpi 309m2 në Çair

Në shitje shtëpi prej gjithsej 309m2 prapa shkolles fillore Imri Elez...


115 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

05 дек 12:19Se prodava nov stan vo qair 72 m2

Se prodava nov stan na ul.xhon kenedi bb Qair 72 m 2 Salon ,kujn...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

05 дек 09:37Kuka vo gazi baba opstina cair

Se prodava kuka na gazi baba za podetalni informacii na 078 407 959


77 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

04 дек 22:05Shitja e pullës Çair (Plasticarska) - Градежна маркица Чаир

Shitja e pullës ndërtimore për objekt banesor kategoria A2 me sipërfa...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Останато

04 дек 17:30Pro.nov stan 51m3.10 sprat.porodilno cair.

Stanot e nov i ima cist imoten list izvaden na moe ime.zgradata e vo ...


48.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

04 дек 12:02Se izdava podrum 90 m2 za magacin blizu do auto skola hirda

Podrum so 90 m2 za magacin plastiqarska ulica blizu do avto shkola h...


150 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Магацини

04 дек 10:53Iznajmuvam stan topansko pole

Idealen za ziveenje i za kancelarija


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

03 дек 22:26Stan pozadi poliklinika cair 130m2 i garaza 25m2

Se prodava stan po dogovor Kaj poliklinika cair 130m2 i garaza 25m2 ...


110.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

03 дек 22:13Shtëpi në Çair - afër Bazaros

Fqinjësi e qetë Podrum me garazhë oborr të rregulluar me gardh prej...


279.999 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

03 дек 22:06Topansko Pole 58m2-se prodava

Agencija za nedviznosti prodava dvosoben stan vo Topansko Pole ( spro...


800 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

03 дек 10:49СЕ ПРОДАВА СТАН ОД 64М2

Se prodava stan vo Čair ul. Arhiepiskop Dositej 3, vo mirna lokacij...


60.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

03 дек 10:26СЕ ПРОДАВА СТАН ОД 69М2

Se prodava nov ne vselen stan vo Čair ul. Arhiepiskop Dositej 3, vo...


65.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

03 дек 10:26СЕ ПРОДАВА СТАН ОД 71М2

Se prodava nov stan vo Čair ul. Arhiepiskop Dositej 3, vo mirna lok...


67.500 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

03 дек 10:26Страна 1 од 14

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам