54 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Barum 235/65 r17 -zimni

Vo odlicna sostojba imaat dobra sara Za poveke informacii javete se n...


2 €
или предлог цена
Вчера 10:48Citroen C5 1.6 hdi 2014 full oprema

Citroen C5 1.6 HDI ✅ Full oprema ✅ 2014god ✅ 1.6 hdi ✅ 84 kw ✅ 148.0...


9.900 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Автомобили

26 јан 09:02Riken 235/45 R17

Gumite se vo odlicna sostojba. Proizvodstvo:35/19 , vozeni se 2 sezon...


6.000 МКД
или предлог цена
20 јан 12:19Trobrazen plug

Se prodava trobrazen plug cena po dogovor


1 €
или предлог цена
19 јан 17:01Sedista za audi

Se prodavat sedista so greaci vo odlicna sostojba. Moze zamena za ko...


170 €
или предлог цена
18 јан 10:44W210 270cdi

Motor odlicen komplet i so avtomatski menjac za ekstra cena 078 238...


По Договор
или предлог цена
10 јан 23:05Opel vivaro

Opel Vivaro 2.5dti 2004 -5000eur 078238048


5.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Комбиња

10 јан 23:05Fiat Ulysse

Fiat Ulysse 2005god 2.0hdi regestrirano i ispravno.3100eur 078238048


3.100 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Автомобили

10 јан 23:05Ford Focus

Ford Focus 1.8tdi za delovi,cel i soobrakajna.


650 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Автомобили

10 јан 23:04Party Bike Pub

..


2.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Останато

04 јан 10:03Galloper

Zimski gumi,4x4 ispravno,istecena registracija.klima ispravna


7.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Автомобили

04 јан 10:01Ford 3000

Se prodava traktor Ford 3000 vo odlicna sostojba so 4 novi gumi, za p...


1 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Земјоделски возила / Трактори

20 дек 22:24Ladnici,perki,difuzer komplet za cayenne 4.5

Ladnici,perki,difuzer komplet za cayenne 4.5


20.000 МКД
или предлог цена
15 дек 09:34Menjac za cayenne 4.5

Menjac za cayenne 4.5


20.000 МКД
или предлог цена
15 дек 09:32VW PASSAT COMFORTLINE 1.6 TDI BLUEMOTION

ABS ESP PRIPREMA ZA TELEFON ALUMINIUMSKI BANDAZI ZATEMNETI STAKLA...


19.500 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Автомобили

14 дек 21:53Porsche cayenne 2005ta 4.5 benzin vo delovi ili cel

Porsche cayenne 2005ta 4.5 benzin vo delovi ili cel.motorot e zariban...


1 €
или предлог цена
17 ное 14:42Се продава камп во Дојран

Брвнарата се наоѓа во лиценциран камп "ТЕНТОВИ", Дојран со површина ...


1 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Кампинг возила

15 окт 13:29daska za zvucnici za mercedes s klasa w220

daska za zvucnici za mercedes s klasa w220. daskata se prodava bez zv...


100 €
или предлог цена
06 јул 17:39porsche cayenne 4.5 za delovi bez motor

porsche cayenne 4.5 za delovi ,motor zariban,ima nekoi delovi veke pr...


2.150 €
или предлог цена
06 јул 17:39MAN TGA I DAF XF

Се продаваат -Ман Тга 18 440 година на производство 2006 регистри...


1 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Камиони

08 јун 14:13Bosh pumpa i dizni za Golf 4

Se prodava Bosh pumpa i dizni za golf 4 81kw. Komplet 100eur. ...


100 €
или предлог цена
22 мар 07:51Camci za ribolov

Izdavam metalni camci za sportski ribolov


1 €
или предлог цена
10 мар 13:14Poluprikolka Samro 2007

Registrirana poveke info na Telefon: 078-349-888 Telefon: 078-349-8...


3.800 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Приколки

20 фев 14:23GENERIC 125cc KAKO NOV !

Se prodava GENERIC 125cc Avstrisko proizvotstvo EXTRA ZACUVAN KAKO NO...


850 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Мотори (над 50 cc)

26 јан 10:42BMW 318 2009 ITNO!!!!

Se prodava BMW 316d vo odlicna sostojba...zacuvano do maksimum. Novi...


1 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Автомобили

14 дек 17:02MAN TG460A XXL

Се продава камион марка MAN TG460A XXL 2003 година, комплетно ремонти...


По Договор
или предлог цена
02 дек 14:17Се продаваат 2 приколки за камион

Се продава приколка Krone во исправна состојба, 150.000 денари. Прико...


240.000 МКД
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Приколки

27 ное 14:23Rezervna guma bmw

Gumata ne e koristena pasuva na site tipovi bmw 3 5


1.200 МКД
или предлог цена
26 ное 18:05Se izdavat metalni camci

Camcite se so motorce i se locirani do plaza kaldrma


По Договор
или предлог цена
15 ное 17:44CBR 1000 F

Se prodava motorot so smeneto: lanche, kariki, dihtunzi, semering (na...


1.600 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Мотори (над 50 cc)

29 јул 13:12Се продава Fiat Brava 1.9 JTD

Се продава Fiat Brava 1.9 JTD. Колата е во одлична состојба, зачувана...


1.350 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Автомобили

21 јун 18:56Се продава Renualt 19

Може и на делови


250 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Автомобили

26 мај 10:33Celicni bandazi

Se prodavat celicni bandazi original od mercedes c klasa 16-ki


1 €
или предлог цена
23 мај 22:05Crf 450

Moze da se vide i proba vo bilo koe vreme


2.300 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Мотори (над 50 cc)

21 мај 19:59Se prodava ribarski camec (kurab)

Se prodava ribarski camec (kurab) dobro zacuvan bez dupki i grebanici...


550 €
или предлог цена
09 апр 13:00konstrukcija za schmitz

komplet nadgradba (konstrukcija) za schmitz 2000 godina cerada gore ...


123 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Приколки

06 мар 07:57Yugo 45 na delovi ili celo

Југо 45 корал на делови


1 €
или предлог цена
23 јан 21:08Iznajmuvanje camci vo Dojran

Se iznajmuva camci vo Dojran, poveke info na tel: 078-349-888 078-349...


По Договор
или предлог цена
06 јан 20:05Golf 4 1.9 110 KS

Se prodava golf 4 1.9 TDI 110 KS Informacii na viber 077/877-838


1 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Автомобили

28 дек 20:57MENJAC ZA OPEL ZAFIRA B 6 BRZINI

MENJAC ZA OPEL ZAFIRA 1.9CDTI 2006 071-340-210


1 €
или предлог цена
23 ное 09:06Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам