1071 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Cistilica za pvc prozori

Машината е компјутеризирана, ги чисти сите делови на агол, внатре над...


1 €
или предлог цена
28 сеп 22:53Промовирано

Se prodava racna masina za nizenje tutun

Racna masina za nizenje tutun i 10 kasetki tel:075 317319 07...


1 МКД
или предлог цена
Денес 19:28mlin sreder

proizvodstvo i prodazba na mlinovi sreder cekicar chiper i mlin za sl...


5 €
или предлог цена
Денес 16:58briketi od slama

prodazba na masini za briketi od slama.najnov proizvod na nasiot paza...


165 €
или предлог цена
Денес 16:58Ekcentar Presi za prodavanje

Se prodavaat dve ekcentar presi 25t 1500 eu 40t 2500 eu Vo ispr...


1 €
или предлог цена
Денес 16:41SE PRODAVA ABKAN PRESA 3000X120T

Abkanot e so NC kontrola na X i Y oska. Vo odlichna sostojba pod na...


1 €
или предлог цена
Денес 16:41MASINA ZA BLOKOVI I TRAKTOR SO PRIKOLICA

Se prodava masina za betonski blokoj zaedno so kalapi. Isto taka se p...


1 €
или предлог цена
Денес 16:04LINIJA ZA BONBONI SO MASINA ZA VITKANJE

Komplet linija za bonboni i masina za vikanje


1 МКД
или предлог цена
Денес 15:57СЕ ПРОДАВААТ МАШИНИ ОД ЛИМАРСКА ДЕЈНОСТ

Се продава : електричен рунд и обичен. сит машина. цена по договор.


По Договор
или предлог цена
Денес 13:00Kosacka Sip, prikolka

Kosackata e slovenska i e vo odlichna soatojba cena 600 € Prikolka za...


600 €
или предлог цена
Денес 13:00METALNI KOSNICI ZA DRVA

Izrabotka na metalni kosnici za drva dimenzijata e L-50 cm, isfarbani...


1.000 МКД
или предлог цена
Денес 12:51Izrabotka i reparacija na zapcanici

Izrabotka na razni delovi!


1 €
или предлог цена
Денес 10:39ОТКУПУВАМ ЕВРО ПАЛЕТИ со жиг (EPAL,WIC,EUR) 070/202-001

ОТКУПУВАМ ЕВРО ПАЛЕТИ со жиг (EPAL, WIC, EUR) плаќам кеш и ги земаме...


По Договор
или предлог цена
Денес 09:58PRODAŽBA NA EURO PALETI / ПРОДАЖБА НА ЕВРО ПАЛЕТИ! 070202001

Се продаваат евро палети 1200Х800 цм 1,2 и 3 класа (плави палети). На...


660 МКД
или предлог цена
Денес 09:57BUKA OTPADCI / ОТПАДНО ДРВО БУКА

Се продава отпадно дрво во сандаци завиткано во фолија самдаци по 1.5...


5.200 МКД
или предлог цена
Денес 09:57Konfekciska oprema

Se prodava konfekciska oprema poveke info 070 353 881


1 €
или предлог цена
Денес 09:04Продажба на евро палети/ Prodazba na evro paleti 1 и 2 класа

Продавам евро палети на големо и мало по договор во зависност од коли...


По Договор
или предлог цена
Денес 08:54ОТПАДНО ДРВО БУКА/ OTPADNO DRVO BUKA.

Се продаваат крајници во сандаци по 1.2 до 1.4 метри просторни,отпадн...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
4.200 МКД
Денес 08:54Giro aparat nov na plin

Prodavam Giro aparat nof na plin.


299 €
или предлог цена
Денес 07:32Patenti novi 75 santimetri dolgi

Se prodavat patenti novi crni ,beli teget. Dolzina 75 santimetri K...


20 МКД
или предлог цена
Денес 06:54Konec nov

Se prodava nov neotpakovan konec od po 5000 metra Razni boi , crni ...


1 МКД
или предлог цена
Денес 06:53Kaifcina za domasni masini za siejne

Se prodavat novi kaifcina za domasni masini za siejne za site tipovi ...


1 МКД
или предлог цена
Денес 06:50Konec konfekciski

Se prodava konec nov konfekciski 30 ka debelina razni boi ( crna bela...


1 МКД
или предлог цена
Денес 06:42BAGAT servis prilep

Vrsam servis na site masini za šiejne za domasna upotreba i industris...


1 МКД
или предлог цена
Денес 06:42MAŠINI BAGAT SE PRODAVAT

Se prodavat mašini bagat povece tipovi na struja i noźni. Danica,jad...


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 06:42  НОВ ОГЛАС

GUMICI RAZNI MOZI I POGOLEMA KOLICINA

Cena po dogovori mozi i na pogolema kolicina


По Договор
или предлог цена
Денес 04:22ОФСЕТ МАШИНА HEIDELBERG KOR ФОРМАТ 40X57Ccm ЕДНА БОЈА

Се продава Офсет машина за печатење HEIDELBERG KOR Формат - 40X57cm с...


225.000 МКД
или предлог цена
Денес 00:32Holzher 1308 Xl

Holzher Auriga 1308 Xl. masinata e vo rabotna sostoja redovno odrzuva...


28.500 €
или предлог цена
Вчера 22:42masina za obrabotka na drvo kombinirana

prodavam stolarska industriska masina-kombinirana so freza,busilica,c...


1.100 €
или предлог цена
Вчера 22:19MaxPuls Pumpa za voda 1500W NOVA

Se prodava nova nekoristena MaxPuls potopna pumpa za voda kupena 7500...


7.000 МКД
или предлог цена
Вчера 21:41BOSCH Koristeni bateriski originalni

Se prodava BOSCH koristen pistol so tri baterii 14v original e se. Ce...


4.000 МКД
или предлог цена
Вчера 21:40Budget timer za treva

TRIMER ZA KOSENJE TREVA NA STRUJA NOV NE UPOTREBEN. CENA 1800 DEN


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 18:50retrovizori novi za lada niva golemi i mali

se prodava retrovizori golemi i mali za lada niva dostava po kargo n...


349 МКД
или предлог цена
Прилеп

Останато

Вчера 15:05PRODAVAM KAFEMATI VO ZRNO BRIO 250

Prodavam kafemati vo zrno od modelot brio 250 so citaci i za knizni i...


550 €
или предлог цена
Вчера 13:47Aparat za zavaruvanje

Inverter aparat za zavaruvanje skoro nov koristen 2/3pati


4.000 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
4.300 МКД
Вчера 10:19ELEKTRICNA MOTORNA PILA

nova elektricna motorna pila


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 10:12Kafemat Bergamo Instant

Se prodava kafemat Bergamo so instant kafe vo odlicna sostojba, momen...


700 €
или предлог цена
Вчера 09:07Dizalica digalka golf BMW Mercedes audi

Prodavam digalka svajcarska proizvodstvo 2.5 t vo ispravni sostojb...


1.049 €
или предлог цена
Вчера 07:51Coffee Truck

Се продава Coffee Truck ново возило атестирано со целосна опрема за р...


8.399 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
9.499 €
Вчера 06:28Pasta Friteza/Fritezi Kujna

Паста кукер или професионална фритеза за тестенини. Зачуван како нов,...


240 €
или предлог цена
03 окт 23:27Wiesheu

Se prodava pecka-duvalka so 7 plehovi, dimenzija 60x40 , zaedno so ko...


900 €
или предлог цена
03 окт 22:24Страна 1 од 27

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам